עונה 6 פרק 2

such an angel

New member
מממ אוקי..

אז הפרק נפתח בזה שבהנות בטוחות ב-100% שצ'ארלס דילורנטיס הוא אנדרו.
ואני באמת שואלת, עד מתי פתטיות ?

אריאה את חייבת להפסיק לקפוץ למסקנות בלי השערות לא משנה מה את תמיד אבל תמיד טועה.
וחבל שלא פשוט אמרת לאישה הזו "את שומעת רגע אני מרגישה שאני חייבת לשקר ולעשות את זה שקוף! בעצם כן ראיתי את אנדרו, למרות שאמרתי שלא, וכן הוא היה בלי מסכה, למרות שאמרתי שהוא עם מסכה,
אז אני מאשימה אותו זה הוא" אוחחחחח... מה אריאה מה. מ ה !

בהמשך לסצנת הפתיחה לא יודעת עד כמה אמרתי את זה אבל אני אוהבת את אליסון המלכה,
אהבתי את הסצנה שלה עם אבא שלה"
"who is Charles Dilaurentis?
what? '
no what, who ? "

אבא שלה השקרן הכי גרוע בעולם חחחח , היא בטוח עוד תגלה לבד..
אז אני ממעריצי היילב בצורה אחרתתת ואני אוהבת כל דבר שקשור אליהםם
את הזוגויות שלהם, ואת כל אחד בנפרד, ואת איך שכיילב דואג להאנה ואוהב אותה..

זה מהמם ! ואני מסכימה עם כיילב, היא הכי חזקה ואמיצה שם

הזיכרונות של הבנות מהבית ההוא מבין הדברים היותר מפחידים שהראו לנו במשך כל העונות הללו,
העניין עם הלחשמל את עצמך או את החברות, להחליט על הדבר הזה בתוך 5 שניות ואז לשמוע אותה צורחת..או מה שהאנה סיפרה שצריך להחליט למי מגיע לשתות מים ?
העינווים שהם עברו מזעזעים! צארלס הזה פשוט חולה נפש!
אני מקווה שיראו לנו עוד הרבה יותר סצנות ממה שקרה ברגע שהחדרים נסגרו ושהבנות כביכול לא התראו 3 שבועות.. משהו כזה..
ומה הקטע של לורנזו הזה עכשיו, לדחוף עוד דמות לא מעניינת ולא רלנווטית, מבוגר ככל הנראה שמתחיל עם קטינה ? יש לנו את עזרא בשביל זה. BORING

וזה שספנסר שוב חוזרת לכדורים??? שמישהו יעצור את זה אני לא אוהבת אותה שהיא ככה!!!

סך הכל היה פרק נחמד מינוס, צפוי שזה יקרה, הם תמיד מתחילים ברמה גבוה מאוד ואז יורדים למתחת למינימום..
פרק מאכזב יחסית, לא נתן שום מידע מעניין (מלבד הפלאשבקים של הבנות)
בנוהל.. היוצרים מאכזבים כמו תמיד, מוזר שהם לא מצליחים לשמור על רצף מוצלח כמו שהם עושים ביומני הערפד..
אבל טוב נו, שיהיה, נקווה שזו מעידה חד פעמית לעונה 6 , כי עונה 5 הייתה פשוט בלתי נסלחת.

revi 17

New member
6x02 -songs of innocence

מישהי באמת מכירה שירים על תמימות?

"סוף עידן התמימות" נראה לי כותרת יותר מתאימה!

בפרקים הקודמים של שקרניות קטנות: יקירות הפורום חיפשו אביר על סוס לבן שיצילם מבית הבובות... וכך אכן קרה! על הדרך נתקלנו בשרה הארווי ותהינו מה בדיוק הסיפור שלה? ולמה זה אמור לעניין אותי?

ובגלל שהיא לדעתי לא תהיה מועילה לתעלומה היא לא נכללה בקליפ
https://www.youtube.com/watch?v=udJae0Ur7h8

אז מה היה לנו ב602:
* כמו שכולנו יודעים מדובר ב"קיץ של תשובות" אולם בפרק זה לא קיבלנו מענה לשאלות מעונות קודמות אלה רק מה שתהינו שקרה בפרק הקודם (כמו: מה הייתה צורת עינוי השקרניות. ומה הסיפור של שרה).
אם הם הולכים ליצור שאלה בכל פרק ולענות עליה בפרק הבא מה בדיוק הקטע? על מי הם עובדים?
אני רוצה תשובות על עונות קודמות!

