האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 15

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 15

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

דנה1982

New member
לא, לא, לא, לא, לא

לא רוצה לראות את אמיליה ואואן ביחד
&nbsp
לא רוצה להמשיך את סאגת מרדית-דרק, כבר שלוש עונות שהם מזגזגים. חלאס.
&nbsp
וגם לא אכפת לי מחיי האהבה של אחותה של מרדית, שהסיפור שלה היה כל כך משמים עד שאני לא זוכרת את השם שלה בכלל כרגע...
&nbsp
לא. פשוט לא. זה היה פרק רע בכל כך הרבה רמות שאני לא יודעת מאיפה להתחיל.
&nbsp
ההופעה של ג'ניפר רודס כקשישה שעושה הרבה יותר סקס ממני זה הדבר היחיד שעוד הציל את הפרק הזה. היא פשוט הורסת.

הדס178

New member
היה פרק נחמד

אני חושבת שמרדית קצת הגזימה עם המחשבה של מה הולך עם דרק.
ג'ו ממש יפה! שמתם לב?השחקנית בת 30 אבל נראית בת 18..
חבל שאין לה תפקיד יותר רחב.

haych

New member
ג'ו

ג'ו מהממת, תסתכלי על תמוונת שלה ברשת-פשוט יפהיפיה. גם האחות של מרדית (הראשונה מביניהן.. - איזה פדיחה, ברח לי השם!!!) מהממת בעיניי. שתיהן הכי יפות שהיו בסדרה. וגם אריזונה ממש יפה.

הדס178

New member
היא מדהימה..

נכון שהיא נראית ממש צעירה?וגם אריזונה יפה

haych

New member
כןןןןן תודה!

זכרתי שזה שם מוזר ושבאחד הפרקים מישהי אמרה "?......what kind of name is"
ופשוט לא הצלחתי להזכר :)

haych

New member
באיחור מטורף

(יש לי נסיבות מקלות, בעלי לקח אותי ליום הולדת בלונדון!)

היה פרק חביב.
נמאס לי לשמוע את מרדית מדברת על כמה היא טובה יותר בלי דרק. אבל כן שמחתי שלמרות המונולוג שלה בסוף היא עדיין רצתה להתקשר ולספר לו. מעניין מה פשר השיחה שבסוף הפרק. או שאולי זה לא מעניין... לא נראה לי שמשהו גם ככה יכול לשקם את היחסים שלהם, אז למי איכפת באיזה אופן הם נהרסים? גם ככה דרק כבר פאסה.

קאלי

אהבתי את הסיפור עם הילדה שהצילה את אמא שלה. זה גם סיפור שעוד לא סופר עד עכשיו, וגם אני ממש אוהבת לראות את אוואן עם ילדים
רק חבל שאמיליה הרסה, היא מעצבנת אותי! כל שניה נדחפה לו להסברים. הלוואי שהקשר הזה לא יחזיק.

האחות של מרדית (שגם אני לא זוכרת את שמה) מאוסה ומשעממת. ולא הבנתי את ההסבר המפגר על למה היא לא יוצאת עם אנשים. הבחור לעומת זאת-עושה רושם של ממש מקסים!

אהבתי את הנושא של רעידת האדמה-למרות שהיה לי משעמם ויחלתי לקצת מגה-אסון כמו שאוהבים לעשות באנטומיה, היה נחמד שרעידת האדמה הייתה רק סיפור הרקע.

ג'קסון רגיש ומקסים כרגיל. את כל השיחות סביב האח/ות של בן לא אהבתי-טלנובלה מדי.

היה נחמד לראות קצת דמויות שנשכחו לאחרונה. שמחתי לראות שאפריל חזרה ואני מקווה שנראה יותר ממה בקרוב.

למעלה