שרשור הכרות

אני יודעת שלא

מי שכתבה מעליי כבר בת 18, ראיתי את זה. פעם אחרונה שמצאתי את עצמי בפורום גרין דיי (די... מזמן, האמת) הייתי מההכי קטנים. סתם מצחיק לראות את זה מתהפך.

Ad Hominem

New member
כן, זה גם זכור לי מפורום רד הוט בזמנו

האמת ציפיתי שממוצע הגילאים פה יהיה יותר נמוך.. והופתעתי לטובה

Ad Hominem

New member
אומייגאד פורום גרין דיי קם לתחיההה!!

שם: איליה
מיקום בארץ: חיפה
עיסוק: מעביר זמן וחוטא באקטיביזם בין ולבין
פייסבוק (אם יש): "אם יש"? שאלה די רטורית
נא הציגו את עצמכם או שתקבלו איגנור.
http://www.facebook.com/ilya.kohanovsky

כמה שנים אתם שומעים את גרין דיי: אממ וואו, מגיל 14. בערך 4 שנים.
שיר אהוב של גרין דיי: זה כמובן משתנה כל כמה זמן, אבל jesus of suburbia תמיד בין הכי אהובים עליי
שיר אהוב לא של גרין דיי: requiem for dissent של bad religion, גם כן פאנק רוק ומאוד טוב, מומלץ :
http://www.youtube.com/watch?v=lkBYENQS_Gc
אלבום אהוב של גרין דיי: אמריקן אידיוט
אלבום אהוב לא של גרין דיי: קליפורניקיישן של החבר'ה האנונימיים האלה שהופיעו פה לא מזמן

מי הוא חבר הלהקה האהוב עליכם: בילי ג'ו דאאא
אילו להקות ואמנים אחרים אתם שומעים חוץ מגרין דיי: bad religion, RHCP, rage against the machine, ועוד רבים וטובים
סגנונות מוזיקה מועדפים עליכם (רוק, פופ, מטאל..): בעיקר רוק, יש פנינים בכל סגנון וסגנון

משהו טוב שקרה לכם בחודש האחרון: הייתי בהופעה של רד הוט יאא
משהו לא טוב שקרה לכם בחודש האחרון: !uno טרם יצא! זה לא בסדר! מחדל!
משהו שאתם מחכים לו בחודש הקרוב: חח נוב אמת..

משהו שאתם לא מחכים לו בחודש הקרוב: הא?

עוד משהו שהייתם רוצים לספר על עצמכם: מעריץ את הלהקה שנים רבות, ממש ממש מושפע מהם מוזיקלית בהלחנה ובשירה, זכיתי לראות אותם בלייב בצ'כיה (היה אדיר) ומייחל שהם יבואו לארץ. אני נורא שמח שהפורום קיבל זריקת מרץ ושקם לו מנהל חדש, כל הכבוד והמון בהצלחה! אשמח לקחת חלק פעיל בקהילה התפוזית שכאן, בדיונים, הפעלות וכו'.

יום טוב. יום טוב לכולכם וכולכן!!!

איתי96

New member
היי איליה..

אהבתי את הלהקות שלך.. רייג' אגיינסט, רד הוט..
גמאני הייתי בהופעה של רד הוט בשני האחרון.. היה פיצוץ!!!
מה זאת אומרת מושפע מהם מוזיקלית? אתה כותב ומלחין?
אני ממש ממש ממש ממש ממש..... מקנא בך שראית אותם בלייב!! אחד החלומות הגדולים שלי!!! מקווה מאוד שאזכה לראות אותם מתישהו..

Ad Hominem

New member

לשאלותיך -
כן, אני כותב ומלחין מדי פעם, גם הייתי חבר בלהקה שהקמנו עם חברים בזמנו (לא של פאנק רוק). ההשפעות של גרין דיי על ההלחנה שלי הן בעיקר על התפישה המוזיקלית - שאתה יכול לכתוב לחן מאוד יפה בצורה ממש פשוטה, שאפשר לכתוב שיר עשיר מלודית רק עם ידע בסיסי באקורדים (למשל, boulevard of broken dreams ו 21guns הם שירים מאוד מלודיים למרות שהם בסיסיים לגמרי, זה תמיד עניין אותי וחשבתי שזה די מגניב) .
וגם כשהייתי כותב מילים לשירים אז היציאות של בילי ג'ו היוו מקור להשראה

וכן, ההופעה שלהם בלייב היתה מדהימה. הם הופיעו במשך 3 שעות, בחום, באור, בחושך, ניגנו הרבה שירים כמעט מכל אלבום וכמובן שמרו על אנרגיות מטורפות לאורך כל ההופעה. במקרה של גרין דיי אתה יכול להיות בטוח שהם תמיד יתנו שואו טוב.

אחת הסיבות שאני כל כך חולמת ללכת להופעה שלהם זה כי הם פשוט פרפורמרים מדהימים. כל הופעה שלהם חוויה. יום אחד...

למעלה