הצעה למיזוג פורומים ג"צ ו- ג"ג

הצעה למיזוג פורומים ג"צ ו- ג"ג

אנו מביאים לידיעת חברי הפורומים גרושים צעירים וגרושים גרושות שבימים אלו נשקלת הצעה למיזוג הפורומים.

הסיבות העיקריות שהביאו לשקילת ההצעה:

זהות כותבים בפורומים: רבים מהכותבים פעילים בשני הפורומים באופן קבוע ויש לא מעט כפל הודעות ודיונים.

נפח הפעילות בכל אחד מהפורומים נמוך יחסית, מה שעלול לגרום למבקרים חדשים שלא להתחבר לאף אחד מהפורומים ומכאן הרצון ליצור פורום אחד מחוזק יותר.

כתובת אחת בתפוז לכל נושא הגרושין.

בנוסף, ההצעה אם תתבצע, תכלול הנהלה חדשה עם נציגות משני הפורומים.

ההצעה עלתה בדיונים שהתקיימו בין מנהלי שני הפורומים והועברה כהמלצה להנהלת הפורומים.

לפני קבלת החלטה סופית בעניין אנו פונים אליכם הכותבים בפורומים לשמוע את דעתכם בנושא.

נשמח לתגובותיכם.

תודה

יערית

New member
לא בעד!!

וגם במיקרה הזה הייתי כותבת "לא תודה!".

את הפירוט לכך כתבתי בפורום "האם" שלי

d a n i e l s 5

New member
זהו ????

מכלללללללללל הכותבים כאן

רק שתי תגובות ...........

או שאצל הצעירים עוד ישנים בשעה כזו :))))))

חלקנו

פשוט עדיין המומים מעצם ההצעה...

אני מוצאת את הפורום השני אלים וכוחני יותר ופחות סובלני...משום כך כנראה לא אכתוב שם אם יאוחדו הפורומים...אך ימים יגידו....

d a n i e l s 5

New member
ימים יגידו :))

וואלה אלה שתי מילים שהובילו אותי
לאורך כל היום ....בכל מיני הקשרים :)))))

לעניין הכוחניות....במסגרת ההצעה שהועלתה
דפדפתי קצת בדפי הפורום ( את יודעת ללמוד מה, מי
מי נגד מי , כמה ולמה - שיעורי בית שכאלה )
וגיליתי ש.........

אין חדש תחת השמש .....גם פה כמו בכל פורום פעם ככה
ופעם ככה .

אבל השורה התחתונה שלך והעליונה שלי
היא הכי נכונה :)))))))

ימים יגידו .

את באמת מופתעת?

כותבים פה בערך 10 אנשים (ויש מצב שאני אפילו מגזימה),

רובם כותבים גם בפורום השני,

וחדשים? בורחים מהר מאוד אחרי הפוסט הראשון שפרסמו.

אז מי בדיוק אמור לענות פה על השאלה הזו?

d a n i e l s 5

New member
לא באמת מופתעת :)

אבל כן ציפיתי שאותם אלה
שכותבים כאן , אלה שכף רגלם ( מיקלדתם)
לא דורכת בפורום גו"ג
יביעו את דעתם

גם אם הם 3 מתוך ה-10 :)))

דיעה
תגובה
משהו

סתם אולי מתוך לויאליות למקום :))))

לויאליות

צריכה להיות הדדית וברגע שהיא לא, הרי שמבחינתי לפחות היא לא קיימת, לפחות לא בנושא הזה.

ובכל זאת...

הפורום הזה מקרטע כבר הרבה מאוד זמן ואני לפחות כבר מזמן כתבתי שהוא מתפקד יותר כקומונה מאשר כפורום ושימיו ספורים.

מהמעט שאני מציצה בפורום השני - אמנם כותבים שם יותר אבל רוב נפח הכתיבה אינו באמת קשור לגו"ג אלא להגיגים למיניהם, ובטח שהוא אינו "מזמין" כותבים חדשים.

כך שלדעתי לפחות 2 הפורומים מפספסים בגדול את מטרתם ומתנהלים כפורום חברתי שבמקרה רוב הנפשות הכותבות בו הם גו"ג.

רוצה לומר... הם לא פורומים לתמיכה כלשהי אלא בעיקר לפאן ופה הפספוס העיקרי שלהם, שהרי גם בפורום שאת מנהלת רוב הכותבים החדשים לא באמת נשארים.

גם פה וגם שם יש המון אינטריגות ורשעות, יש כתיבה מאוד אגרסיבית וכותבים מסויימים שברגע שמקבלים תגובה שאינה לרוחם, מנסים להשתיק באלימות מילולית.

אז לפני שבכלל מחליטים איחוד כן/לא, צריכות להתקבל החלטות של מהי מטרת הפורומים הללו? האם הם שייכים לקטגוריית תמיכה או לקטגוריית חברתי והניהול שלהם צריך להיות בהתאם.

מעבר לזה - הרי ההחלטה היא לא באמת בידיים של מישהו מאיתנו, בסופו של דבר להנהלת הפורומים לא באמת אכפת מה דעתנו והם (כרגיל) יעשו מה שנכון בעיניהם.

מספיק דעה בשבילך :)) ?

צודקת בהחלט

לויאליות צריכה להיות הדדית . . .

ההחלטה בסופו של דבר היא לא בידיים של הכותבים, אבל בהחלט תהיה מושפעת ממה שיש לכותבים להגיד,
כמובן הכוונה לאותם כותבים שהביעו דעה עניינית ורצינית, גם אם היא לא תמיד נעימה לאוזן,
אחרת השאלה לא היתה מופנית כלל לכותבים והיתה מתקבלת החלטה כעובדה בשטח,
אני אחזור על מה שכתבתי לפני רגע לבדד1 אצל השכנים,
הפורומים שייכים לכותבים ולא להנהלה,
אם לא יהיו כותבים לא יהיו פורומים
אי לכך
להנהלה בהחלט יש רצון לשמוע מה יש לכותבים להגיד ולקחת החלטות בהתאם.

