שלום, יש מקום לחברה נוספת?

שלום, יש מקום לחברה נוספת?

שלום לכולם, אני אביה.
בהרבה מאד שלבים בחיים שלי הרגשתי אחרת.
זה התחיל מזה שלמדתי לקרוא בגיל 4 וחצי ועליתי לכיתה א' כשאני היחידה בכיתה שקוראת שוטף. הפכתי מהר מאד לתולעת ספרים ולא תמיד מצאתי עם מי לשוחח על הספרים שקראתי ואהבתי כל כך (בינהם הארי פוטר, שהתחלתי לקרוא בגיל 10 ומבחינתי הסיבה היחידה שבגללה לא קיבלתי עדיין ינשוף מהוגוורטס היא שאני גרה בישראל..), והסתכלו עליי כחנונית.
גדלתי במשפחה דתית ואיפשהו בגיל 12, עם המעבר מבית ספר יסודי מעורב (בנים ובנות) לחטיבה לבנות בלבד (אולפנא), התחלתי לחשוב הרבה על נושא הדת. בגיל 14 הגעתי למסקנה שהיהדות לא מתאימה לי כדת ושאני יוצאת בשאלה. לאחר שיחה עם ההורים (שהיו קצת בהלם שילדה בת 14 עושה החלטה כזו, אבל בסך הכל קיבלו את זה סבבה), המשכתי לחיות סוג של חיים כפולים- בשבתות, בחדר שלי, עושה מה שאני רוצה כל עוד זה בשקט, אבל מתלבשת כמו דתיה ולא מחללת שבת בשאר המקומות בבית. נשארתי ללמוד באולפנא ובמקביל מצאתי מפלט קל בפורומים של תפוז, בנושאי מוזיקה. מצאתי חברים שחלקם בקשר טוב איתי עד היום. אבל עדיין לא הרגשתי שייכת לשום מקום- אני צבע שלא שייך לאף גוון. לא דתיה, אבל גם לא לגמרי חילונית- כי אני מאמינה שיש יותר מאל אחד (אולי אפרט בהזדמנות).
בצבא התחלתי להתעניין ולהתעסק במיסטיקה ומאגיה, ורוב חבריי לבסיס הסתכלו עליי כעוף מוזר. לא שהתעסקתי בזה יומם ולילה, אבל זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי עד היום.
מצאתי את עצמי לפני כארבע שנים, כשהגעתי למפגש של אנשים שמתעניינים כמוני בתחום של מיסטיקה ומאגיה. סופסוף יש לי עם מי לדבר בלי שיסתכלו עליי וירימו גבה. ובקבוצה הזו פגשתי את אישי היקר, ואנחנו נשואים כבר שנה וחצי באושר רב.

אז...
התקבלתי?

schlomitsmile

Member
מנהל
צבע לא מוגדר
דוד של אמא שלי היה צייר.
פעם אמר, שהצבעים האהובים עליו ביותר,
הם אלה שאין להם שם

אלה שנוצרו מתוך עירבוב של כלמיני צבעים אחרים.

אביה

טוב שבאת! ברוכה הבאה

אגב, גם אני מתעניינת במיסטיקה ומאגיה... לא מאמינה בשום אל, אבל זה מסתדר לי בכל מקרה. אמא שלי מאסטר ברייקי ולימדה אותי שלב 1 כשהייתי בערך בת 4, ושלב 2 כשהייתי בת 14... בהמשך גיליתי שאני הילרית, ובינתיים יצא לי לתקשר פעמיים (אבל לא עם ישויות... יותר עם ה"בפנוכו" של מי שמולי)... ואני מאוד, מאוד מעוניינת ללמוד כישוף

&nbsp
אז כן.
התקבלת

למעלה