תמונה נדירה מאוד לשבת:

מצב
הנושא נעול.
הספקתי להיות שם חייל בי"פ חמ"צ 521 מרשל

התמונה מאופירה, חוף קנדי
הספקתי להיות שם חייל בי"פ חמ"צ 521 מרשל
כלומר משטרה צבאית אופירה כאשר מיקי בן-אבו היה המפקד האחרון לפני הפינוי. את התאריך 28.04.1982 לא אשכח לעולם. על תג היחידה היה מצוייר דג לבן והצבעים על התג היו כחול, צהוב, ירוק ולבן. אני מניח שאתה לבטח זוכר את התג של פיקוד מרשל.

gen1

New member
אבל את מספרי הרישוי אני מצליח לזהות

מגיעה לך תמונה בונוס על הפתרון החלק:
האם אתה מצליח לזהות את המקום?
שלום! אבל את מספרי הרישוי אני מצליח לזהות אז ככה 778 מעל הדלת הקדמית הוא 87778 הדגם הלפני אחרון של הקאוץ' החלון הקדמי עדין לא גדול הראשון בצפון שהיה עם חלון גדול 87781 ,באותה קבוצה של קאוצ'ים היתה גם 87772 שהיתה הקאוץ' היחידי עם אויר מאולץ .
האמצעי הוא 39025 אין לי מידע מיוחד על המרכבים הזה (שהוא אגב הדגם הראשון לאחר שהמפעל הפך את שמו ממגן צ'טווד למרכבים )
והאחרון הוא 89429 בקומונה 1862יש תמונה של 89418 שהוחלפה לו החזית אז במקור הוא היה עם החזית הזאת של 89429 .

לא בעיה לזהות את מספרי הרישוי. אני שאלתי על

שלום! אבל את מספרי הרישוי אני מצליח לזהות אז ככה 778 מעל הדלת הקדמית הוא 87778 הדגם הלפני אחרון של הקאוץ' החלון הקדמי עדין לא גדול הראשון בצפון שהיה עם חלון גדול 87781 ,באותה קבוצה של קאוצ'ים היתה גם 87772 שהיתה הקאוץ' היחידי עם אויר מאולץ .
האמצעי הוא 39025 אין לי מידע מיוחד על המרכבים הזה (שהוא אגב הדגם הראשון לאחר שהמפעל הפך את שמו ממגן צ'טווד למרכבים )
והאחרון הוא 89429 בקומונה 1862יש תמונה של 89418 שהוחלפה לו החזית אז במקור הוא היה עם החזית הזאת של 89429 .
לא בעיה לזהות את מספרי הרישוי. אני שאלתי על
מיקום התמונה ולא קיבלתי כל תשובה.

אנחנו לא מדברים על אותה תמונה:

דומה לבת גלים. נשאר משהו מהחניון כיום?
התמונה של 87-772 צולמה כמובן בתחנת בת-גלים שהיתה תחנת האוטובוסים היפה והמוצלחת ביותר בישראל. אידיוט מי שהחליט לסגור אותה בשביל הכאוס שיש כיום בחיפה.

scooby5

Member
אביתר - היום אין בחיפה שום כיאוס

התמונה של 87-772 צולמה כמובן בתחנת בת-גלים שהיתה תחנת האוטובוסים היפה והמוצלחת ביותר בישראל. אידיוט מי שהחליט לסגור אותה בשביל הכאוס שיש כיום בחיפה.
אביתר - היום אין בחיפה שום כיאוס
בטח לא כזה שקשור לסגירת מרכזית בת גלים המיושנת והמזוהמת.

scooby5

Member
ממה שאני רואה ושומע

יש דעות חיפאים הפוכות משלך.
זו דעתך סבבה. יש גם דעות הפוכות.
ממה שאני רואה ושומע
לא מדובר בשום אסון.
ההתייחסות לכאוס התחבורתי בחיפה היום קשורה במהפכת התשתיות שנלווית למטרונית, ושגוררת אין סוף עבודות בקצב צב.
הדעות ההפוכות לשלי, שנשמעות כאן בפורום, הן בעיקר של יוסף ושל עדירמר, שנשמעות לי (וזו דעתי) פזיזות מדי ונחרצות מדי.

25306yosef

New member
זו תמונה מעולה !!!!

זו תמונה מעולה !!!!
התמונה הזו מזכירה לי את תחנה מרכזית עופר בחיפה (בת גלים), בימים הטובים שהיו ואינם עוד, כאשר כל קווי האוטובוס הבינעירוניים החלו וסיימו את נסיעתם בתחנה המרכזית וניתן היה אפשר אז לאחר נסיעה בינעירונית, להמשיך בנסיעה בינעירונית נוספת ליעד נוסף...

דבר זה אינו קיים עוד כיום. כיום קווי האוטובוס המגיעים מהדרום מסיימים את נסיעתם בחוף הכרמל ומשם אין שום אפשרות להמשיך הלאה בנסיעה בינעירונית נוספת, אלא לחזור חזרה דרומה לנקודת המוצא. הקווים המגיעים מהצפון מסיימים את נסיעתם במרכזית המפרץ, ומשם ניתן להמשיך בנסיעה בינעירונית נוספת לירושלים בלבד...

צילם אותה דני גולדשמידט כמובן !

זו תמונה מעולה !!!!
התמונה הזו מזכירה לי את תחנה מרכזית עופר בחיפה (בת גלים), בימים הטובים שהיו ואינם עוד, כאשר כל קווי האוטובוס הבינעירוניים החלו וסיימו את נסיעתם בתחנה המרכזית וניתן היה אפשר אז לאחר נסיעה בינעירונית, להמשיך בנסיעה בינעירונית נוספת ליעד נוסף...

דבר זה אינו קיים עוד כיום. כיום קווי האוטובוס המגיעים מהדרום מסיימים את נסיעתם בחוף הכרמל ומשם אין שום אפשרות להמשיך הלאה בנסיעה בינעירונית נוספת, אלא לחזור חזרה דרומה לנקודת המוצא. הקווים המגיעים מהצפון מסיימים את נסיעתם במרכזית המפרץ, ומשם ניתן להמשיך בנסיעה בינעירונית נוספת לירושלים בלבד...
צילם אותה דני גולדשמידט כמובן !

דניאל 130

New member
אתה יכול לנסוע לנשר עם קו 146...

זו תמונה מעולה !!!!

25306yosef

New member
אין לי מה לחפש בנשר ולא איבדתי שם כלום...

אין לי מה לחפש בנשר ולא איבדתי שם כלום...
אני צריך להגיע בכלל לנהריה ולא לנשר.

ואני מבקש מהגולשים בפורום הזה להפסיק להציע לי נסיעות בכל מיני קווים עירוניים. אני נוסע רק בקווים בינעירוניים ואין לי שום עניין לנסוע בקווים העירוניים !!! יתירה מכן, מותר לי להביע בפורום הזה את הדעות שלי ואת ההעדפות שלי לגבי התחבורה הציבורית. אינני חיב דבר לחובבי התחבורה הציבורית, ואינני חייב דבר לגולש מסויים בפורום הזה שנוהג לקלל ולהעליב, אם ההודעות שלי לא מוצאות חן בעיניו זכותו להימנע מקריאתן !!!

5437! פעמים

זו תמונה מעולה !!!!

5437! פעמים

מצב
הנושא נעול.
למעלה