עונה 5 פרק 20

ArielaTV

New member
ואז הגיע פרק 20

ולא קרה בו כלום חוץ מהוידוי של מייק.
מייק, תודה שהחזרת אותו לחיים אחרי פרק משמים. שולחת מראש תנחומים, כי אתה בטח תמות באחד הפרקים הבאים. אבל היי, לפחות המוות שלך לא יהיה לחינם.
אז מונה אכן רצתה לביים את המוות שלה ולהפיל את האשמה על אליסון. מייק חושב שA בגד בה ורצח אותה. אבל אם מה שראינו בקלטת היה הרצח האמתי שלה, ומונה הייתה מודעת לזה שזה מוקלט, כי היא שמה את הקלטת- היא לא היתה צועקת את השם של הבן אדם שמנסה להרוג אותה?
לדעתי, למרות הכל, מונה מתחבאת לה אי שם בפריז, ועוד תחזור מתישהו. איכשהו.
מה עוד?
האנה רוקדת, ספנסר גונבת ומתנשקת, אמילי פוגשת את הבעל-בעל-הדיקציה-המוזרה של טליה.

הסרטון השבועי:
[URL]http://youtu.be/DYNSWAV2tsc[/URL]

revi 17

New member
bang bang שמישהו ירה בי
520

טוב, אז יופי זה לא הנקודה... ומתוך כל הגברים שהצמידו לספנסר בשנים האחרונות (דין/אנדרו) הבחור הכי פחות אטרקטיבי זוכה לנשקה
עקיצה קטנה לאריאלה כי היא מחובבי ג'וני (בנינו אחותי את היחידה שאני מכירה
).

טוב, אז כמו שציינתי תעירו אותי כשאליסון תחזור למסך
הפרק הביא לנו רק סצינה אחת משמעותית שהיא מייק/אריה והסיפור של מייק שנתן לנו תשובות (ידועות במקצת אני חייבת לציין... כול קטע הדם של מונה היה תיאוריה פופלרית בקרב המעריצים!).
להלן הלוקש (BSׂ) שמונה האכילה את מייק והוא מספר לאחותו:
"A" הציע למונה "הצעה" להפליל את אליסון ברצח מונה ומכאן היא אגרה כמויות דם. מונה לא פגשה ב"A" וקבעה להיפגש עימו מספר פעמים בזמן שהיא אמורה כביכול להסתתר כי היא מתה(הדובוני גומי היו מן הסתם מיועדים לה :סניף: מסכן מייק
כואב הלב...לא באמת!
)
אולם מונה לא הגיעה לפגישות והוא משוכנע ש"A" בגד בה (אולי? אבל לפחות גב' גרינוולד תהיה צודקת ... כי לגבי עזרא הסייקיק טעתה!). ולכן מייק פנה לאליסון ורצה לדעת אם היא יודעת עלA והיא שלחה אותו לסיירוס שכנראה אישר שאליסון הייתה איתו (כמו שאליסון אמרה להאנה) אולם לפי מייק סיירוס עובד בשביל "A"
טוב אז מן הסתם הוא הגבר שראינו (כל נעלי הגבר שהראו לנו בסוף הפרק שמטרתם הייתה להפנות אותנו בכיוון טובי/מייק/הולברוק).

אותי מסקרן מתי "A" שכר את שירותי סיירוס, אליסון רצתה למכור את סיפור החטיפה כדי שלא יגלו שאריה הרגה את שאנה (וזה קרה רק בגלל הודעה שמונה שלחה שהייתה אנונימית501)... ראתה את הציור בבית ההלוויות (503) והחליטה להפליל את הבחור שחתך אותה (510). האם בכל הזמן הזה "A" שלט בסיירוס?

טוב אז בפרק הגיעו לקיצם הסיפורים חסרי התכלית שמטרתם היחידה הייתה להעביר את הזמן (טליה/ג'וני) ברוך שפטרנו!
האנה/אמילי החליטו לקרוע אותי מצחוק
בריקוד ששייך לעוד עלילה חסרת תכלית... ורק בגלל זה דירוגי לפרק 2.5/5

אני רק אציין שאני לא מאמינה שמונה מתה! לעניות דעתי הבחורה עדיין שולטת במשחק ואם היא לא הראש (BIG A) אז היא בובה!