לדעתי את טועה

הנהלת הפורומים לא מתעניינת בכותבים באופן ספציפי ויוצאת מתוך הנחה שאלו יילכו - יבואו אחרים.

ההתעניינות שלהם אולי משתנה במעט כאשר פורום ספציפי מקרטע וגם פה ההתעניינות היא לא מתוך מקום של למה זה קורה ומה לא בסדר אלא ממקום של צריך לפתור את זה כי פוגע לנו בכמות הפרסומות הממוקדות שאנחנו מצליחים למכור, ושוב - לא "האזרח הקטן" מעניין אותם אלא שיקולים כלכליים גרידא.

לדעתי את מטעה

לפחות בחלק מהדברים,
כמישהי שיודעת מה קורה כרגע מאחורי הקלעים, אני יכולה לבוא ולהגיד לך בוודאות שלהנהלת הפורומים חשוב לשמוע מה יש לכותבים להגיד בנדון.

זה באמת משנה אם המקום הוא:

"צריך לפתור את זה כי פוגע לנו בכמות הפרסומות"
או ממקום של
"מה לא בסדר ולמה זה קורה"

???

בשני המצבים בשביל לפתור ולדעת למה, הם צריכים לפנות לכותבים ולהבין מה הבעיה ומה דעתם.

לא מסכימה איתך

אמנם לא מכירה את המתרחש מאחורי הקלעים דווקא בפורום הזה, אבל כן מכירה בפורומים אחרים, שוקקים הרבה יותר, ואני מאמינה בלב שלם שההתנהלות היא בדיוק אותה ההתנהלות.

וכן - יש הבדל מהותי בין 2 התרחישים, כי בראשון המניע הוא כלכלי בלבד ובשני המניע הוא אכפתיות.

מעבר לכך במידה ובאמת הייתה מעורבת פה אכפתיות מצד הנהלת הפורומים - הם לא באמת היו צריכים לשאול את הכותבים אלא פשוט לקרוא אחורה בחצי השנה האחרונה (וזה אפילו לא כ"כ הרבה לקרוא) כדי להבין למה ומדוע ...

בסופו של דבר

התוצאה תהיה אותה תוצאה,
גם אם המניע הוא כלכלי בלבד וגם אם המניע הוא כלכלי בשיתוף אכפתיות ותשומת לב לכותב,
לנסות ולראות איפה הבעיות/טעויות/מה ניתן לשפר ולהוציא את זה לפועל.
לכן, בסופו של דבר מבחינת התוצאה הסופית אין כלל הבדל בין שני התרחישים ומה המניעים לשינוי.

כתיבה מרושעת

מתקבלת גם מכותבים חדשים, שמקבלים תשובות לא לרוחם.

כשאני מגיעה לפורום חדש (ובמהלך השנים כתבתי בלא מעט פורומים) אני קוראת קצת אחורה, מבינה מה הלך הרוח, מה אופי התגובות המקובלות ומי הכותבים העיקריים, ומתאימה את עצמי למקום.

מודה שכשועלת פורומים ותיקה לי בהחלט נמאס מאנשים שנכנסים כרוח הסערה, כותבים דברים שאינם מתאימים לרוח הפורום ("היי, אני מחפש סטוץ") או מתרגזים כשהתגובות למה שכתבו אינם לרוחם (כי הרי מי שהיה קורא רק טיפה אחורה בפורום לפני הכתיבה באמת שלא היה מתרגש מ"רושם המרשמים" שיש לנו פה).

מסכימה איתך

ותמיד יהיו גם כאלו, אבל אם מדפדפים אחורה רואים גם שרוב הכותבים החדשים שנכנסים הם לא כאלו ובכל זאת הם לא נשארים,

ונשאלת השאלה - למה :)) ???

עמדתי

אני כותב בתפוז לאורך משהו כמו שנה וחצי.
התחלתי לכתוב בפורום גרושים גרושות, ובמהלך התקופה לאור הנסיבות - היגרתי לפורום גרושים צעירים.

לעניות דעתי, המצב הקיים, שבו שני הפורומים סובלים ממיעוט כותבים, ומשרידות נמוכה של כותבים חדשים נובע בעיני ישירות מניהול הפורומים, ובעיקר - פורום גרושים גרושות.
חוזר על המסר..
מצב הפורומים הוא שיקוף של ההנהלה/הניהול שלהם.
ובמיוחד - בפורום גרושים גרושות, ולראיה, הנטישה ההמונית של לפני משהו כמו 9 חודשים - תוצאה ישירה מהתנהלות הפורום/הנהלתו.
גם פורום גרושים צעירים אינו חף מבעיות ואינטריגות - אבל לטעמי, בסדר גודל אחד לפחות פחות מ"אחיו הבוגר"

לטעמי, בהנחה ומקדמים מהלך של איחוד, הוא חייב להיות מלווה בשינוי הנהלה (וגישה ניהולית) - אחרת - דבר לא ישתנה, ואף מעבר לכך, הדבר יאיץ את המשך הדעיכה.

ולמען הסדר הטוב, מעולם לא פגשתי או דיברתי עם מי ממנהלי פורום גרושים גרושות.
ומגלגול אחורה בדפי ההיסטוריה, אפשר לבדוק ולראות שהייתי כותב פעיל למדי ומנומס למדי (רוב הזמן :).

למעלה