פרק 16 עונה 5

revi 17

New member
PLL 5x16 Over a Barrel

אז עוד מישהו (חוץ ממני) קיבל את התחושה שאנחנו רואים פרק של דקסטר?
אתם זוכרים את הרוצח בעונה 5 שכינויו היה "רוצח החבית" וסוג הקורבן היה 'בחורה בלונדינית' LOL
סתם עושה רושם גם שהם ניסו לרמוז על שובר שורות עם המסכת אב"כ הזאת או מה שזה לא יהיה

טוב אז נעבור לניתוח הפרק שממשיך את קודמו, עם עלילה אחד מעניינת ואחרות ששורפות זמן מסך!

-אין להם מה לעשות עם הדמות של עזרא! כל העסק של רכישת הברו שימשיך לרדוף אותנו ב5B מיותר ולא מעניין... עד כנראה הפרקים האחרונים (שבדר"כ בהם הדמויות הראשיות מעורבות במיסתורין) ששם אולי "הספר שלו והמעקב" יעזור לשקרניות החביבות שלנו. אני מרחמת על אנשים שאשכרה מחבבים את הדמות כי הפכה פאטתית ולא מעניינת!

-כל עלילה של אריה שסובבת אחר עזרא (המכתב לקולג') גורמת לי לחרופ
כי ממש לא איכפת לי מההשלכות... אין לנעל בית שום סיבה להתעצבן אחרי מה שהוא עשה.
לעומת זאת המפגש עם ג'יסון גרם לרגשות JARIA מעונה 2 שאני סוחבת איתי לצוף לפני השטח
טוב לפחות הם דיברו על אליסון... אז לא כל כך משעמם.

-אמילי עוברת גמילה מפייג'... היינו בסיפור הזה כבר! בעונה1/2 זאת הייתה מאיה אותה עוד חיבבתי אז זה היה נסבל! עכשיו אמילי משעממת רצח... אולי הטליה הזאת תעורר אותה קצת (מינית
למרות שאני לא בטוחה מה הקטע שלה עם הישבן של עזרא). קיצר אמילי צריכה להצטרף למיסתורין כדי שאוהב אותה שוב! שתלך לבקר את אליסון בכלא אם יש לה אומץ

-טד/אשלי וההשלכות על מעשה ג'יסון
למי איכפת??? חבל שהם גררו את הדמות של האנה לסיפור אולי אם היא הייתה עם קיילב/ספנסר בפרק הזה הייתי נהנת מהסצינות איתה.

-טובי משום מה מוצג כ- private dick עם דגש על הDICK

אפילו להנות ממשחק ה'שבץ נא' הכותבים לא נתנו לי

-קיילב/ספנסר
קשה שלא להנות מהחברות ה"חוקרת" הזאת עם כמה משפטים שנונים "so she's a pickle or dissolve"

-ג'וני/ספנסר האמת אין לי כוח לסיפורים סתמיים שלא מובילים לשום מקום או מקדמי עלילה! (כבר אמרתי אני כאן בשביל התעלומה). אריה אמורה להיות ה'אומנית' בחבורה אז אני ממש לא מבינה למה לחבר אותו לספנסר... ואז נאמר שהוא תושב רוזווד לשעבר שעזב בגיל צעיר (בואו נקווה שהוא משת"פ של אליסון או משהו בסגנון כי אני משועממת מקו העלילה הנוכחי!).

אוקי אז השקרניות בטוחות שאליסון היא A והולברוק עוזר לה (נכון שבדר"כ במי שהן חושדות זה לא נכון... אבל אולי נקבל סוף סוף טוויסט ואליסון היא אכן הרעה ולא סתם עוד רד הרינג).
מונה הובילה אותם למחסן ושם חבית שהשקרניות מסיקות ששם הגופה של מונה (גם הן ראו דקסטר
)... שמן הסתם לא שם! (סתומות כבר אמרנו?)
המחסן על שמה של האנה ופה מתחילה ההפללה שלה... וזה כנראה הסיפור המרכזי של 5B.
ושוב מוטיב ה''בחורה הבלונדינית" חוזר וכמו שאמרו פה שבוע שעבר זה לא מקרי שהם מזכירים לנו שמתבלבלים בניהם... אז תיאוריות על האנה היא ה-A חדש תרגישו חופשי לבסס עם הוכחות
כי כרגע אני לא קונה את זה!

