האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 13

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 13

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

Yuval Ben Porat

New member
אויש, טעות שלי, תודה

התבלבלו לי הקישורים כי שבוע שעבר לא פרסמתי פרומו

דנה1982

New member
עוד פרק חביב

ולא יותר מזה.
&nbsp
אני חייבת לציין שאני מאוד אוהבת את הדמות של הרמן ואני מקווה שאמיליה תציל אותה.
יחד עם זאת, בשביל הדמות של אמיליה אני מקווה שהרמן תמות על השולחן - מה שיוריד את אמיליה מהאולימפוס ואולי יגרום לה לרצות לפרוש מרפואה לאלתר ולעזוב את סיאטל. בחורה יכולה לחלום...
&nbsp
אריזונה הייתה קצת בלתי נסבלת בפרק עם הבכי הבלתי נגמר והיבבנות האינסופית שהיא לא יכולה לעשות שום תהליך בעצמה (לא קיסרי, לא את הניתוח על המטופלת של ביילי, כלום), אבל כן אהבתי את קאלי מקנאת בשמחה שלה מהצד. יש מצב שמתחילים לאט לאט לחבר ביניהן מחדש, וזה לא רע כי למרות שהן סיימו רע וייחלתי לפרידה שלהן, בהתחלה הן היו מעולות ביחד. ודווקא מתחיל להסתדר לי יותר שקאלי תהיה עם אואן (ומבחינתי שהרמן תחיה ותהיה עם אריזונה, גם אם היא טוענת שהיא סטרייטית).
&nbsp
הרבה דמויות היו חסרות לי בפרק הזה, גם אלה שהופיעו קיבלו סצינה או שתיים שבהן הם היו משניים (אלכס, מרדית, וובר; אפריל וג'קסון עדיין נעדרים).

haych

New member
הפעם לא כ"כ אהבתי

אני לא אוהבת פרקים שממוקדים בדמות או בנושא אחד, אני אוהבת פרקים יותר דינמיים. האמת שחסר לי איזה אסון כמו שפעם היה בכל עונה-זה לפחות יוצר אקשן.
כל הפרק סבב סביב אמיליה עפה על עצמה-רובינס משתפנת וחוזר חלילה.
כל הפרק יחלתי שהרמן תמות. כשאמיליה עמדה המומה מול הסריקות והראתה לרובינס הייתי בטוחה שהיא מתה במהלך הבדיקה-וככה כל התהילה שאמיליה זוכה לה תתפוגג. אבל היא לא מתה, אז כל שנשאר לי שהוא שאמיליה תפשל בניתוח. אבל ברור לי שזה לא יקרה והכל יהיה שמח ומאושר עם דובוני איכפת לי.
חוץ מזה שבא לי שאמיליה תושפל, אני לא אוהבת את הרמן. היא אמנם ממלאה את המשבצת החסרה של הדמות הקשוחה, אבל אני לא אוהבת את הדרך שהיא עושה את זה.
כשאריזונה נכנסה איתה למעלית הייתי בטוחה שהן הולכות להתנשק... מזמן לא היו לנו נשיקות לוהטות במעלית! בא לי שיקרה ביניהן משהו. הקנאה של קאלי נחמדה ובמקום, אבל לא הבנתי מה הבעיה שלה עם אמיליה ולמה היא ניסתה לערער לה את הבטחון.
שמחתי שאדוארדס העמידה את אמיליה במקומה. היא סובלת מרגשי נחיתות קשים.

אני מאמינה שהפרק הבא גם יתמקד בניתוח של הרמן ובטח לא נראה יותר מדי מהחבר'ה האחרים, אבל הלוואי שאני טועה.

revital189

New member
אהבתי את הפרק ( מכיל ספוילר)

אוהבת את קו העלילה של הרמן ואריזונה. הוא מכניס הרבה עניין לסדרה ואני אוהבת את הקשר שהתפתח בין שתי הדמויות. למרות שככל הניראה זה לא יקרה אני מאוד מקווה שהרמן תשרוד.

אמיליה שפרד מעצבנת אותי ביהירות ובאגו המטורף שלה. מקווה שאיכשהו היא תרד מהאולימפוס עליו היא נמצאת.

לא היו חסרות לי הדמויות שלא הופיעו בפרק.

למעלה