#אז גילינו ששרה נחטפה במגרש חנייה ליד רוזווד... מה שקצת שם את הסיפור שסופר לנו ב414 בפרספקטיבה חדשה!
ב414 נאמר לנו שהיא נראתה לאחרונה רוכבת על
לאזור הפארק הגדול שיש להם בקורטלנד... שם נמצאו האופנים. אז השאלה היא: כמה קורטלנד ורוזווד קרובות אחת לשנייה? האם שרה נטשה את האופנים ולקחה מונית לרוזווד? למה הפרטים הקטנים משגעים אותי? ומי בדיוק משקר כאן?

#צארלס שיחק עם השקרניות במשחקים (כמו שנבאתי בשרשור למטה
) האם הן באמת חטפו זרם חשמלי?
לא ידוע! אבל הסדיסט חיבל בחברות שלהן ע"י "choose one or else" וסיכסך בין השקרניות

#עצוב, אבל ניכר שהאנה סבלה הכי הרבה (הסצינות \איתה היו סופר אמוציונליות) למה אתן שואלות? כי היא היחידה שאכן נפתחה בפני אימה על מה שעברה, ומערכת התמיכה שלה בסדרה (קיילב/אשלי) היו אובר מגנים (protective)... אני חייבת לציין שליבי הקפוא נמס בסצינה שבא האנה נרדמה על קיילב ואשלי נכנסה ופשוט ישבה על הרצפה

בנוסף אנחנו רואים שדרך ההתמודדות של האנה הייתה לעצב מחדש את חדרה... זאת הדרך שלה להשיג שליטה מחדש על החיים.
#נעבור לאמילי, שהיא כמו שאתם יודעים קוטלגה כחוליה החלשה בעונה 2 אך אחרי מאורעות מאיה/נייט היא הפכה לחוליה החזקה (וזה בא לידי ביטוי בעונה 4 שהיא התעמתה עם עזרא ובעונה 5 שהיא הייתה שם בשביל אריה אחרי הרג שאנה). אמילי מחליטה לקחת את שרה תחת כנפיה המגוננות ונחרדת מהמחשבה על מה ששרה עברה במשך יותר משנתיים ומוציאה את תיסכולה בחוות ירי
הסצינה של פאם ואמילי גם הרטיבה את עייני
"אין יותר אנשים רעים שם בחוץ"
#אריה יקירת המדור (לא באמת!
) בחרה לתעל את האנרגיה שלה ולגרום לחשוד המשטרה אנדרו (כי זה ידוע שמשטרת רווזוד תמיד מספקת חשודים שאכן ביצעו את הפשע! לראיה: טובי, איאן, גראט, ספנסר, אליסון) לשבת בכלא כי לדעתה זה חייב להיות אנדרו זאת הרי הדרך שלה לחזור לעזרא, אנדרו חייב להיות הנבל כדי שעזרא (הסטוקר מנפולטיבי שהכניס קטינה למיטה והיא עוד הייתה תלמידתו) יהיה התמים, החף מפשע

אז יחסית לשקרנית שנבחרה ע"ע חברותיה לשקרנית מספר 1 (פרק 222) אריה שיקרה כל כל טוב שאפילו התובעת לא האמינה לה

