האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 21

קריסטה

New member
חדשה פה

כבר שנים לא בעולם הפורומים...
אבל WTF?!
יושבת ממררת מול המסך כאילו מישהו מת לי באמת... וכואב ממש!
זה פשוט נראה מעוות ולא מציאותי.
&nbsp
רק אותי עיצבן שמרדית לא בוכה?

haych

New member
לפעמים לוקח זמן לעכל...

אם היא לא תבכה בפרקים הבאים זה באמת יהיה מוזר.
אבל בינתיים היא חיה על אדרנלין, על הפרקטיות, מה עושים עכשיו, הטפסים שיש למלא, הילדים שצריך לדאוג להם ובכלל-השוק...
בטח כשהיא תיהיה לבד ויהיה לה זמן רק עם עצמה לחשוב על הכל - בטח אז היא תשבר (ואנחנו נשבר ביחד איתה).

הפרק הזה כמר ילי שלא יכולתי ללכת לישון ככה והייתי חייבת לראות פרק קליל של סדרה אחרת כדי ללכת לישון בהרגשה קצת יותר נורמלית...

haych

New member
תקציר עם

ביו םגשום בתחילת אפריל, פטריק צילם את הסצינה האחרונה. לא היו דמעות או מסיבות פרידה, הוא מתאר את זה כעוד יום רגיל בעבודה. "נכנסתי לאותו שלי, נתקעתי בפקקים, ואחרי שעתיים הייתי בבית."
מות הדמות שלו לא הייתה הפתעה, מאחר שבשישה פרקים העונה הוא לא הופיע - לראשונה מאז תחילת הסדרה שהוא לא הופיע לא הופיע בכל אחד מהפרקים.
בשבועות האחרונים צופים כתבו לשונה ברשתות החברתיות שהיא משחקת באש ע"י זה שהיא אפילו רק מתגרה בלגרום לכולם לחשוב שדרק ימות, ואיימו שאם זה המצב-הם יפסיקו לצפות בסדרה. (הערה שלי: קראתי מלא תגובות כאלה בפייסבוק, אבל היו המון תגובות כאלה גם אחרי שכריסטינה עזבה. הסדרה הזאת ממכרת, לא מפסיקים לצפות בה כ"כ בקלות).
פטריק מודע לאהבה של נשים לדמותו, ואמר שלדעתו להרוג את דרק זה לא הדבר הכי נכון לעשות. הדמות הייתה בחיי הצופים 10 שנים. אבל לא היה לו "סיי" בעניין. פשוט הוחלט שכך יהיה. אני חושב שזה יזעזע את הצופים ויהיה מאוד עוצמתי. מעניין איך יגיבו לזה.
**כאן היו איזכורים של דמויות מרכזיות מסדרות אחרות שהרגו אותם ומה זה עשה לסדרה - לא עניין אותי לקרוא כי אני לא מקריא את הסדרות, אז אני מדלגת**
פטריק ואלן פומפאו חתמו על חוזה עד 2016. אף אחד לא מוכן להגיב אם המוות של דרק היה מתוכנן מראש. בתשובה לשאלה מה הביא אותו לעזוב, הוא אמר שהדברים פשוט התגלגלו ככה באופן טבעי.
שונה לא מוכנה לדבר על זה ורק מסרה הצהרה אחת: "מעולם לא חשבתי שאפרד ממקדרימי, אבל אף אחד מצוות הסדרה לא חשב מראש על אף אחד מהמסעות שעברו הדמויות בסדרה. עכשיו לי ולמרדית יש עולם חדש להכנס אליו בפרק החדש לחייה."
צ'נדרה ווילסון (ביילי) אמרה למגזין ששפרד תמיד יהיה "מקרדימי" ושהוא חלק מההסטוריה של הטלויזיה. העלילה של מרדית ודרק היא עלילה גדולה שלצופים מאוד היה איכפת ממנה.
אלן פומפאו וג'סטין ציימברס (אלכס) לא היו פנויים להתראיין.
התגובה הרגשית היחידה שלו לגבי העזיבה הייתה כשנשאל על היחסים עם אלן פומפאו "כימיה מדהימה. אנחנו כמו זוג נשוי. עברו 10 שנים והיה קסם מהרגע הראשון" אמר בדמעות.

הדממה מצד אנשי הצוות בנוגע לעזיבה קשורה להסטוריית המידע שדלף מאחורי הקלעים, כמו כשאיזייה וושינגטון (בורק) אמר אמירות גזעניות לטי.אר נייט (ג'ורג') וכשקתרין היגל פרשה מהמועמדות לאמי ב-2008 (לא ממש הבנתי למה, אבל זה קשור לסכסוך שהיה לה עם שונדה).

