שרשור היכרות לגולשי הפורום

Yuval Ben Porat

New member
שרשור היכרות לגולשי הפורום

היי חברים

לפני שאני מנהלת את הפורום הזה אני גם גולשת בו, ולכן חשוב לי להכיר את הגולשים פה.
לכן החלטתי לפתוח שרשור היכרות שייתן לנו תמונה כללית על האנשים שאנחנו מדברים איתם

גולשים ותיקים, גולשים חדשים, כאלה שסתם נכנסים לראות מה קורה - כולם מוזמנים להציג את עצמם!

שם:
מה עושה בחיים?
מתי התחלת לראות האנטומיה של גריי?
כמה זמן את/ה גולש/ת בפורום?
משהו שלא ידענו עליך:

שבת שלום

Yuval Ben Porat

New member

שם: יובל
עיר/אזור: ירושלים
מה עושה בחיים? חיילת
מתי התחלת לראות האנטומיה של גריי? בערך כשהייתה עונה 4
כמה זמן את/ה גולש/ת בפורום? חודש
משהו שלא ידענו עליך: בנוסף לאהבתי לסדרה, אני מעריצה של הזמרת קייטי פרי (כן, זאת שהופיעה בסופרבול
). נסעתי להופעה שלה בלונדון לפני הגיוס, ועוד שבועיים אני נוסעת להופעה נוספת שלה בפראג

haych

New member
עונה

שם: נשאר עם haych

עיר/אזור: בשנים האחרונות אני דרומית, אבל עדיין בהכחשה.
מה עושה בחיים? תחום משאבי האנוש.
מתי התחלת לראות האנטומיה של גריי? בדיוק לפני שנה. אני לא אוהבת לראות סרטים/סדרות כי אין לי סבלנות, אבל בפברואר שנה שעברה קיבלתי חופשת מחלה של שבועיים, שהתארכה לעוד שבועיים ועוד שבועיים-למשך חודש וחצי.. החלטתי שאני חייבת למצוא סדרה כי אתחרפן בבית. נזכרתי ששמעתי על האנטומיה והחלטתי לתת לזה נסיון. מהפרק הראשון התאהבתי! הסדרה הייתה אז בעונה עשר, ככה שיכולתי לעשות מרתונים בכייף אל תוך הלילה. כשהגעתי לסוף עונה עשר הדבקתי את הקצב של הסדרה, והיה לי קשה לחכות משבוע לשבוע, אז פשוט התחלתי מחדש... בזמן הפגרה שבין עונות 10 ל-11 התגעגעתי, אז חזרתי לכל הפרקים החל מעונה 5 (כי רציתי לראות ממתי שאוואן הצטרף).
כמה זמן את/ה גולש/ת בפורום? ממממ... כשהתמכרתי חיפשתי מידע בגוגל וככה הגעתי לפורום. לקח לי בערך חודשיים להפסיק לגלוש, כי הגולשות הקבועות בפורום הפסיקו לראות את האנטומיה, רק ירדו עליה ודיברו על מלא סדרות משעממות אחרות (מד"ב זה לא הקאפ אוף טי שלי). לא היה לי יותר כייף לגלוש פה, אז צמצמתי את הכניסה לפורום עד שהפסקתי לגמרי. זה ישמע מוזר, אבל דווקא הפרישה של המנהלות הקודמות, שגרמו להרבה מהגולשים לעזוב יחד איתן זה מה שגרם לי לחזור להציץ פה שוב, כי קיוויתי שיצטרפו גולשים שאוהבים את האנטומיה ויהיה אפשר לחפור יחד איתם. כמובן שעכשיו כשהתחילה העונה אני גולשת פה יותר, גם כי יש עם מי לדבר וגם כי מתפתחים דיונים מעניינים.
משהו שלא ידענו עליך: אתם לא יודעים כלום
אני מטורפת על בע"ח, אני אוהבת אקסטרים וירח הדבש שלי שילב בין שתי האהבות-ספארי בקניה וטיפוס על הקלימנג'רו בטנזניה.

