איך מתחילים עם בחורה

A 26 cm Schlong

New member
לא כולם בנויים לזה

יש כאלה שיש להם את זה ויש כאלה שלא.

אם אתה מחפש להכיר מישהי, יש לך אלף דרכים אחרות לעשות זאת. הנה רק כמה דוגמאות: יש כאלה שנכנסים לתוך קשר רומנטי אחרי היכרות ממושכת, יש כאלה שמסדרים להם מישהי, יש כאלה שנסמכים על אתרי ההיכרויות השונים, אתה צריך לראות מה מתאים לך יותר.

לא לכולם יש את היכולת או הרצון להתחיל עם בחורות, ושמע לי, תסנן 98% מהסיפורים שאתה שומע על גברים שמתחילים עם בחורות.

דיבבלעס

New member
הולך למישהי בפאב או מועדון

מסב את תשומת ליבה
ונותן לה פתק שכתוב בו:
"הידעת?ב1809 - נולד צ'ארלס דרווין, אבי תורת האבולוציה"
ותראה מה יקרה...

JustAnotherGuy1

New member
רוב הסיכויים שהיא אפילו לא תבין על מה אתה

מדבר (כמו אחוז גבוה מהאוכלוסיה), והפתק ייזרק.

בתור בחורה

למרות שאני לא בטוחה עד כמה אני דוגמה למשהו, כי אני די דפוקה בקטע של רומנטיקה (כפי שאפשר להבין מעצם העובדה שאני נוכחת בפורום הזה), אני אישית שונאת שונאת שונאת שמתחילים איתי באגרסיביות ועם עודף ביטחון עצמי.
אם אני עם חברות שלי בפאב, ופתאום ניגש אלי בחור עם איזה משפט פתיחה עלוב (החברה של אומנות הפיתוי פשוט משתלטים על תל אביב...), אני ממש לא אקח את זה ברצינות, ובשנייה שהוא ילך אני וחברות שלי נריץ עליו צחוקים מטורפים. למה? כי זה ברור מדי, קלישאתי מדי, קריפי מדי וסתם גורם להרגיש כאילו אני אחת מאלף שהוא פנה אליהן באותו ערב בניסיון לפגוע.

בקיצור, שלא תעז אפילו להשתמש במשפטי פתיחה או לשחק אותה כאילו אתה מגה בטוח (בחיי שאין דבר יותר מעצבן מבחור שניגש מאחור כאילו הוא בעל המקום ושואל איזה שאלה רנדומאלית ולא קשורה לחיים). העיקר שזה לא יהיה ברור מדי שאתה מתחיל איתה - נגיד, אם זה בבר, תתקרב לאזור שלה וסתם תתחיל לדבר איתה. אם היא עם חברות אז תתייחס לכולן כמובן. ובאופן כללי, תגרום לזה להראות יותר כמו סתם שיחה נחמדה כזאת. אם יש חיבור והבחורה צוחקת וזורמת, פשוט תבקש ממנה את הטלפון או הפייסבוק. אין שום סיבה שהיא לא תסכים אם השיחה הלכה טוב.

goldy

New member
"את פנויה ריגשית להתאהבות רומנטית?"

-"כן".

"בי?"

-"לא".

"אז לכי תזדייני את והחבר שלך".

tammy essar

New member
להתחיל עם בחורה

מדובר ביכולת ליזום כמו כל דבר אחר בחיים. זה לא שונה מלדבר עם מוכרת, או המלצרית, או חברה ללימודים או העבודה. כל תחילת קשר, מתחיל מהיכרות הדרגתית. רק אם בהמשך מוצאים עניין ממשיכים לשוחח.
אני בטוחה שהיו לך הזדמנויות לכל מני שיחות חולין, שלא נרתעת מהן. באותו אופן הרגש את עצמך מספיק בטוח, להתחיל לשוחח עם בחורה. תתעניין מי היא, במה היא מתעניינת, אולי תמצאו חברים משותפים, חוויות משותפות מהעבר (שירות צבאי). בהצלחה!
תמי עישר- פסיכותרפיסטית ומומחית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי.

תלוי

בך, בערכים שלך, ביכולות שלך, בסיטואציה, בבחורה, בשיטה שלך.

אין משחקי פלא ואין נוסחאות. הכל גמיש ובהתאם לכל מיני דברים בשטח.

למעלה