המתים המהלכים חודשה לעונה 4

HOT SPOT 2010

New member
המתים המהלכים חודשה לעונה 4

חדשות טובות. היום (סוף העולם), נחשף כי המתים המהלכים חודשה לעונה רביעית באופן רשמי.
עדיין לא ברור כמה פרקים העונה ה-4 תכלול, אבל כנראה יהיו 13 פרקים בעונה 4.

באותו הזמן, אחד מהמפיקים של הסדרה, גלן מזארה החליט לעזוב את הסדרה.
מהערוץ AMC נמסר כי המפיק החליט לעזוב לאחר שהיו הרבה חילוקי דעות בינו לבין שאר המפיקים וAMC.
מזארה יישאר כחלק מהמתים המהלכים כדי לפקח על החלק ה-2 של עונה 3, אל ברגע שפרק 16 של עונה 3 ישודר, מזארה יעזוב את הסדרה באופן רשמי.

מזארה היה המפיק הראשי של הסדרה, והחליף את פרנק דברבאנט (המפיק הראשי של הסדרה בעונה 1).

Uri04

New member
זה מזעזע לדעתי

לא החידוש, הפיטורים של מאזרה. הבן אדם הזה לקח את הסדרה מהדישדוש בו היא לקתה בחצי הראשון של העונה השנייה והקפיץ אותה למה שהיא היום. ועכשיו מפטרים גם אותו. מישהו ב-AMC לא עושה את העבודה כמו שצריך, או שיש שם אנשים שיש להם אינטרס של ממש לחבל בתכנית המצליחה ביותר שלהם אחרי Mad Men. רק חשוב להזכיר, שלפני שנה פרנק דאראבונד, שתפקד כשואו-ראנר של הסדרה, הוגבל מאוד מבחינת התקציב של העונה השנייה. הדבר הזה גרם לו לעזוב בסופו של דבר, בגלל המחלוקות היצירתיות-תקציביות. או במילים אחרות - AMC קיצצה לדאראבונד את התקציב ולכן הדמויות בסדרה היו תקועות עונה שלמה בחווה ולא קרו יותר מדי דברים. אז דאראבונד עזב, גלן מאזרה החליף אותו, הקפיץ את התקציב של הסדרה בעקבות ההצלחה של החצי השני של עונה 2, השקיע בטירוף בעונה השלישית ועכשיו AMC אומרים לו כנראה אותו דבר. פשוט חבל.

אתה מודע לכך שלא היה שום דישדוש, כן?

הסדרה הייתה מצוינת ומרתקת לכל אורכה מההתחלה ועד הסוף ללא שום ירידה. ולא, אני לא הוזה וחי בעולם משל עצמי (מה, אתה חושב שאני לא יודע שאתה חושב ככה?).

Uri04

New member
כשיהיה לך משהו אינטליגנטי לכתוב, אני אתייחס

בינתיים אני עדיין תוהה אם אתה אמיתי או שאתה טרול.

אני לא טרול...

אני פשוט משועבד ליצירת מופת בלי לנסות לנתח אותה ולבקר אותה, אלא רק להנות ממנה. ואני מאוד נהנה כי תמיד היה ממה להנות.

redsnowhite

New member
חלק מלהנות מהסדרה, זה גם לבקר אותה

לטוב ולרע. עבורינו לפחות.

זה לא כל כך נעים שעל כל הבעת דעה בפורום לרעה לגבי הסדרה, אתה מיידית שולל ולא ממש מאפשר להביע דעה נגדית לשלך וטוען שזו עובדה.

BiNa8866

New member
אני רוצה באמת להתייחס למה שרשמת,

שזה בדיוק המהות של כל פורום; שכל אחד ואחד
רשאי להביע את דעתו על הנושא עליו קיים הפורום, ובנוסף גם לבקר
אם הוא רואה לנכון.

חשוב להדגיש, שכל עוד הביקורת לא פוגעת באף אחד מחברי הפורום
זה מקובל לחלוטין

ביקורת זו לא הנאה...

בעונות הראשונות של 24 פשוט נהנתי מהסדרה. היא הייתה מדהימה, מקורית ומותחת. בהמשך היא התחילה לחזור על עצממה אבל עדיין נהנתי מאוד.
רק בעונות האחרונות התחלתי להיות ביקורתי מדי ושמתי לב שאני ניגש אליה יותר בזעם מאשר בהנאה. אחרי שהבנתי את זה והפסקתי לבקר אותה, חזרתי להנות ממנה.
אני יודע שאני מתנהג ב.... אהמ... מגלומניות, אני אקרא לזה, אבל זה בגלל שאני ממש ממש אוהב את הסדרה ולא מוצא בה כמעט שום פגם.

idodo35

New member
אתה צוחק נכון?