רן ומליסה ביחד למי שלא ברור! עוד מ412 וכנראה שג'וליאן היה עסוק ולכן לא ישוב העונה (סתם מודיעה למקרה שאנשים ציפו לראותו בעונה 5 דהיינו בפרק הבא) לפחות אהובתי מליסה תשוב. משום מה (כנראה כי באמת כל קו עלילה שלה נגע לתעלומה עד כה) היוצרים החליטו לספק לספנסר עלילות משנה שבדר"כ אפיינו את אריה (כל הבולשיט של עזרא שלא נגע לתעלומה 3 וחצי עונות) עכשיו אריה בעזרת מייק הופכים לגלגלים שמניעים את עלילת המיסתורין ואת ספנסר (הדמות האהובה עלי למי שלא הבין
) דוחקים לפינה עם עלילות חסרות מנוף! 521-522 ספנסר בלונדון ומן הסתם העלילה לא תהיה קשורה לאליסון/מונה
חבל!

אליסון חוזרת בפרק הבא
אז כנראה 5 פרקים לסוף העניינים ישובו למסלולם!

ArielaTV

New member

אין לי בעיה להיות היחידה שאוהבת את ג'וני,
פחות תחרות

a silver cat

New member

דבר ראשון - האם תפילותיי נענו ונפטרנו מג'וני וטליה? זה נראה כך. אני לא אתגעגע. טליה ממש מעצבנת. היא ממש קריפית, גם במראה וגם בהתנהגות. יש בה משהו ממש מוזר. היא אומרת את כל הדברים באותה אינטונציה והיא לדעתי ממש חסרת כריזמה (טוב, זה אולי בגלל השחקנית). בלי לדבר על זה שהיא מתעסקת עם תלמידת תיכון למרות שהיא נשואה. ג'וני מעצבן כי הוא מתלהב מעצמו. הוא מתיימר להיות מגניב. אני ממש לא אוהבת את כל המרדנים בשקל, כל הנפשות החופשיות וכל הדברים האלה. .

בעימות בין ספנסר לטובי הייתי הפרק הזה בצד של טובי. אני שמחה שהוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך. יכול להיות שהוא עושה את זה בשביל שטאנר תסמוך עליו אבל בכל זאת זה נחמד שהוא מתפקד באמת כמו שוטר. תכלס הוא היה צריך לעצור גם את ספסנר אבל לא נורא. הצחיק אותי כשספנסר אמרה לטובי שהיא וג'וני לא עשו שום דבר רע. לא, בכלל לא, הם בסך הכל פרצו למוזיאון וגנבו את הציורים שהם ציירו על גג של בניין בלי לקבל אישור לכך. קוראים לזה השחתת רכוש. ולא הבנתי איך בכלל לקחו את הציורים מהגג. חשבתי שהם ציירו על האבן, לא על בדים. ואיך זה שלא הייתה אזעקה במוזיאון מיד כשהם נכנסו לשם.

האנה ממש הצחיקה אותי עם הריקוד שלה. בהתחלה זה עוד היה סביר, למרות שראו שהיא רוקדת פחות טוב מאמילי. אבל בסוף כשהיא התחרפנה ורקדה מוזר ממש צחקתי מול המסך. זה היה טוב. אמילי רוקדת ממש טוב. קראתי שאשלי בנסון רקדנית ממש טובה (אני לא ראיתי אותה רוקדת אז אני אקח את המילה של אנשים אחרים לזה) אז כל הכבוד לה כי היא נראתה רקדנית פחות טובה מאמילי. אני מדברת על ההתחלה כשהיא רקדה את הכיאורוגרפיה המתוכננת והייתה בפיגור קטן אחרי אמילי כל הזמן.

