האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 18

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 18

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

דנה1982

New member
לא, לא, לא!

רק שלא יהפכו את הקשר של אואן ואמיליה לסאגה. כמה שפחות זמן מסך לזיווג המוזר הזה, ייטב לכולנו. בבקשה לא...
אלא אם כן הם ייפרדו בסוף הפרק סופית. במקרה הזה אני מוכנה לספוג עוד קצת.

דנה1982

New member
פרק חמוד

דרק חזר לגרסת המקדרימי החמודה שלו, תודה לאל, וזה הרבה יותר נעים לעין. אפילו את הסצינות שלו עם אמיליה אהבתי (בעיקר סצינת הסיום).
&nbsp
הסיפור הרפואי היה מצוין - האם שמאבדת את שני הבנים הגיבורים שלה ביום אחד, ובסוף תורמת את הכבד של אחד מהם כדי להציל את מי שהביא למותם. היו לי דמעות בעיניים, מודה.
&nbsp
וכמובן, אהבתי את ההתייחסות של ג'קסון לסלואן, המורה שלו. אולי זה בגלל שאני מתה על מארק (הדמות שהכי חסרה לי בסדרה) אבל זו פשוט הייתה סצינה טובה.
&nbsp
אני עדיין לא מצליחה להתחבר לאדוארדס (ככה קוראים לה?) כמה שלא מנסים לגרום לזה לקרות אחרי שהיא ליוותה את אמיליה בניתוח של הרמן והכל, אבל זה לא קורה. היא לא דמות מעניינת. ובכל זאת הרגע שבו היא מגלה שהבחור שהיא נדלקה עליו הוא תיכוניסט בן 17 - priceless.
&nbsp
יאללה, חג שמח!

haych

New member
אחרי שכתבתי קראתי את ההודעה שלך

וראיתי שכתבנו ממש את אותם דברים :) רק שאת תמצתת יפה ואני חפרתי כהרגלי :)

haych

New member
היה פרק מעולה בעיניי

אהבתי ממש הכל, *חוץ* מהמשפט שאמיליה זרק על אוואן ממש בסוף. זה היה נורא לא קשור וקלקל את הרגע.
אבל חוץ מזה-פרק משובח.
אהבתי את הקצב שלו, את מגוון הדמויות (שלא התמקדו בדמות אחת עיקרית), את המונולוג של דרק בסוף ואת התובנות שלו.
אהבתי כל מה שקשור בסיפור של השוטרים-את הדילמה הבלתי אפשרית גם מצד אנשי הרפואה וגם מצד האמא בנוגע לתרומת האיברים.
אהבתי את הסיפור על ההיכרות של השוטרים עם הנער, ואת זה שהכבד נתרם בתקווה שכאן יהיה המפנה.

אהבתי את האיזוכורים של מארק - גם בסוף עם התפירה של השוטרים וגם בנוגע ל"צוות הפלסטיקה". אני זוכרת איך ג'קסון לגלג על הביטוי הזה בזמן שמארק כ"כ התלהב...

אהבתי לראות את דרק ומרדית מאושרים סוף סוף. המרירות שלהם הייתה כ"כ מאוסה.

אהבתי את הסיפור של הסיור בי"ס. אהבתי את אלכס והמצגת שהוא העביר, אהבתי את הקטע עם סטפני וה"מורה". היה מצחיק :)
אהבתי את הדינמיקה של קאלי עם השוטר שנפגע ברגל ואני אשמח לראות אותה עם גבר שוב.
אהבתי את זה שאוואן ואמיליה לא קיבלו הרבה זמן מסך משותף...
ממש נהניתי.

אבל יש לי שאלה: מרדית הראתה לאמא של השוטרים את הרשימה של 100 האנשים שחיים בזכותם. אני מבינה מזה שמדובר על רשימת החולים שקיבלו האיברים. הגיוני ש-2 אנשים תורמים ל-100 אנשים? או שפספסתי משהו?
אולי בגלל שיש איברים שהרבה אנשים יכולים "להנות" מהם, למשל עור שיכול להתרם למספר אנשים? עדיין, המספר נשמע לי די מופרז..

svety

New member
לגבי הרשימה -

אני חושבת שזה כולל גם את האנשים שניצלו בשוד...?

haych

New member
האמת שלא חשבתי על זה

היה לי בראש שהודו לה רק על ההסכמה לתרומת האיברים. good point!

למעלה