העונה השנייה הייתה זוועה ושיעמום ענקי! אני הגעתי לסדרה בעקבות הקומיקס בעונה השנייה וברחתי מהר הסיבה היחידה שחזרתי זה כי שמעתי שהם הולכים להגיע לקטע עם וודסברי והגובנור (מה שהם בינתיים עושים סבבה)...

BiNa8866

New member
האמת היא

שאני לא ממש מסכימה איתך.
אולי אתה יודע יותר ממני כי קראת באמת את הקומיקס וזו כביכול
נקודה לטובתך
, אני בלי לקרוא את הקומיקס נהניתי מהסדרה בכל
שלושת עונותיה עד עכשיו.

מה שכן, באמת הייתה ירידה משמעותית ברמת האקשן באמצע העונה
השניה אבל עדיין לדעתי זה לא פגע בכלל באיכות הסדרה...

idodo35

New member
יכול להיות שרוב הבעיות שלי

הם דברים ששינו מהסדרה והיו פשוט מפגרים... למשל
הם הרגו את דייל (אתם בטח אפילו לא זוכרים מי זה) שהיה דמות שמאד אהבתי
הם הרגו את סופיה רק כדי להחליף אותה באותה הדמות רק הבת של הרשל שלא הייתה קיימת בקומיקס.
ריק מתנהג כמו מניאק ללורי מה שהוציא אחר כך את הדרמה מהעצב שלו על מותה.
ועוד כל מני מטעמים שאם אני אכנס לכל אחד ואחד מהם אני אהיה כאן כל היום :(

BiNa8866

New member
לא רק שאני זוכרת מי זה דייל

אני עד היום עצובה על זה שהרגו אותו...

ולריק היה סיבה שהוא ככה התנהג ללורי כי הוא נפגע ממנה. בעונה
השנייה היא זו שרמזה לו (רמז חד למדי) שיהרוג את שיין, ואחרי
שהיא שמעה שהוא הרג אותו היא כעסה עליו והתרחקה ממנו
.
זה לא היה פייר מצידה

idodo35

New member
אה נכון!

היא אמרה לו להרוג את שיין...
רגע מה?! איך שכחתי את זה?! זה פשוט איום ונורא! הם פקששו לגמרי...
אז כן לריק יש סיבה טובה לכעוס עליה אבל יש לי עוד סיבה טובה לא לסבול את הדמות של לורי...
ושוב, לא רוצה להשמע כמו דיסק סרוט אבל הקומיקס עשה את זה הרבה יותר טוב!!!

אתה משווה יותר מדי לקומיקס...

אז זו כבר נקודת התחלה לא טובה.
קח כל יציררה קולנועות\טלוויזיונית שהתחילה מספר ותגלה שהיא לא משתווה למקור. מה הפתרון? או שמנסים להתעלם מזה ולראות את המעלות או שלא קוראים את המקור. ואם כבר קראת אז... זבש"ך...

טוב, לא התחלת מההתחלה מה הפלא?

לא הספקת להתחבר לדמויות ולשום דבר! חוץ מזה, למי אכפת מהקומיקס....

BiNa8866

New member
לי

אני מתה לקרוא את הקומיקס (עדיפות בעברית)...

בעיניי זה נותן עוד פרספקטיבה מעניינת למתים המהלכים.
לא בא לי להיות נעולה לגבי זה רק בגלל שאני רואה את סדרת הטלויזיה,
אותי מעניינת גם הגרסא הנוספת - המקורית, למעשה.

idodo35

New member
תאמין לי אני מאד מחובר לדמויות...

בגלל שראיתי אותן מתפתחות בקומיקס (גם השלמתי את העונה הראשונה) וגדלות ולבסוף מתות לאורך חודשים רבים של קריאה...
והקומיקס זה המקור כך שלכולם אכפת מהקומיקס!

BiNa8866

New member
וואי

זה בטח מבאס רצח לקרוא ולהיקשר לדמויות במשך
תקופה ארוכה ואז להיפרד מהן כשהורגים אותן

idodo35

New member
לפעמים...

אבל לרוב זה נעשה בצורה מכבדת ולמרות שזה עצוב אתה לא כועס אתה מבין שככה זה בעולם של המתים וכמו שריק אמר לא הזומבים אלה החיים הם ה"מתים המהלכים"... (זה נשמע יותר טוב כשהוא אומר את זה באנגלית...)

BiNa8866

New member
חחח לגמרי

תמיד דברים שבאנגלית נשמעים יפים יוצאים מפגרים בעברית

למעלה