העונה הזאת היה תורו של פטריק להיות מתחת לדראר. בנובמבר הוא נעלם לשישה פרקים, מה שגרר הרבה שמועות. פטריק אמר שניסו לשמור על הכל כמה שיותר דיסקרטי, ושבחלק מהזמן הנפוי שהיה לו הוא התחרה במכוניות מירוץ בברזיל. זמן קצר לאחר מכן סופר כי הוא ואשתו נפרדו אחרי 15 שנות נישואין.
כשנשאל האם החיים בבית השפיע על תפקודו בסדרה, השיב שהוא מקצוען והוא משאיר את חייו האישיים בכניסה. אבל הוא מספרשהעבודה פגעה בילדים שלו. זה 10 חודשים בשנה, 15 שעות ביום, ואתה לא יודע את הלו"ז. הילדים שואלים "אבא, מה עושים ביום ב'?" ואני אומר שאני לא יודע, כי אנ יבאמת לא יודע מה הלו"ז. לעשות את זה במשך 11 שנים-זה מאתגר. מה שאני יודע בוודאות זה שאני לא הולך להתעסק בהרבה פרויקטים בו זמנית. הימים האלה חלפו.
**אני ממש מקצרת כי נמאס לי**
פטריק אוהב את שונדה, שונדה אוהבת את פטריק. הוא חושב שמכל מה שהוא עשה עד כה, התפקיד כדרק היה "משנה חיים".
המעריצים שכבר מתגעגעים יכולים להרגע: הוא עבוד על 2 פרויקטים לטלויזיה: דרמה ומותחן ריגול. יהיה לו הרבה זמן להתאמן במירוצי מכוניות. בזמן שהפרק האחרון שלו שודר בארה"ב - הוא היה באימונים בדובאי.
הוא מתקמד במירוצי מכוניות ובלהיות אבא לילדיו. הוא יוכל להתחייב לסדרה בת 10-12 פרקים, אבל לא מבטיח שתחייב לסדרה עם 24. זה מאוד קשה. אמנם מתגמל כלכלית, אבל צריך לדעת מתי זה יותר מדי.
הוא מודע להצלחה הגדולה שלו כדרק ומרגיש בר מזל שהתפקיד שלו מונף ככה ושהוא אהוב בכל העולם, ולא יודע כמה הוא יצטרך לעבוד עד שיגיע תפקיד שיהיה אהוד באותה מידה.
הוא רוצה מאוד לעשות "משהו אחר", אבל חושש מכך שהקהל לא יקבל אותו כמישהו שונה לחלוטין מדרק, ואומר שזה יהיה האתגר הגדול - שיתחברו גם לדמות שונה לחלוטין ממה שרגילים אליו.

זהווווווווווווווווו

איטלקי8

New member
אחד המשעממים אם לא ה...!

כל דבר שקרה שם יותר צפוי מהשני.
&nbsp
אני אפילו לא אופתע אם בעונה הבאה נגלה שהכל היה בכלל חלום של מרדית'.

הדס178

New member

טוב ממש לא אהבתי שהרגו את דרק.לא אהבתי שהיא בחר לנתק את המכשירים,לא מבינה איך היא עשתה את זה.יש מצב שהוא יחזור להיות בסדר. למה לא לקחת את הסיכוי הזה?
ומישהו יודע בכלל מה היתה הבעיה שלו?

איטלקי8

New member
שאלת סקר לכל המגיבים כאן על הפרק הזה

לכמה מכם עבר בראש במהלך הפרק שיש שם התרשלות רפואית (עם ה CT ראש) ושאם אתם הייתם מרדית' הייתם תובעים להם את הצורה ולא אומרים "עשיתם כל מה שיכלתם"?

אגב, כהערת שוליים עוד דבר הזוי בפרק... למה לעזזל לא פינו את דרק במסוק לבית חולים נורמלי?

דנה1982

New member
תגובה

לא חשבתי עדיין על תביעה, אבל כן היה לי מספיק הזוי שהאלמנה הטרייה מעודדת את הרופאה הרשלנית שהביאה למותו של בעלה. גם בשביל מרדית זה לא הרגיש לי נכון ומתאים.
&nbsp
לגבי סוגיית הפינוי - מילא לא לפנות במסוק, אבל האם זה בית החולים היחיד בסביבה? הרי מדובר בבי"ח שלא ערוך לטפל בטראומה, למה לא לקחת אותו לכזה שכן (או, נניח, לסיאטל גרייס / ביה"ח ע"ש סלואן-גריי)
&nbsp
ואם כבר, אז האם ביה"ח ייקרא מעתה "ביה"ח על שם סלואן-גריי-שפרד"?

haych

New member
השערה

אולי בגלל שהמצב שלו היה כ"כ קשה לא היה זמן לקחת אותו לבי"ח מרוחק יותר ורצו קודם לייצב אותו.

