סקר נופש מבצעי

הסהר

New member
סקר נופש מבצעי

כמה זמן לקח עד שגיליתן על זכותכן לנופש מבצעי ? מיד כשהתחלתן לצאת עם האיש, או הרבה אחרי ?

כמה ימים בשנה יש לכם, והאם אתן מנצלות אותן?

עם הילדים או בלי ?

איזה מלון זכור במיוחד לטובה? ולרעה ?

נופש זכור במיוחד ? ...

בזרתשם

New member
מצטיינת נופש מבצעי

גיליתי ממש מהר (חודש וחצי אחרי שהכרנו כבר היינו ביחד באילת. למי שמכירה את לוחות הזמנים של ההזמנה- זה אומר שהוא הזמין לפני שבכלל הכרנו!
)
מצד שני. עברו כמה שנים עד שהשליטה בנושא עברה אליי לחלוטין. זה אומר שהיינו בכמה וכמה מלונות מעאפנים שהוזמנו מאוחר בשנים הראשונות, ומאז שאני מטפלת בנושא כמעט אין נפילות..
לא יודעת כמה ימים יש לנו. זה גם משתנה משנה לשנה. אנחנו תמיד מנצלים אותם, אבל לרוב זה כי אנחנו מבלים את סופי השבוע של דצמבר במלונות
הילדה חדשה, אז עד כה הייתה בנופש אחד, והתנהגה קסום (זה עזר שהיא הייתה רק בת חודשיים וחצי)
מלונות מומלצים לטעמי- יערות הכרמל (דאאא. אבל באמת שמדהים שם), דן תל אביב (כדאי להירשם בחינם למועדון הלקוחות של דן. מקבלים הנחה על אוכל ושתיה בלובי, ובעיקר שדרוג חינם של החדר.), ישרוטל ים המלח, ובעיתות מצוקה- גם שיזן ספא.
מלונות לא משהו- כנען ספא, הרודס תל אביב (מפואר, אבל תחושה של קמצנות). אני חוסכת מכן את הגרועים ממש.

בתוכנית העבודה לעשור הקרוב- מלון כרמים. נשמע מהמם. אבל.. אי אפשר להביא ילדים. כנראה שיצטרך לחכות לנו.

ובאותו נושא. מישהי היתה במלון בראשית במצפה רמון?

מירטל

New member
חברה שלי הייתה.

אמרה שהיה מהמם.
ואם אני לא טועה- כרמים מאפשרים ילדים מגיל 12 ( זה לא סטייל יערות הכרמל).

ואת אכן מצטיינת בזה!

בזרתשם

New member
עדכון

אז מסתבר שלבראשית אי אפשר להביא תינוקות.. (רשם לי עכשיו שלא מותאם למצבנו המשפחתי)
לגבי כרמים- יודעת. אבל עדיין ידרוש המתנה של כמה שנים (12!) או בייביסיטר בזמן הנופש
מאיזה גיל נראה לכם שהגיוני להשאיר לסופ"ש אצל הסבא וסבתא??

הסהר

New member
לי זה לא נראה הגיוני

השבוע אלך לחתונה לבד, פעם ראשונה שהקטנה תישאר עם מישהו שהוא לא אני לערב ולתחילת הלילה.
אולי אחכ זה יראה לי הגיוני לבלות לילה בלעדייה...

אבל תיכף תבוא מירטל ותספר לך את ההפך

זה לא נכון!

כשהיינו שם (ממש לא מזמן) היו ה-מ-ו-ן תינוקות.
גם כאלו בני יומם, וגם פעוטות. המקום מותאם,
והצוות מאד עוזר בנושא.
מה שכן, לא יודעת אם מישהו מהם היה במסגרת
נופש מבצעי... לא יודעת מי אמר לכם את זה, אבל
נראה לי שניסו לגרום לכם לוותר.

אני הייתי אומרת שביררתי עם המלון, ואין בעיה...

מירטל

New member
ברגע שהוא מפסיק לינוק.

אם זה מקובל על סבא וסבתא.

הפסקנו הנקה ונסענו לשבוע ביערות הכרמל שהקטן היה בן שמונה חודשים.

אמאבולי

New member
וואי בזה אני גרועה

לקח מלא זמן עד שגיליתי. כשהיינו בלי ילדים בכלל לא ניצלנו (אהבלים).
וגם מאז אנחנו לא מצטיינים בזה, בד"כ מכריחה אותו בדצמבר לנצל, וגם זה בד"כ חצאים, כלומר הזמנו שני לילות ואחרי הראשון חזרנו הביתה, כי לא רציתי לעזוב את הבנות ליותר מלילה... האישלי בד"כ מעדיף את חמישי-שישי כדי לא לבזבז יותר מיום עבודה אחד חס וחלילה... אז רק כשהיה בפום ניצלנו לאמצ"ש עם כל הילדים- היה כ"כ כיף שהשנה חזרנו על זה שוב (בעזרת לחץ פיזי מתון מצידי, והכנה נפשית כמה חודשים מראש).
זכור לטובה- דן ת"א. כמה רמות מעל כולם.
זכור לרעה- יערות הכרמל- שהצלחתי להזמין בהזמנה רגילה במחשב, ונאלצתי לבטל שבועיים לפני התאריך כי מישהו מאיתנו (לא אני
) לא יכל לקחת חופש!!!!!

הסהר

New member
משתפרים עם הזמן

אני חושבת שהשנה זו פעם ראשונה שניצלנו את כל הזכאות (שבעה לילות) - וגם זה בזכות גב' פלפלת שהזכירה לי שדצמבר בפתח וכדאי למהר

כשהכרנו אני והחתיך, הוא היה בטוח שמלונות חמישה כוכבים זה לא בשבילי. אצלי - רק אלף כוכבים ומעלה (ובאמת, מי צריך מלון כשיש שק"ש?! )
ככה פספסנו זכאות למלון מבוקש אחרי החתונה...
עכשיו אנחנו מתפנקים על הנופשים, עם הקטנטנה שלנו.
האמת שאהבנו את כל המלונות שהיינו בהם - מרידיאן יום המלח, והולידי אין סיטי טאוור תל אביב (עזריאלי) זכורים במיוחד לטובה.
זכור לרעה - נופש שבוטל יומיים קודם, לשם סגירת חג+שבת בבסיס

אמאבולי - תמיד נראה לי שלקחת ימי חופש זו בכלל, בכלל לא אופציה! אחרי שקראתי את מה שכתבת, אני מבינה שזו גם פונקציה של לחץ מתון ומתמשך ושאולי, רק אולי, גם האישלי יכול להחליט לממש את ימי החופש שלו

למעלה