אז מונה מתה או לא? לא קראתי ספוילרים אז אני מנחשת. לדעתי היא לא מתה. לא הפתיע אותי מה שמייק סיפר על זה שמונה ניסתה לזייף את המוות שלה כי זאת תיאוריה שכבר שמעתי. אחרי שמונה התעלפה בחזרות (למקהלה או משהו כזה) אנשים חשבו שהיא מוציאה את הדם שלה כדי לזייף מוות ובגלל זה היא חלשה.
ולא הבנתי איך אליסון מנוקה מחשד שהיא A (אני לא חושבת שאליסון היא A, אבל מבחינת השקרניות). גם אם יש הוכחה (המילה של סיירוס למייק ושל מייק לשקרניות) שאליסון לא רצחה את מונה (אם היא בכלל מתה) זה לא אומר שהיא לא A. מי אמר שA רצח את מונה? (אם מונה מתה סביר שA רצח אותה אבל זה לא 100%). לא שאני מאמינה שזה באמת ככה אבל היפוטתית יכול להיות מצב שאליסון היא A אבל מישהו אחר רצח את מונה.
לגבי התוכנית של מונה- נראה לכם שמונה באמת האמינה שהיא תצליח להערים על A? היא יותר מדי חכמה כדי לדעת שA יודע הכל. לדעתי היא לא סיפרה את כל האמת למייק.

ומילה אחרונה לגבי סיום העונה (בלי ספויילרים): אני בעצמי לא קראתי ספויילרים כמו שכבר אמרתי אבל קראתי בפורום אחר שאנשים שקראו ספויילרים אמרו שאם מה שהם קראו באמת יקרה אז הסוף מאוד אפל ומטורף והם תוהים לעצמם אם הסדרה באמת תלך בכיוון הזה. אני מקווה שהסוף באמת יהיה משהו רציני ושלא יתברר שA הוא סתם איזה מטורף חסר חיים או משהו כזה.

revi 17

New member
נראה לי ראיתי את טליה בפרומו אז...

עוד פרק למניאק (כמו שאומרים
).
לגבי ספנסר/טובי לא רציתי להרחיב כי התסכול שלי מ"השתלת האופי" שעשו לספנסר בפרקים האחרונים (516-520) היא מתחת לכל ביקורת

זה בסדר להביא דמויות שמאירות באור שונה את הדמות, אבל לשנות דמות כדי ליצור סיפור זה פשוט כתיבה גרוע!
מי בראש שפוי יכול לקחת בכלל את הצד של ספנסר בסיטואציה הזאת? היא צריכה לומר תודה שטובי הוא השוטר שענה לקריאה כי כל שוטר אחר היה עוצר אותה על "סיוע וגניבה" שלא נדבר על הטימטום שלהודות שהונדליזם שייך להם!

תראו ספנסר יכולה לפעול ללא שיקול דעת במטרה מסיומת, היא פרצה לראדלי בשביל טובי, היא עשתה סטרפטיז עם אנדרו כדי להתקבל בחזרה לנבחרת הדיבייט יש רציונל מאחורי הדברים! וכמו שציינתי כל עלילה איתה איכשהו נגע לתעלומה... פה (עלילת הציור) הדמות שלה פשוט לא הייתה עצמה.

סיקרנת אותי לגבי הספויילרים
אני גם מקווה שהפינלה יהי מרשים ואפל (כי בואו לא נהיה צינים הקהל שחל את התוכנית התבגר זה לא HBO אבל אפשר קצת אלימות ודם ו...טוב אונס לא! אבל שיהיו יצירתיים
).
הספויילר היחידי שאני יודעת עליו.... מי שרוצה שימשיך לקרוא

זה שהצופים יגלו (או יזכו להצצה) מי זה/זאת BIG A לפי ציוץ של מרלן היוצרת A יתגלה רק לצופים השקרניות עדיין יהיו בעלטה ואנחנו נזכה לראות רק את הגב... אבל ללא הקפוצ'ון
אז מי שטוב בלזהות לפי שיער זה הפרק בשבליכם
LOL

ArielaTV

New member
חייבת לציין..

שחשבתי בדיוק את אותו הדבר לגבי סצנת הריקוד של אשלי!
שאם היא יודעת לרקוד אז כל הכבוד לה שהיא הצליחה להעמיד פנים שהיא לא רקדנית משהו..

למעלה