האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 12

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 12

*השרשור הוקדם כי אני טסה הלילה
*

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

דנה1982

New member
פרק חמוד

לא יותר מזה.
&nbsp
הסיפור של מרדית' היה קצת מיותר, ויש הרגשה של פינג פונג מעצבן. הם רבים, משלימים, הוא עוזב, היא זורקת את הפוסט-איט, הם משלימים, היא טסה אליו, היא מתחרטת... חלאס. בשלב הזה גם לי בא שהם יתגרשו. הוא כבר לא מקדרימי והיא רק יותר ויותר מעצבנת.
&nbsp
אמיליה ואואן - לא סובלת את הזיווג הזה. אני מעדיפה כבר אואן-קאלי. אמיליה בכלל צריכה ללכת.
&nbsp
ד"ר הרמן - נק' האור של הפרק, ובאופן מפתיע גם אריזונה (מן הסתם, רוב הסצינות שלה היו עם הרמן).
&nbsp
ביילי והגיס/ה טופל רע. אהבתי את הסצינה בין הגיס/ה לג'קסון, אבל שאר הסיפור נכתב ושוחק כמו טלנובלה סוג ז'.
&nbsp
אני מתחילה לחבב את פירס, אני בהחלט מחבבת את אלכס/ג'ו, אפריל חסרה לי בפרק אחרי כמה פרקים שבהם הייתה מאוד משמעותית, וזה סה"כ היה פרק חביב (שאפילו גרם לי לצחוק קצת מדי פעם) אבל עדיין יש יותר מדי דברים שלא זורמים לי (טוב, בעיקר השידוך בין אמיליה לאואן. לא. פשוט לא.)

haych

New member
פרק חביב

מסכימה עם דנה ברוב הדברים.
הרמן הייתה ממש כייפית. מעניין אם זה בגלל שהיא מרגישה שאין לה מה להפסיד כי לא נשאר לה הרבה לחיות, או שזה בגלל הגידול. אני מהמרת על האפשרות הראשונה. אני לא אופתע אם יקרה משהו בינה לבין אריזונה-וזה יכול להיות נחמד.

ג'ו הופכת ליותר ויותר מיותרת. ממש אהבתי אותה בעונה הקודמת, אבל ה עונה הזאת התפקיד שלה מסתכם בלהסתובב בלי בגדים ובסצינות סקס עם אלכס. לא מעבר.

קתרין אייברי אישה רעה. אני מבינה את מה שהיא אמרה בסוף לוובר-שהיא אישה חזקה ושהוא צריך לקבל את זה שהיא כזאת, אבל אישה חזקה לא אומר שאת צריכה להיות כלבה נצלנית. היית צריכה לדבר איתו על זה לפני שהוא בילה איתך את כל הסופ".ש.

אני דווקא אהבתי את הסיפור עם אח של בן. הוא סופר בצורה מאוד חינוכית
אני חושבת שזה נחמד שמשתמשים בדמויות הקבועות של הסדרה כדי לתת במה לנושאים השנוים במחלוקת.

אמיליה...
להקיא עליה. היא לא תורמת בשום דבר. היא שחצנית ומעצבנת וכמה שניסיתי להדחיק את הידיעה שהיא ואוואן יהפכו לזוג-אין לאן לברוח עכשיו... חוץ מזה שהם לא קשורים בשיט, לא אהבתי את זה שהיא באה אליו עם הבקבוק - זה הזכיר לי את הסצינה הזאת שאני כ"כ אוהבת: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=rBZhuQBGimc[/URL] לפחות אם היו עושים את ההתחלה ביניהם בצורה שונה...

ג'קסון נסיך אמיתי

פעם לא אהבתי את מרדית. היא הייתה אדם שלילי ומעצבן. לאחרונה אני אוהבת אותה יותר ויותר, ומצליחה להתחבר לדברים שהיא עושה. היא לא ראתה את דרק הרבה זמן והוא נסע כשהאווירה ביניהם לא הייתה טובה-אפשר להבין שהיא תקבל רגליים קרות ותפחד מאיך שהוא יגיב כשהוא יראה אותה. ובתור אחת שהמחשבה על אמהות מבעיתה אותה, ממש התחברתי לזה שהיא ניצלה את ההזדמנות בשביל קצת זמן לעצמה, בלי לדאוג לילדים, בלי לדאוג לעבודה ולבעל, היא יכלה לישון כמה שהיא רוצה, לשתות ולהקדיש שלושה ימים למרדית. ובעיניי החברה זה משהו שעשוי להתפס כדבר שלילי, של איך את לא נוסעת לבעלך, איך את משאירה את הילדים שלך לבד-ובגלל זה זה הגיוני שהיא הסתירה את זה.

מממ... נראה לי שהתייחסתי לכולם פחות או יותר. הסיפור של המתעלפת היה קצת מיותר. לא הויסף כלום לפרק.

ממש אהבתי את הסצינה האחרונה של קלי. אני מתה עליה! והלווואי ששונדה תתפוס קצת שכל, תפריד בין אוואן ואמיליה ותהפוך את אוואן וקאלי לזוג...

revital189

New member
השערה שלי בקשר לפיסקה האחרונה שכתבת

היא לא תחבר בין אואן לקאלי כזוג ותשאיר אותם כחברים טובים מסיבה פשוטה... קאלי ו אריזונה יחזרו להיות ביחד עד סוף העונה כמו גם מרידית' ודרק...

חיפאית88

New member
מסכימה עם הרוב אבל לא עם המסקנות

לא אהבתי את הפרק, והיו חלקים ממש קשים לצפייה...
&nbsp
כן אהבתי את הסיפור עם אח של בן, אבל אכן לא בטוח שמטופל נכון, מרגיש ממש טלנובלה מוגזמת.
&nbsp
סיפור עם המתעלפת היה מעצבן וגם בשבילי הקטעים עם הרמן היו נקודות אור קטנות.
&nbsp
הסיפור עם אמיליה ואוון ממש מעצבן, אמיליה לכשעצמה מעצבנת ופתאום הדמות של אוון הפכה לכל כך אקוורד, מבובלת וחסרת סקסאפיל... ועדיין גם לא הייתי רוצה לראות אותו עם קלי.
&nbsp
הסיפור עם מרדית' כאילו לא מזיז לי, ובאופן כללי אחרי הפרק הקודם שישבתי ויבבתי מולו לפרק הזה פשוט לא הצלחתי להתחבר.
&nbsp

haych

New member
קיבלתי התראה על ההודעה הזאת-בשעה טובה
סידרו את

ההתראות!

מה בפרק היה לך קשה לצפיה?

למעלה