#ספנסר שהרגישה בפרק הקודם שצארלס נראה לה מוכר (כן גם אני כמו כולם תחת הרושם שצארלס=רן) מחליטה לא לחשוף את השם למשטרה וזה כולל כמובן את חברה טובי... שלפי סצינת הפיקניק חזרה להיסגר בפניו
היא לא סיפרה לו מה עבר עליה או על צארלס... ולצערינו עושה רושם שהיא תחזור לסאגת הכדורים שלה
. מי שחושב שיש לגנות את החלטת ורוניקה על כך שהיא מנע ממנה כדורי שינה שיבושם לו אני דווקא תומכת בהחלטה! עם העבר שלה אסור בתכלית האיסור לתת לה כדורים מסממים. כן כואב לראות שהיא לא יכולה לישון מרוב סיוטים אבל זאת כנראה הולכת להיות ההתמודדות שלה עם כמה שדים מהעבר (הכוונה לצארלס ולכדורים). אולי בגלל זה דין
חוזר ב605.
# טובי יקיר המדור
עוצר את אנדרו
אך בגלל שהוא שוטר כולה 6 דק הוא רוצה להלום בו ולספק לאנדרו קו הגנה של "התעלות שוטרים"
מזל שלורנזו הגיע!
בהמשך יש סצינה חביבה בבית חולים (ספובי
) ואח"כ סצינה מביכה "awkward" בינו לבין אליסון... ורק בסוף טובי חוזר לעצמו ומתחיל לפקפק האם אנדרו זה "A" אל תשכחו לפני שהפך לשוטר הופלל הבחור ברצח אליסון אז באמת הגיע הזמן שיתחיל לחשוב מחוץ לרופסא (מה שאנוכי עושה עם הסדרה הזאת על בסיס שבועי) ויבין שכל ההוכחות הושארו באופן מכוון

#אליסון שואלת את אביה על צארלס "not what ... who?"
יס גירל תראי לו מי הבוס! והבחור משקר כמו כולם בסדרה

אח"כ יש סצינה עם ספנסר בה האחרונה מודה לראשונה על העזרה בחילוץ ואליסון אומרת "היית עושה אותו דבר בשבילי"
*יש אנשים שפירשו את המבט של ספנסר "אמממ לא!" אבל בנינו הם ילדים!
לעניות דעתי משמעות המבט הייתה התנצלות, כי ספנסר הוכיחה העבר שהיא תהיה שם בשביל אליסון... ההתנצלות באה כי היא האמינה שאליסון "רצחה" את מונה והיא הרסה הרבה ראיות שיכלו לעזור לאליסון, אל תשכחו שבסוף השקרניות היו לצידה של אליסון.
ואז מגיע לורנזו...
אני לא יודעת מה דעתי על הזוג החדש הזה, לאליסון היו מערכות עם שוטרים בעבר (וילדן/ הולברוק) ניתן רק לקוות לטוב!
טוב עכשיו לתאוריה... צארלס דילורנטיס הוא דודן של ג'יסון ואליסון מהצד של קנת' ואני אהמר (כמו רבים וטובים ברחבי הרשת) שצארלס הוא הילד שנישק לילדה והילדה היא בת'ני... והילדון החמוד שנגע בתינוקת היה ג'יסון.

פרק של 3/5 ההתמודדות שאחרי הסערה

shifka

New member
not what, WHO??

טוב אז אני דווקא מאוד אהבתי את הפרק. נכון, לא היו יותר מדי התפתחויות בעלילה, אבל סוף סוף רואים שינוי אצל הבנות.
כבר 5 עונות שA הופך את החיים של הבנות לסיוט, אנשים בסביבה שלהם מתים כל הזמן, כל אחת מהן כמעט מתה לפחות פעם אחת,
ועדיין, עד עכשיו לא היה שינוי של ממש בהתנהגות שלהם. הן הלכו כרגיל לבית ספר, התנדבו בכל מיני אירועים של רוזווד וניהלו חיי
אהבה. במציאות כולן היו כבר מזמן נכנסות לראדלי.
אז עכשיו ניכר שהבנות חוו התעללות קשה. חוץ מאריה שנראית די בסדר- מה שמעלה את השאלה האם היא משתפית של A, ובעצם לא סבלה יותר מדי
חוץ מלהסתפר

יסלחו לי כל מעריצות טובי (רויטל) אבל אני לא סובלת אותו!! יש לו דיבור מעצבן,התנהגות ילדותית, והוא בכלל, אבל בכלל לא גברי.
אז כמובן שהסצנה שבה הוא תופס את אנדרו ודופק לו מכות (מה אתה עושה י'חתיכת מפגר?!?!?!) לא עזרו לדימוי שלו.

מקווה שבפרק הבא תהיה התפתחות בעלילה. לא בא לי לחזור לסטנדרטים של עונה 5 ...

such an angel

New member
גם אני

מאודדד מקווה שאנחנו לא חוזרות לסאגה הנוראית של עונה 5
זה ישבור את כל הכללים..

ArielaTV

New member
ו.... נרדמתי.

