טופיק ראיונות, לינקים וכתבות

עידמןN

New member
מטורף!! מעל 3 אלף אנשים הגיעו למסיבת הגמר של שי חי באומן 17

מטורף! מעל 3 אלף אנשים הגיעו למסיבת הגמר של שי חי וכך נראת החגיגה מבפנים הנה סרטונים שגולשים שלחו לנו..
מה שאומר שמארגני המסיבה הצליחו לגייס קרוב ל300 אלף שקל למען ארוחת חג

קטע - http://big.nivdal.me/2016/04/3-17.html

Aberforth

New member
עידמןN יקר, אני אוהב את שי חי לא פחות מאף אחד אחר

ואין לי סיבה לשקר. לא היו שם 3,000 אנשים. למען האמת, זה נראה יותר כמו 350, מקסימום 400 איש. אני יודע, היה לי מספיק זמן לעשות ספירה בכל הזמן המת שהיה שם. ואני חושב ששום גוף בטחוני, לרבות מכבי אש, לא היה מאפשר להכניס יותר מ500 אנשים לשם. זה מקום קטן.

Aberforth

New member
שי חי בסטטוס ראשון אחרי הגמר:

יורם זק
רציתי לומר תודה על הרגעים היפים שכן חוויתי בזכותך. רגעים שרק מעטים יבינו.
תודה על התמיכה החברית ברגעים הקשים , תודה שהיית קול חברי ואוהב במשך תקופה ארוכה בתוך הבית ומחוצה לו.
חשוב לי שתדע שאחרי כל מה שעברנו כולנו בעונה המשוגעת הזאת לטוב ולרע אין לי ולא היה לי שום דבר רע בלב עליך, או על איש מההפקה המדהימה הזאת.
אני יודע שאתה אדם מדהים ולא משנה מה איש יאמר או יכתוב מאחורי המקלדת שלו.
אני מצטער שהדברים יצאו ככה ושהעונה הסתיימה לה בתו צורם אבל כנראה שזה לנצח ישאר הסיפור הלא פשוט שלי בתוך הבית ההוא.
זו לא אשמתך
זו לא אשמת ההפקה
ואפילו לא אשמת הדיירים
אני חושב שבצורה המוזרה שהחיים האלה זורמים יש דברים שאמורים לקרות בצורה מסויימת ואיש לא יכול לצפות או לשנות אותם.
בכל אחד מאיתנו קיים רע וטוב, חושך ואור, שמשתלבים אחד בשני.
לא משנה כמה ננסה לברוח מהרע ומהחושך הם תמיד יהיו צעד אחד לפנינו ואין טעם לנסות ולהתחבא מהם.
אז כולם שואלים מה למדתי מהחוויה הזאת בבית, והרי התשובה:
למדתי שלפעמים אין ברירה אלא לעמוד פנים אל פנים מול החושך
להסתכל לו בעיניים
ולאלף אותו
כמו שניטשה אמר, ״להיות אנושי זה דבר מורכב״.
אז כל מה שנותר לי כרגע זה לתת לחושך חיבוק גדול לנשום עמוק ולדעת שאם ממש רוצים, מחר יום חדש ואפשר לעשות הכל שוב רק טוב יותר
אתה יודע איך אני תמיד אומר, גם כשכועסים לא מפסיקים לאהוב
שי חי.

למעלה