אם שכחתי משהו זה כנראה לא עניין מספיק

סופ"ש מקסים ושבת שלום

ArielaTV

New member
מעשה בחבית ושמה מונה

הייתי אומרת שהיה שיפור מהפרק הקודם, אבל עדיין יש לאן לשאוף.
כל הסיפור עם הודעות הטקסט של הולברוק פשוט מביך בעיניי. בא לי שפעם אחת הבנות יבינו שמישהו משחק בהן, ויצליחו להיות צעד אחד לפני A, כי אני ממש לא מאמינה שהולברוק הוא זה ששלח את ההודעות.
טליה לסבית. כי בכלל לא צפינו את זה מגיע. וכל רפליקת "הלחמניות של הבוס" הייתה רק ניסיון לוודא שאמילי אכן נמשכת לבחורות, ולא לבחורים.
טובי, לא בא לך לקחת איזו חופשה במקום ממש מרוחק (הוואי, לדוגמא)? מעולם לא חיבבתי את הדמות הזו, אבל מאז שהוא שוטר, אני מותשת מכל סצנה שהוא מופיע בה.
ובאותו נושא, לפי הדרך שטובי התנהג כשג'וני נכנס לבית של ספנסר בתחילת הפרק, אני מוכנה לחתום שהם מכירים כבר זמן מה.

וזה הסרטון שצילמתי על הפרק

[URL]http://youtu.be/fkVgPJw5sKw[/URL]

revi 17

New member
אחותי לא הבנת את הבדיחה השנונה

ג'וני: "אז חבר שלך שוטר?" cop=dick
ספנסר:"כן הוא לא תמיד היה"
אחלה בדיחה

&nbsp
מה שכן צפיתי בסרטון החביב שלך והסתקרנתי מהקשר שעשית בין טובי/ג'וני

אין לי מושג מאיפה השמועות על לונדון (הכוונה להומואים) אבל הצחקת אותי

מה שכן אולי רן/מליסה שלחו את ג'וני להשגיח על ספנסר...כמו שציינת ההכרה/זיהוי מהיר שהוא עשה כשהציג את עצמו.

ArielaTV

New member

באמת לא פירשתי ככה את החלפת המילים שלהם, כי דיק=בלש, ולא שוטר.. אבל כנראה שרק המשורר יודע למה הוא התכוון

ואני שיא המסוקרנת כבר לגלות עוד דברים על ג'וני!

revi 17

New member
אכן דיק=בלש אבל...

בפרק 419 טובי גילם private dick וזה היה סוג של foreshadowing לתפקידו כשוטר בעונה 5 ולזה indeed התכוון המשורר

לגבי ג'וני רק ההקשר שלך גרם לי לחשוב עליו כי הוא דמות משעממת (כי בואו נודה באמת הדמויות החדשות מטרתם להעביר את הזמן וליצור עוד כמה דרמות מיותרות... בנינו אני מעדיפה שהוא יהיה משת"פ של אליסון ולא מליסה/רן).
הוא וטליה יתארחו בין 4-6 פרקים ומי בטוח אם יחזרו בעתיד, כי נכון לעכשיו בניגוד לדמויות חדשות אחרות שמוצגות מדי פעם (כמו אנדרו, ג'ייק, טרביס וכיו"ב) מסתבר שקהל המעריצים סולד מטליה וג'וני וזה ניכר מreviews של פרקים... חבל שלא מחזירים ונותנים במה לדמויות מוכרות ואהובות כמו לוקאס או נואל ג'ינה וכיו"ב במקום ליצור סתם עוד סיפורי רקע שלא יובילו לשום מקום! כנראה בגלל זה ג'וני וטליה עברו לי מתחת לראדר אני לא מייחסת להם חשיבות ורק רוצה שיעפו לי מהמסך

למעלה