חדשות לוהטות 20/06/12

עדכון חדשות: סינה חוזר לתמונת אליפות? |ספויל

האם ג'ון סינה חוזר לתמונת האליפות בקרוב?
אתמול במהלך RAW הWWE הריצו פרסומות לNight Of Champions שיערך בספטמבר בבוסטון. הפרסומות אמרה: ג'ון סינה חוזר לעיר הולדתו במטרה לזכות בחזרה באליפות

האם דל ריו איים להתפטר?
לפי דיווחים דל ריו התנגח עם ההנהלה הגבוהה מאחורי הקלעים. מקור אחד טוען שדל ריו מדוכא מהמעמד שלו בחברה. עוד מקור בתוך הWWE סקפטי שדל ריו היה באמת פצוע בNWO והיה כשיר להופיע בראו שלמחרת. העובד מאמין שהזעזוע מוח הומצא כדי לכסות את הבעיות מאחורי הקלעים.

הרייטינג של ראו ממשיך להיות חזק
התוכנית ששודרה השבוע של RAW עשתה רייטינג של 3.4 עם 4.963 מיליון צופים. השעה הראשונה עשתה רייטינג של 3.38 עם 4.853 מיליון צופים בזמן שהשעה השנייה עשתה רייטינג של 3.43 עם 5 מיליון צופים. הרייטינג עלה מהתוכנית של שבוע שעבר שקיבלה רייטינג של 3.2 עם 4.622 מיליון צופים

ג'ון לורנייטיס ממשיך להופיע
למרות העובדה שהוא פוטר השבוע בRAW,ג'ון לורנייטיס ממשיך להיות מפורסם להופעות במשך כל הקיץ.

HOT SPOT 2010

New member
חדשות לוהטות 20/06/12

מאחר ובשבועיים האחרונים, TNA נתנו בראש, אני חושב שמגיע להם הפעם להיות בכותרות הראשיות.

חדשות TNA

TNA תובעים את סקוט סטיינר?
לא בדיוק ברור מה הולך פה, אבל נראה ש-TNA כנראה החליטו לתבוע את כל העולם ואחותו.
מסתבר ש-TNA תובעים את סקוט סטיינר.
מסתמן כי סקוט סטיינר עדיין סוג של חתום על חוזה ב-TNA, אבל סטיינר מעביר את זמנו החופשי בלכתוב הודעות מטורפות בטוויטר, כשהוא תוקף את TNA, אנשים בארגון, יוצא בהצהרות אובססיביות נגד הולק הוגאן, ברוק הוגאן, אריק בישוף, דיקסי קרטר וכל השאר.
לפי TNA, הם פנו ב-10 במאי לסטיינר, וביקשו שיפסיק במעשים שלו (מאחר ונראה שיש סעיף בחוזה שלו, שאומר שמה שהוא עושה כרגע זה אסור).
למרות הבקשה של TNA, סטיינר המשיך לתקוף את TNA בטוויטר, כשהוא יורד לרמות ממש נמוכות. הוא אפילו אמר שהוגאן והבת שלו מ*יינים מאחורי הקלעים.
לאחר שסטיינר סירב להפסיק בתקיפות שלו, TNA החליטו לתבוע את סטיינר, ולקחת את המקרה לבית המשפט. מאז, אין שום מסר מסטיינר.

חדשות WWE

ג'ון סינה בגד באשתו בזמן שהם היו נשואים?
אשתו של ג'ון סינה, ליז, שבקרוב תהיה אשתו לשעבר, חושפת שהיא בטוחה שבעלה ניהל רומן לפני מספר שנים, כשהם היו נשואים.
עורך הדין של ליז מסר שיש להם לא מעט עדויות של אנשים שמספרים שסינה "שיחק" במהלך הנישואין, ובגד באשתו לא מעט פעמים, עם לא מעט נשים.
אחת מאותן נשים היא מיקי ג'יימס. לפני מספר שנים הייתה שמועה שג'ון סינה ומיקי ג'יימס ניהל רומן, אבל שני הצדדים הכחישו כל קשר לכך. כעת כשיש מתח גדול בבבית משפחת סינה, נראה שהשלדים עומדים לצאת מהארון ולחשוף את האמת לגבי חיי האהבה של ג'ון סינה.

