האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 9

כמהאפשר

New member
האמת היא שזה נכון ולא נכון. אבל עשיתי כבר מספיק אאוטינג

לעצמי.
&nbsp
למה שכתבת- כן ולא.
מסכימה ולא מסכימה.
&nbsp
המוסד לא עושה את איש המקצוע, אני אפילו יכולה לומר שהמוסד הטוב יעשה את איש המקצוע גרוע יותר בהרבה מקרים.
אם אתה איש רפואה אתה יכול להבין.
&nbsp
המשך ערב נהדר:)

כמהאפשר

New member
זה לא לעשות לעצמי אאוטינג:)

אם מענין אותך או חשוב אין לי בעיה להשיב, אפילו בשמחה בפרטי.
&nbsp
תתארי לך, נניח, היית מורה:) מלמדת, מחנכת, משקיעה בתלמידים. ואז כותבת כותבת וכותבת בפורומים:)
ומסתבר, מפה לשם את מתכתבת עם הילדים שלך, בני ה-12 או 18?:)
&nbsp
מקצועיות, סמכות, דיסטאנס. קצת מכל דבר:)

haych

New member
תלוי איך מסתכלים על זה

אפשר להסתכל על זה מהבחינה שהסדרה לא מציאותית כי היא לא מציגה את הקושי שהאנשים האלה עוברים, אבל אפשר גם להסתכל על זה ששונדה באה להראות שאפשר לחיות ולנהל חיים מלאים גם עם מגבלה מסויימת. שהדמויות עוברות מצבים שנראה שהן לעולם לא יתאוששו מהם, אבל הם מתגברים.
נכון ש-OCD לא נעלם ברגע וזה היה די מוזר (אבל אני שמחה שזה נעלם כי שנאתי את הפרקים האלה), אבל אני חושבת שהתמקדו יפה בPTSD של אוואן - גם כשהוא חנק את כריסטינה, גם בכל המשברים שהם עברו, בטיפול עם היועצת וכדומה, וגם ברגל של אריזונה התמקדו הרבה. בכ"ז, זאת סדרת טלויזיה שעוסקת במגוון נושאים. אי אפשר שלאורך כל הסדרה אוואן יסבול מPTSD כי רק הסיפור הזה יצריך סדרה בפני עצמה, ודשנו מספיק ברגל של אריזונה - אי אפשר להמשיך ולהבליט את ההרגשה שלה של אבדן הנשיות. בכ"ז, זאת טלויזיה. אם דברים יחזרו על עצמם אנשים פשוט ישתעממוץ
אם הסדרה הייתה מתמקדת בדמות של אוואן ופתאום הוא היה מחלים-אז ברור שזה מוזר. אבל זאת סדרה שמתמקדת במגוון נושאים. אז מעבירים את הדמות משבר, מלווים אותה במהלכו, עם כל הקשיים, ואז מוציאים אותה מזה בהדרגה כדי לעבור לנושא הבא..
אני חושבת שביחס לסדרות אחרות, האנטומיה נמצאת במקום טוב ביחס לייצוג של הדברים הפחות ורודים בחיים.

איטלקי8

New member
אני מניח שיש פשוט בסדרה הזאת יותר מידי דוגמנים

ועד שכבר יש דמויות שאינם דוגמנים כמו הצל של שפרד, או הד"ר ההוא שהחליף את אריזונה... מעלימים אותם מהר.
&nbsp
בואו נאמר את האמת, שונדה מראה בעיקר לנשים את מה שהן רוצות לראות.. את הנסיכים על הסוסים הלבנים.

כמהאפשר

New member
אולי זו רק אני,

אבל כמו שלא התאים לי לדמות של קלי שהיא נהייתה בייתית (domestic), כך לא התאים לי לדמות של כריסטינה שהיא נהייתה כזו עם אוון. שטופת הורמונים, שטופת טיפול זוגי וכו'.
הוציאו את כל העוקץ מהדמות.

איטלקי8

New member
גם מירנדה נהרסה..

היא כבר לא צועקת על אף אחד.
&nbsp
אפילו בפרק האחרון, אלכס התחצף.. בהתחלה היה נראה כאילו היא מתכננת משהו בעקבות התגובה שלו ובסוף לא עשתה עם זה כלום.
&nbsp
&nbsp

כמהאפשר

New member
תכלס.

לי בכנות מפריע שהם נראים מזעזע. אותה מירנדה- השיער שלה מזעזע מפרק לפרק(אני פשוט לא אוהבת את המשחק שלה, אבל זו אני)
&nbsp
רק שלא יעשו האנטומיה- הדור הבא..

למעלה