שבווווווווע וטייייייפה

such an angel

New member
שבווווווווע וטייייייפה

תחזיקו חזק עוד שבוע וממש יומיים הסדרה חוזרתתתתת!
גם האנה שלנו בוכה קצת..
יאללה לא נשאר כלום תישארו פה

revi 17

New member
אז עוד שבוע זה מתחיל

טוב אז לקראת העונה החדשה ג'נל (מונה) ישבה לראיון
https://www.youtube.com/watch?v=7dy_EPRQMog
אז מה אפשר להבין מהראיון ותמונות הפרומו שפרסמתי למטה

ספוילר תקצירי פרקים שפורסמו אז מי שלא מעוניין שיצא עכשיו

601 Game On, Charles
Moments after where Season Five Finale left off, Aria, Emily, Hanna, Spencer and Mona are trapped outside of Charles' dollhouse with nowhere to go and must now deal with an angry tormentor. Just when The Liars thought Charles couldn't get any worse, his games take a more demented and dark turn. As the girls struggle to survive, the puzzle of Charles' story begins to come together.
Meanwhile, Ezra, Caleb and Toby continue to fight to find the girls with or without Rosewood P.D.'s help.

ניכר שסצינת הפתיחה תמשיך ישר אחרי סוף העונה שעברה אבל מן הסתם לאחר שיר הפתיחה got a secret can you keep it יעבור זמן (בטח כמה שבועות) כי לפי התמונות לעזרא יש שפם, אליסון מחוץ לכלא, אריה עברה שינוי בשיער ולפי הרעיון של ג'נל נראה פלאשבקים למה שעבר על השרניות בהמשך העונה. אני גם כמעט בטוחה ב100% שבסוף הפרק טובי והמשטרה יפשטו על המקום (לפי הפרומו זה נראה כך).

602 Songs of Innocence
The girls may have gotten out of the Dollhouse but what happened to them during their time of captivity has lasting effects. With worried loved ones watching over them, the PLLs are home and trying to heal, with not much success. Even with suspected tormentor Andrew in custody, Aria, Emily, Hanna and Spencer fear they are far from safe.
Meanwhile, Alison must deal with her past indiscretions and her notoriety around Rosewood.
הפתעה אנדרו נכלא
טוב, רק "פתי מאמין" חשד באנדרו! רובינו כבר הסקנו שהוא רד הרינג

603 Songs of Experience
Not believing all the information they've been told, the PLL's try to unravel the identity of their tormentor.

את פרקים 602+603 צילמו ביחד וביים אותם נורמן באקלי. לפי תמונות שהוא מעלה באינסטגרם ניתן לצפות בפרקים אלה: לאמהות, לדר. סאליבן ומסתבר יש גם שוטר חדש שותף לטובי (מה שאומר שהשחקן שגילם את הולברוק לא ישוב לסדרה... חבל!). ודמות חדשה בשם קימברלי בראון שכנראה תחבור לאמילי.

604 Don't Look Now
The PLL's break in and steal information on Charles to find out more about his past.
בפרק נראה כנראה פלאשבק של ג'סיקה, כמו כן פורסם תמונה משפחתית של משפחת דילוראנטיס.
דמות חשדה בשם סברינה תופיע לראשונה (את סברינה מגלמת הBFF של טרויאן במציאות מה שאומר שנאהב אותה כי בנתיים כל מי שטרויאן הביאה לסדרה התגלה כדמות אהובה... לפחות עלי
. אז למי שלא ידע השחקן שגילם את הולדן חבר של טרויאן מספסל הלימודים, סיסי המגולמת ע"י ונסה ריי חברה של טרויאן דרך ארוסה פטריק והיא הופיע בחליפות... לפעמים זה טוב שיש קשרים
אבל נכון לעכשיו כל מכר של טרויאן רק הוסיף לסדרה!).

605 She's No Angel
Ali gets close to a new cop in town, Lorenzo. Spencer runs into Dean, her sobriety coach
יש דין חוזר
גבר בשנות העשרים שלא ניסה לפתות קטינות אלה רק ניסה לעזור! (למה אין עוד דמויות כסוגו בסדרה?
. לפי תמונות מאינסטגרם גם לסלי הופ תחזור, מיני אליסון (השחקנית החמודה מ513) תשוב, ויש מצב שנקבל גם מיני ספנסר ("מיני" הכוונה לפלשבק ילדות למי שלא מצליח להבין למה התכוון המשורר דהיינו אני). מה מפתיע לטובה (כי לפעמים לוקח למוח שלי לעבד דברים ממש לאט... )זה ש"מיני ספנסר" (שוב לא בטוח שמאדי זיגלר אכן תגלם את מיני ספנסר זאת רק השערה) היא הרקדנית המוכשרת מהקליפ של סיה ל"נברשת" שנדליר
מה שאומר שאני מצפה לסצינת ריקוד מהסרטים! אם כל הכבוד להאנה ואמילי מהעונה שעברה (ויש כבוד) טרויאן היא רקדנית מעולה ולמדה בלט ומאדי זיגלר היא ררקדנית בחסד ועושה רושם שהסצינה שלהם תהיה בראדלי.... אני מפתחת ציפיות וזה לא טוב

טוב אז הנה כמה תמונות מאחורי הקלעים

למעלה