ג'ון סינה מנסה לגרום לפיטורין של רנדי אורטון?
מקורות מאחורי הקלעים חופשים שבין סינה ואורטון יש יריבות אמיתית כבר שנים.
כעת המקורות חופשים שהיריבות הזו כנראה החמירה השנה האחרונה, וכעת סינה לוחש באוזניהם של וינס וטריפל H כדי שיפטרו את רנדי מהארגון, עקב ההשעייה של רנדי אחרי הפרת תוכנית הוולנס, בפעם המי-יודע-כמה.
המקורות האלה אומרים שסינה תמיד ראה באורטון כיריב שלו, והיו לא מעט תקריות לא נעימות עם השניים במהלך השנים.
מסתבר שבמהלך 2006, כשסינה השיג לעצמו כוח גדול מאחורי הקלעים, הוא ניסה לפגוע במעמד של רנדי אורטון, מאחר ולאורטון היו לא מעט חברים גם, ועבור סינה, אורטון היה מישהו שמסכן אותו תמיד מבחינת קריירה.
כמובן ששום דבר לא כתוב בסלע, ויכול להיות שהמקורות האלה מנסים לפגוע בסינה, כעת כשיש היט גדול סביב סינה, עקב הגירושין שלו והסיפור על כך שהוא בגד באשתו.

ADR מאיים להתפטר?
זוכרים שאמרו שאלברטו דל ריו ספג זעזוע מוח ולכן לא יכול היה להתאבק ב-No Way Out? אז יכול להיות שמדובר פה במשהו אחר.
נראה כי לפני כמה שבועות, אלברטו דל ריו נכנס בסערה למשרדים של בכירי ה-WWE, ואיים שהוא יתפטר מהארגון אם הוא לא יקבל פוש רציני בזמן הקרוב.
נראה שדל ריו השתמש בקלף של "אני מתאבק מקסיקני, ואני מביא לכם הרבה קהל ממקסיקו", ואיים בעזות שהוא יעזוב את הארגון.
בכירי הארגון לא אהבו את הגישה של דל ריו ונראה ששמו אותו מהר מאוד על אש קטנה, ו"הזעזוע מוח" שהוא ספג היה רק דרך להוריד אותו מהמסך בזמן הקרוב, כדי להרגיע את דל ריו.

חדשות טובות לדולף זיגלר?
נראה שה-WWE שוב מתחילים לחשוב קצת על העתיד הלא רחוק, ושוב מתחילים לחשוב מה יהיה ביום שבו בארגון כבר לא יהיו טייקרים, טריפל אייצ'ים ואפילו ג'ון סינות.
יש לא מעט אנשים שמאמינים שדולף זיגלר הוא אחד מהמתאבקים עם הפונטציאל להיות הפנים של הארגון באחד הימים.
כמה מאותם אנשים חושבים שויקי גוררו כרגע די בולמת את העלייה של זיגלר, ושהוא לא מקבל את ההזדמנות שלו להוכיח את עצמו, רק בגלל שלכותבים אין משהו חכם אחר לעשות עם ויקי, ולכן משאירים אותה כמנג'רית של דולף, למרות שהרבה אנשים מאמינים שדולף כבר לא זקוק לויקי.

תוכניות ל-MITB?
ב-WWE יש כרגע 2 תכנונים לקראת ה-MITB השנה.
הראשון הוא: אחד הזוכים במזוודת ה-MITB, יפדה את המזוודה כבר באירוע ה-MITB, ויהפוך לאלוף ה-WWE/העולם החדש, ורגע אחרי זה יגיע הזוכה השני של ה-MITB ויפדה את החוזה שלו על האלוף הטרי, ואז יוכתר אלוף חדש כעבור כמה דקות.
התסריט השני הוא, שלא תהיה פדייה בזמן האירוע, אלא ששני הזוכים יכנסו לפיוד אחד עם השני, כשבסופו, אחד הזוכים יזכה במזוודה של הזוכה השני, מה שאומר שלמתאבק יהיו שני מזוודות MITB במכה אחת.
כמובן שאלה רק תכנונים לבנתיים.