לגבי התביעה-לא נראה לי שזה הדבר הראשון שחושבים עליו. אבל בהתחשב בסלחנות שלה-מן הסתם זה גם לא יקרה בהמשך.
לגבי הסלחנות - זה קצת מוזר, אבל לא ברמה שזה הפריע לי לפרק. בכ"ז מרדית פעם הייתה במקום אותה רופאה צעירה ועשתה טעויות שהובילו למוות של חולים.
לגבי השם של הבי"ח - יש מצב!
אני מקווה שלא, זה כבר יהיה מגוחך...

איטלקי8

New member
שאלת המשך...

מי לדעתכם יקבל עכשיו את המניות של דרק בדריקטוריון?
נראה לי טבעי שזה יועבר לאחותו...
&nbsp
איכשהו יש לי הרגשה שהעונה הבאה לא תתחיל מאותו רגע שהעונה הזאת יסתיימה, נראה לי הם ידלגו על ההלוויה והכל ויתחילו מפרק זמן של איזה חצי שנה אחרי האירוע הזה עם כל מיני פלשבקים לתקופה הזאת של האבל וההלוויה.

haych

New member
ההגיון אומר

שאמיליה, אבל אולי יעשו צדק עם אלכס ויתנו לו אחרי שהוא הפסיד לביילי בפעם שעברה.
נשארו עוד שלושה פרקים לעונה (פרק כפול+פרק רגיל) ככה שלא נראה לי שהלוויה תדחה לפלשבקים בעונה הבאה. לדעתי היא תיהיה כבר בפרק הבא.

דנה1982

New member
+ ספוילר מתוך הפרומו ל-11X22

הלוויה תהיה בוודאות בפרק הבא, כי ככה רואים בפרומו (ואני עדיין מקווה שלפחות נזכה לביקור של כריסטינה ו/או אדיסון לכבוד האירוע).
&nbsp
לגבי המקום בדירקטוריון - אם חייבים לאייש אותו, אז אולי אמיליה באמת, או שיעשו שוב מעין "מירוץ" (כמו שהיה אז בין ביילי לאלכס). חייבת להודות שלא חשבתי פרקטית על כל המשמעויות, אני עוד בשלב האבל, רק רוצה לראות לוויה ואיך כולם בביה"ח יגיבו למוות הזה.

האמת שבעיקר אני בשוק...

לא ידעתי מזה, לא שמעתי על זה, לא הכינו אותי לזה...
מוקדם יותר הערב קראתי על העזיבה שלו מהתכנית, אבל לא חשבתי שיהרגו אותו מהיום למחר..
ואפילו שהסדרה כבר לא מה שהייתה, אבל סירייסלי, להרוג את דרק? פשוט הזוי.. יש גבול, לא?
בהתחלה הייתי בטוחה שהוא ייצא מזה, אבל כשהתחילו הפלשבקים הבנתי שזה כנראה סימן שנפרדים ממנו.
כנראה שאני עוד לא מעכלת. זאת באמת דמות ראשית שהלכה איתנו המון שנים ובשבילי זה ממש פתאומי.
(ואולי כמו שמישהי כתבה כאן קודם, בהמשך יתברר שזה רק חלום רע שלה? ;) )

Yamit Yehezkel

New member
אוי מייג גאד

זהו יום אבל !!
מבחינתי אפשר לציים את היום הזה כיום האבל הרישמי של הפורום!!
די אני פשוט לא מאמינה ששונדה עשתה לנו את זה!
חברים, מישהו פה בבקשה יכול להסביר לי ?? למה?? למה דרק? מה יהיה על מרדית' ??
לא נכנסתי לפורום הזה הרבה זמן, אבל אחרי הפרק הנ"ל רצתי לפה כדי שתנחמו אותי!
כל כך רציתי שזה יהיה חלום....כל כך רציתי שזה לא יהיה אמיתי
איך לעזאזל פתאום הייתה לו קליטה והטלפון צלצל ?
למה שונדה רצתה שנחשוב שהוא בוגד במרדית' ואז להרוג אותו?
למה דרק שרד כל כך הרבה- הירי בבית החולים, התרסקות מטוס - בשביל למות ככה?
&nbsp
הפרק היה עשוי מאוד טוב, כן אני מודה, במיוחד בקטע שבו דרק אומר לרופאים שלו מה הם צריכים לעשות והם עושים בדיוק את ההיפך . אבל מפה ועד ללהרוג אותו ?.?
חברים בבקשה תנחמו אותי!
&nbsp
הפייסבוק של האנטומיה גועש דרך אגב
כולם מנסים למצוא את ההיגיון
&nbsp

SG12

New member
איזה קטע..בפרק ששודר היום.השיר בסצנה האחרונה שונה ממה שABC

שידרו.. בארץ היה איזה שיר מעפן ולא מרגש. לעומת מה שצפיתי מABC ..
&nbsp
מוזר..

למעלה