האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 17

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 17

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

דנה1982

New member
אוקיי

מאכזב.
&nbsp
ממש חיכיתי לפרק הזה, הצליחו לייצר מתח מעולה בפרק האחרון ובסוף הפרק שלפניו (שיחת הטלפון של מרדית לדרק) אבל... זה היה גרוע. 2 סצינות של מרדית ודרק, לא ממש ראינו את התגובה שלה לגרסה שלו וגם לא הייתה שום התמודדות שלהם שזה בדיוק מה שחסר לזוגיות הזו כבר עונה וחצי בערך.
הדבר היחיד שכן אהבתי זה את ההתייחסות של דרק לפוסט איט ולציור על הקיר. עכשיו אפשר לקוות שיצליחו להחזיר אותו להיות מקדרימי ושהזוגיות הזו תתחיל להתאושש ולהצדיק את היותה מוקד הסדרה בערך מהפרק הראשון לפני 10 וחצי עונות.
&nbsp
סיפור אואן - לא אהבתי, גם כי הסיפור לא היה אמין ולא מרגש (למרות שהלוואי עליי בגיל הזה להיות עם חתיך בן 35, ועוד במדים...) ובטח שלא אהבתי את החלק של אמיליה בסיפור + סצינת הסקס בסוף. אני חופרת על זה כבר כמה פרקים ואני אגיד את זה שוב ושוב עד שמישהו שם ייכנס לפורום הזה ויקרא
אמיליה ואואן לא צריכים להיות ביחד. נקודה.
&nbsp
הסיפור של ווילסון היה משעשע אבל לא באמת מעניין.
&nbsp
וכל השאר פשוט לא היו חשובים ו/או מעניינים, רובם נעדרו (או קיבלו סצינה אחת-שתיים מקסימום).
&nbsp
אה והמקרה הרפואי של מרדית ואלכס היה חביב אבל גם לא...
&nbsp
בקיצור, אני נורא שלילית היום אבל פשוט לא נהניתי מפרק שחיכיתי לו כל כך הרבה, ואולי דווקא הציפייה הרגה את הפרק הזה, לא יודעת.

haych

New member

הצחקת אותי אם "עד שמישהו שם יכנס לפורום ויקרא" :) אגב, שונדה לא צריכה ללכת רחוק, מספיק שתכנס לעמוד פייסבוק של האנטומיה ותקרא את התגובות שם - רוב האנשים לא מרוצים מהקשר בין אוואן לאמיליה, אבל כנראה שהיא נהנית לעשות דווקא!

בכל אופן, אני די אהבתי את הפרק.
היה לי די ברור שהמטופל של מרדית ימות-כי היא דיברה על זה שמאז שדרק נסע יש לה רצף חיובי, ועכשיו דרק חזר, אז...
אני בד"כ לא אוהבת פרקים של פלשבקים, אבל הפעם זה היה יפה, מתאים ולא מעיק מדי. אהבתי שהבחורה רצתה לנשק אותו והייתה כולה נרגשת-והוא עמד שם כמו פסל. עד שהוא הרס לי ונישק אותה חזרה
ובסוף הפרק הוא היה לגמרי דרימי והזכיר לי את דרק של העונות הראשונות, לפני שהוא ניהיה מריר.
אני רק מקווה שלא נחזור שוב למאבקי שליטה בנוירו בינו לבין אמיליה.

אהבתי את ווילסון והמקרה של העלוקה, למרות שזה מיחזור של מקרה דומה שכבר היה בסדרה בעבר, ויש מצב שיותר מפעם אחת. בעיקר אהבתי את הדמות של החולה :)

ממש אהבתי את אלכס בסוף. חבר אמת

אהבתי את הסיפור עם אמא של אואן, אהבתי שאמא שלו ויתרה על האהבה בשביל הבן שלה, ואהבתי שאוואן התעשת בסוף. קיצ'יות במיטבה :)

זהו. הפרק לא נגמר במתח ואני לא מרגישה שיש כ"כ למה לצפות לקראת הפרק הבא. סיפור מר-דר לא מעניין יותר ורק מעניין אותי מה יהיה עם דרק ואמיליה.
ניחוש שלי? דרק לא יראה בעין יפה את הקשר ביניה לבין אוואן,, וירגיש שבתור חבר הוא צריך לספר לאוואן הכל על העבר של אמיליה.

haych

New member
זה סופר במרפאה פרטית

לא ראיתי אז אני מצטערת אם אני משבשת את העובדות, אני מתבססת על מה שקראתי באינטרנט ועל מה שנכתב פה בפורום-
אמיליה הייתה בהריון, במהלכו גילתה שלעובר שלה אין מוח. היא בחרה להמשיך את ההריון ולעבור לידה שקטה כדי שתוכל לתרום את איברי התינוק.

haych

New member
בהמשך לשיחתנו...

מעין מאמר דעה על מה יכול למנוע מאמיליה ומאוואן להיות יחד.
[URL]http://www.kevinmckiddonline.com/news-blog/article-tvg-what-might-keep-owen-amelia-apart[/URL]
הכתבה לא מאוד מעניינת השורה התחחתונה היא שהוא מאוד רוצה ילדים ובגלל זה הוא וכריסטינה נפרדו, והיא עברה טראומה של הריון ולידה אז יש מצב שהיא לא תרצה עוד ילדים.

תיהיה הסיבה אשר תיהיה-העיקר שיפרדו!

למעלה