פריקה קטנה שעל הלב.

Maldini Girl

New member
פריקה קטנה שעל הלב.

פעם חשבתי שלאהוב פעם ראשונה זה הכי מדהים. כל כך האמנתי בזה, שכשהייתי עם החבר השני שלי שכנעתי את עצמי שעם הראשון זה היה משהו לא רציני. כי רציתי להאמין שהנה, אני שוב מאוהבת בפעם הראשונה.
אפילו עם החבר השלישי שכנעתי את עצמי זו אהבה שונה, כי אני גדולה יותר והוא גדול יותר, וכל אופי הקשר שונה.

ואז הגעת אתה.
אני לא משקרת, לא לי ולא לך. אתה לא האהבה הראשונה שלי, גם לא השניה. אולי גם לא האחרונה. ודווקא ההודאה הזאת גורמת לי להיות מאושרת.
מכל הקשרים שעברו יצאתי מפוכחת. מהאחרון שבהם יצאתי עם כל כך הרבה תובנות שלקחו לי 3 שנים, 3 שנים של לבד כדי להחליט שאני רוצה יחד.
ואל תחשוב, היו בנים (הרי אתה יודע. אתה החבר הכי טוב שלי ושמעת עליהם.) היו התחלות, היו דייטים, היה אפילו סקס. ואתה יודע מה? אני גאה להגיד שדחיתי את כולם. לא בהכרח כי הם לא היו נחמדים. אלא כי הייתי מפוכחת מספיק כדי לדעת שעכשיו מגיע לי יותר טוב. מגיע לי קשר שהוא לא התפשרות. מגיע לי קשר שהוא יותר מרק אהבה, מגיע לי קשר שבו אכפת לו ממני לא פחות ממה שאכפת לי ממנו.
וזה אתה.

לפעמים אני מפחדת שאם אגיד לך את המילים האלה תבין אותן לא נכון.
כשאתה לא לידי אני מתגעגעת אבל לא מתפרקת.
כשאתה מבקר אותי אני שומעת ולא נפגעת.
כשאתה אומר שאתה צריך זמן אני מסוגלת להבין.
כשאתה פוגע אני יודעת להגיד לא.
כשאתה במחשבות שלי זה מחמיא אבל לא משתק.

מה אני מנסה להגיד לך?
זו לא האהבה הראשונה שלי. לא השנייה, ואולי גם לא האחרונה. אבל זו אהבה בוגרת יותר. אני בוגרת יותר. אני כל כך גאה במי שהפכתי להיות, ואני שמחה שיוצא לי לממש את מי שאני ביחד איתך.
ואל תחשוב שכל מה שאמרתי פה מוריד לרגע מכמה שאני אוהבת אותך.

netapet2

New member
אוי, אני אוהבת אותך

כל כך אוהבת אותך!!

(וזהו, כי באמת שאמרת את כל מה שיכולתי להגיד אם היית שואלת שאלות)

זו אהבה בשלה, אהבה בוגרת.

זו אהבה אמיתית של האחר, כפי שהוא וקבלה שלו, שנובעת מהאהבה שלך את עצמך. מדהים

למעלה