חלום מבעית ומפחיד. אשמח לעזרה.

rakefet33

New member
חלום מבעית ומפחיד. אשמח לעזרה.

צהריים טובים,

חלמתי אתמול בלילה (חשוב לציין שזה לא חלום שקמתי איתו. זה חלום שחלמתי באמצע הלילה וכשקמתי זכרתי אותו) חלום מבעית במיוחד - מספרים לי שהאחיינית שלי (ילדה מתוקה בת שנתיים) מתה.
לא זוכרת מי מספר לי את בשורת האיוב הזה אבל אני זוכרת שאימא שלי אומרת לי כשהיא ניגשה אל הילדה היא כבר הייתה מתה.
הבנתי שמכונית פגעה בה. אני לא רואה את התאונה או משהו וגם לא מתארים לי אותה אבל הבנתי שהיא מתה מפגיעת המכונית.
אני בוכה ועצובה מאוד בחלום ואומרת לאחותי שהיא חייבת להיכנס שוב להריון כדי שיכאב לה קצת פחות ושיהיה לה עוד תינוק/ת.
היא אומרת לי שהיא לא רוצה ולא מסוגלת. אני זוכרת עצב עמוק ומתמשך בחלום וככה אני מתעוררת.

אני בת 40 נשואה עם שני ילדים (5 , 1.7). חשוב לציין שהאחיינית המתוקה הזו נמצאת יחד עם הבן שלי באותו משפחתון.
בימים אלה אני רוצה/שוקלת להיכנס להריון נוסף (לא יודעת אם זה חשוב, אבל בכ"ז ציינתי..)

אשמח לעזרה והתייעצות כי אני ממש מבועתת...

טופי33

New member
שלום לך

מוות=סיום .סיום של דבר מה או שהיית רוצה לסיים דבר מה
היות שאחד הילדים שלך כבר כמעט בן שנתיים כמו האחיינית אז את מבינה שכבר שנתיים עברו כמעט מאז ההריון האחרון,נוסף על כך היית רוצה שתהיה לך בת כמו האחיינית.
את אומרת לאחותך שכדאי לה להרות ולמעשה את מנסה לשכנע את עצמך שעתה הזמן המתאים לכך.
אם כן,את רוצה לסיים את התקופה הנוכחית ולהרות .בהצלחה רבה

rakefet33

New member
תודה רבה לך !!

תודה רבה על תשובתך המהירה, על הרגישות ועל הבנת המכלול.
בקיצור - תודה ענקית !! הסרת לי אבן ענקית מהלב עם תשובתך המרגיעה והמקצועית.

למעלה