כיאה לשקרניות קטנות, אחרי פרק פתיחת עונץ מפוצץ, הפרק הבא אחריו גרם לי לחפש איזו כרית לשים עליה את הראש.

מה שכן,
הפלאשבקים של הבנות והתיאור של האנה פשוט צמררו אותי. וכל משחק ה"את מי את אוהבת יותר- אותה או אותי?" מאוד מתחבר ל"you're my favorite" שאנחנו כל הזמן רואים.
ומעניין אותי אם יש משהו שעומד מאחורי הרגע הזה שספנסר קמה מהמיטה ושמה את הנעל הלבנה שלה כדי שהדלת תישאר פתוחה. זה הרגיש לי קצת מעבר ל'אני צריכה שייכנס קצת אור לחדר'.

הסרטון השבועי
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=PHS4R1rYv5c[/URL]

such an angel

New member
הסצנה לא זכורה לי..

מזתומרת שהיא קמה ושמה את הנעל שלה..?
תזכירי לי

daimond1

New member

בלילה כשהלכה לישון. היה חושך אז היא שמה נעל כדי שהדלת לא תיסגר עד הסוף וגם שיכנס אור מהמסדרון

revi 17

New member
זה לא בגלל האור...

זה כי בבית הבובות צארלס היה נועל את הדלתות ע"י שליטה מרחוק, זה היה מנגנון הביטחון שלה שהדלת לא תינעל

daimond1

New member

ראיתי את הפרק וחשבתי עליו הרבה, אחרי שקראתי חלק מהתגובות.
הפרק היה בסדר, לא נפלתי ממנו.
לגבי המשחק של צ'ארלי - הוא ניסה לשסות את הבנות אחת בשנייה, לגרום להן לא להיות בקשר או לערער את החברות בניהן בעזרת המשחק.
לדעתי הוא לא חישמל אותן באמת. פשוט שם הקלטה של הצרחות של מי שנבחרה ע"י חברתה, ככה אני באמת מקווה.
נראה כי כל אחת סוחבת אחריה סוג ששל טראומה וכל אחת מתמודדת בצורה שונה: האנה מחליפה את כל הפריטים בחדר ומעצבת מחדש, ספנסר עם בעיית חושך, אריה חוזרת לצלם, אמילי חוזרת למטווח כדי להרגיש בטוחה.
נראה כי המשפחות לא קיבלו טיפול מקצועי ונראה שהן לא יודעות איך לגשת לבנות.
&nbsp
לגבי ההמשך - אני מקווה שמי שיתחתן הם ספנסר וטובי. ככה היא תשתחרר קצת מאמא שלה.
&nbsp
לגבי אנדרו - לדעתי הוא לא צ'ארלי. הבנות רוצות להאמין שזה הוא, כי ככה תהיה להן סגירת מעגל.

such an angel

New member
יואו

תקשיבי שזה תאוריה שבכלל לא עלתה לי לראש..
שאולי צ'ארלס בכלל לא חישמל את הבנות באמת ורק שם להן הקלטות ..
אבל קשה לי להאמין..איך שהבנות יצאו והתגובות שלהן...המבטים הטראומה..
קשה לי להאמין שהוא לא התעלל בהן למרות שאני ממש רוצה להאמין שלא קרה כלום..
&nbsp
ולפי מה המחשבה שמישהי הולכת להתחתן ?

daimond1

New member

טראומה תהיה להן בכל מקרה, גם מזה שנחטפו וגם זה שהיו נעולות ותחת שבי תקופה של כמעט חודש.
לרוב, אחרי שבי או שהייה בכלא, יש אנשים שלא יכולים להיות בחושך, כי בשבי הוחזקו בתא חשוך ואפילו לשמוע טריקת דלת כבדה כמו בכלא וכמו שהיה בפרקים האחרונים.
זה בלי שעברו התעללות פיזית (כמו חישמול שרוצים שנחשוב שהיה) אלא רק התעללות נפשית.
נראה שצ'ארלס הצליח להפריד בין הבנות. הוא גרם להן לחשוב שכל אחת גרמה לאחרת סבל פיזי, והן לא יכולות להסתכל אחת על השניה (כמו שאנה אמרה).
לגבי חתונה - קראתי שתהיה קפיצה של 4 שנים קדימה, וזו אחר יהיה נשוי.

למעלה