ליאת בנאי

פיגאודה

New member
ליאת בנאי

והמתמודדת השבועית שלנו היא
ליאת בנאי

אז מה דעתכם עליה? הכרתם אותה לפני התוכנית

מה אתם חושבים על בעלה- ניסים שהגיע לבקר

זה הזמן לשתף

פיגאודה

New member
אני לא הכרתי אותה לפני..

היא ממש חמודה, שרה מאוד יפה!
מוזר לי שהיא שחקנית , כי היא לפעמים ביישנית כזו, לא?

לגבי בעלה ניסים, לי נראה שהוא קצת נדחף ושהוא הגיע ללה לה לנד לקדם את עצמו...בתוכנית
כאילו מה תן לאשתך לקדם את עצמה לבד, בלי להידחף

icy tear drop

New member
אני לא אוהבת אותם. זוג מעצבן.

ניסים גבר זוועה שטוב היה אילו לא היו גברים כמותו. מלהג בקול רם ובטון שחצן כאילו שהוא מתת האל למין האנושי. יש לי שפע טענות כלפיו:

1. נחת ב LA ובמקום לרוץ לזוגתו הלך לישון אצל ניסים כדי לתכנן "הפתעה" כשבעצם התכנון הוא לוקח שליטה מלאה על האירוע.

2. נכנס כמו רוח בהמה בצרחות, ולפני שחיבק אותה אפילו, צרח - התנשאי לי? בלי טיפת רומנטיקה.

3. נחת על ליאת כמו מפולת ערסים. החליט בשבילה הכל. לא נתן לה אפילו את התענוג של בחירת שמלה, או אפילו לא שאל לדעתה איזו דמות היא רוצה שתשיא אותם.

4. שלא לדבר שהוא בכלל לא שאל אותה אם היא רוצה חתונה כזו. מילא שכבר שנים הוא חי איתה ועושה לה 5 ילדים בלי טבעת על האצבע, כשהוא כבר מציע זה חתונת בזק שהוא החליט שמתאימה לו בלי לשאול לדעתה בכלל.

5. בחוצפתו לקח עליה פיקוד והחליט שהוא נשאר כמתמודד.

הכוונות שלו טובות אבל הוא כל כך עטוף בחשיבות עצמית וערסיות שהוא לא רואה כמה הוא מבחיל.

וליאת מעצבנת אותי שהיא מסכימה לזה. חוץ מזה שהפוזה הזו שלה כשהיא שרה - כשראשה נשען לאחור והידיים נפרסות כאילו היא אוחזת מגש מופלטת.
אין בה שום דבר שאני יכולה לחבב. היא נראית כמו אישה מוזנחת וקשת יום.

פיגאודה

New member
זה באמת נראה כך

לדעתי ההצעת נישואים הייתה רק תירוץ להגיע ללה לה לנד,
ואני מאוד התאכזבתי מאיך שהוא הציע לה , זה היה ממש קולני ולא רומנטי בכלל

אחרי כל כך הרבה זמן , ככה אתה מציע

וכן הוא משתלט עליה לגמרי, מאז שהוא הגיע היא שקטה ונותנת לו לשלוט בכל דבר

icy tear drop

New member
אוחח והפאדיחת פרימיירה של הסרט שלה...

זה היה נורא!

הציגה להם פרומו משנות השישים של סרט חובבנים ערסי.
והתאכזבה שהם לא התעלפו על התת רמה הזה. נעלבה שאמרו לה D MOVIE, כשזה מחמאה בשביל ה"סרט" העלבוני הזה.

למעלה