האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 14

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 14

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

haych

New member

פשוט שיעמום אחד גדול.
סוף סוף זה נגמר. מקווה שיפסיקו להתעסק בכמה אמיליה מלכה ויחזירו אלינו את הדמויות האהובות האחרות.

הדס178

New member
היה עצוב שהרמן לא תראה שוב..

והיה מצחיק שבהתחלה הם חשבו שהיא שואלת אותם על אמא..
אוף למה לא עשו שהיא תהיה בסדר?

haych

New member
חבל שכתבת ספויילר בכותרת

זה יהרוס למי שעוד לא ראה את הפרק.

לי זה לא עצוב. הרמן מעצבנת אותי וכל העניין שהיא יצרה היה רק סביב הגידול. ברגע שאין גידול-הדמות שלה לא מעניינת בעיניי. אלא אם היה מתפתח משהו בינה לבין אריזונה.
הקטע של ההתעוררות שלה מהקומה היה הזוי... לפני רגע היית בתרדמת, ותוך שניה את גם מספרת בדיחות ועובדת על אנשים, וגם כ"כ צלולה שאת זוכרת להתעניין במטופלים שלך?

דנה1982

New member
פרק מעצבן

די, בבקשה די, די עם אמיליה. היא כזו אלילת נוירו שצריך לשלוח אותה להפגין את הכישורים המדהימים שלה במקום אחר. סיאטל קטנה עליה. די.
&nbsp
המקרה הרפואי של אריזונה/ביילי/אלכס היה מעולה ועשוי טוב, המקרה של הרמן היה מעיק כי... נו, אמיליה. אפילו את אדוארדס אני מחבבת יותר. מה שכן, היה נחמד לראות את וובר בפרק הזה, הוא כבר 2-3 עונות משמש בעיקר על תקן המנטור של כולם שם. הרבה יותר טוב מצ'יף.
&nbsp
תוצאות הניתוח של הרמן... באסה. דווקא הייתי שמחה לראות אותה חוזרת לעבודה.
&nbsp
קאלי ואריזונה... לא יודעת. לא החלטתי עדיין.

revital189

New member

היה פרק חביב.
מזדהה עם כל מי שכתבה שאמיליה בלתי נסבלת כי היא באמת מעצבנת ויהירה ברמות.
אהבתי את האופן בו תיארו את הניתוח של אריזונה וביילי ואת זה שאריזונה העמידה אותה במקום.
אהבתי את הקטעים שרואים פלאשבקים של הרמן בזמן שאריזונה מנתחת ובזמן שהיא בחדר המנוחה.
חבל לי שקו העלילה של הרמן נגמר בגלל הקשר שלה ושל אריזונה...הדבר היחיד החיובי בזה שקו העלילה הזה נגמר הוא שאולי ייראו את אמיליה פחות.
לגבי קאלי ואריזונה..היה נחמד שקאלי תמכה באריזונה. ניראה לי שמנסים כרגע לבנות בניהן מערכת יחסים חברית ולא מערכת יחסים רומנטית.

למעלה