anatpsh1

New member
האם אפשר לצפות במרפאה פרטית עונה 6? מצאתי - אבל לא הצלחתי

וגם לא הצלחתי לפתוח שתי הודעות פרטיות שהגיעו הבוקר

בלי לקלקל את האווירה

אנשים שמטורפים על בעלי חיים לא הולכים לעשות ספארי בשמורות...
החיות מאוד סובלות מהרכבים הרבים, ולא אחת ובמיוחד חיות טרף לא מצליחות לצוד בגלל הרכבים בשמורה...
הרבה פעמים שעות הציד של החיות השתנו לשעות הצהריים בגלל שבצהריים יש פחות רכבים בתנועה... וזה פוגע בחיות כי הן צריכות לצוד בחום וכאשר השמש במרכז השמיים ומסגירה את התנועה שלהם.
&nbsp
ספארי זה יותר לתת כסף למדינה שבה עשית את הספארי, זה רחוק מאוד מלתמוך בחיות או להציג את אהבתך לטבע.

haych

New member
כמה דברים

1. לא אמרתי שזה שעשיתי ספארי תומך בחיות באיזושהי צורה.
2. אני לא יודעת על סמך מה מבוסס המידע שלך, אבל אני יכולה להגיד לך ששיא התנועה בספארי הוא דווקא בצהריים, כי הספארי מתחיל מהבוקר עד 16:00 בערך.
3. בחיים אין רק שחור ולבן. אתה לא יכולה להגיד שמי שהולך לספארי לא אוהב בע"ח, כמו שאתה לא יכול להגיד שמי שאוכל בשר לא אוהב בע"ח. הוא אולי אנוכי, אבל לא בהכרח לא אוהב בע"ח.
אני לא אומרת שאני מושלמת, אף אחד לא יכול להיות מושלם. גם מי שהכי בעד קיימות משתמש בחומרים מזהמים ולא ממחזר כל פיסת נייר.
אז כן, אני אוהבת חיות, אני צמחונית, אני לא אלך לגן חיות בו החיות כלואות בכלוב אבל אני כן אלך לספארי בטבע.

תראי את תוכניות התחקירים בערוצי הטבע

על הנזקים שנגרמים בעקבות הסיורים של תיירים באיזורים האלה.

כמהאפשר

New member
האמת..

זה דיון מאוד ארוך וקרוסקל ואני חלוקים על לא מעט דברים, אבל בזה הוא צודק(ולא רק צודק אלא אפילו לא מתחיל להכנס...) בהכל.
&nbsp
יש דברים שהם מאוד שחור ולבן. לא רק שחור ולבן אלא הרבה יותר מזה.
זה נחמד לומר לעצמנו שזה לא, זה נחמד לספר לעצמנו סיפורים,
אבל בסופו של דבר, אלו רק סיפורים להשתיק את המצפון של עצמנו.
&nbsp
את צודקת, את לא מושלמת. גם לא אני וגם לא קרוסקל.
הוא גם לא כתב את זה, אז אין טעם ממש לכתוב את זה.
הוא רק כתב את האמת, כמו שהיא ואפילו עידן אותה.
&nbsp
מי שאוכל בעלי חיים, מי שלובש בעלי חיים, מי שמשתמש בתכשירי קוסמטיקה, מצחצח שיניים ומסבן את הראש ועוד מספיק דברים במה שנוסה ומכיל בעלי חיים-
יכול לאהוב מאוד את הכלב שיש לו בבית,
אבל הוא עדיין לובש עור, לובש חלקים של בעלי חיים, מרסס על עצמו בעלי חיים, מצחצח שיניים במה שנוסה ולא נוסה בכיף ואהבה על בעלי חיים וכו וכו.
&nbsp
אלו עובדות. אין כאן ממש וויכוח או דיון.
אני יכולה מאוד, מאוד, מאוד לאהוב אותך.
אבל אם אני מנבלת את הפה בדיון איתך או אם אני נותנת לך סתירה- אני מנבלת את הפה או נותנת לך סתירה.
אני פוגעת בך ומכאיבה לך.
אלו עובדות.
אם אני מתנדבת עם יתומים ובה בעת גונבת או משקרת אני עדין גונבת ומשקרת. אלו עובדות. זה הכל.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אני לא באה להטיף ולא להתווכח. באופן אישי, אני פשוט לא חושבת שאנשים קולטים עד כמה עמוק הענין של פגיעה בבעלי חיים והיכן הם יכולים לעשות את זה פחות או לא לעשות את זה.
כמה קצת הם יכולים לעשות כדי לשנות. וזה גם לא ממש מענין אותם.
ותכלס, אנשים נורא מפחדים לפגוע בנוחות שלהם. יותר נוח למרבית האנשים להצטדק, להתקיף וכו'..

למעלה