שובו של ה-GM האורח?
נראה שוינס מקמן מעוניין להחזיר את סאגמנט ה-GM האורח, כאשר כל שבוע ב-RAW יופיע סלבריטי כזה או אחר, שיהיה הג'נרל מנג'ר האורח לאותה תוכנית.
לפי הדיווחים, וינס מאמין שזו תהיה ה-דרך להעלות את הרייטינג של RAW, שבזמן האחרון לא נמצא בשחקים.

CM פאנק בג'ימי פאלון?
הנה קטע של CM פאנק בג'ימי פאלון מהשבוע:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GI3hHcDJ7W0

AJ פעם הייתה ב-TNA?
הנה קטע מאירוע של TNA ב-2008, כשAJ הופיע בקהל בזמן קרב של ג'יי לית'ל:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=47Oa2GlTtNg

טעות מפגרת בשיווק לקראת סמארסלאם?
בכמה מפרסומות השיווק לקראת סמארסלאם, רשום שטריפל H יופיע באירוע, וזו תהיה ההופעה הראשונה שלו ב-WWE בשנתיים האחרונות.
בשניים האחרונות?

Frostey

New member
כולי תקווה שסינה יצליח במשימה

לגרום לאורטון לעוף החוצה...ושיקח איתו את דל-ריו על הדרך.

ואם כבר אני מזכיר אותו:
על מה דל-ריו מתבכיין בכלל?
לתת לו פוש על סמך מה בדיוק?
קרבות בינוניים ולא מעניינים?
פורומואים משמימים שאפאחד לא זוכר אותם?
הוא אפילו לא אובר עם הקהל ברמה כזו שמצדיקה מיקום גבוה בקארד..

לכותבים אין משהו חכם לעשות עם ויקי,אז נותנים לה לבלום מתאבק שיכול להיות כוכב פוטנציאלי?
מאיפה וינס מוצא את האנשים האלו?

GUYBOOMER

New member
תודה על החדשות

לא מבין למה פה הרבה שונאים את אורטון
כן ,הוא אדיוט אבל יש לו כישרון עצום.
אני בעד שADR יעוף הביתה באמת שכל פעם מחדש
אני מוצא את עצמי מדלג על קרבים שלו.
החדשות על סינה מפתיעות לא חשבתי שהוא מהאנשים...
ואגב למה יש לי הרגשה שהתסריט השני הוא התסריט
שיוביל לאיחוד האליפיות הראשיות שמדברים על זה בשנה האחרונה.

GeorgeChip

New member
תיקון,

זה לא מקורות מאחורי הקלעים, זה קני מהספיריט סקוואד שפותח את הפה על סינה על שבועיים.

תודה על החדשות

חלק מהם נמצאות בשרשור שלי למטה אז אני מקווה שהמנהלים יאחדו את השרשורים! :)

Rated PG

New member
תודה על החדשות

מסכים עם אלה שאומרים שויקי בולמת את זיגלר, כבר ראינו שהוא ענק על המיק' ולא צריך אותה. היא הייתה צריכה להשאר עם סוואגר שדווקא כן צריך מנג'ר (לא את ויקי, היא סתם מעצבנת ולא תקדם אותו לשום מקום).
כל השמועות האלה על סינה בזמן האחרון חושפות שהוא לא האיש הטוב והמושלם שהWWE רצו שנחשוב שהוא.
הגיע הזמן שישתיקו כבר את סטיינר. TNA סוף סוף עשו בשכל והעיפו את הגולם הזה, אז הוא מתעצבן ומתחיל להיות טרול בטוויטר.

dannygoosh

New member
תודה לוהטת

השמועות האלה על ג'ון סינה מאחורי הקלעים נשמעות לי כמו חארטה או ניסיון לבדוק איך הקהל מגיב להיל טרן של סינה בלי באמת לעשות לו היל טרן.. מעניין איך סינה ואורטון הם הפרצוף של הWWE כבר מעל ל5 שנים, ופתאום צצות שמועות שהם מעולם לא הסתדרו מאחורי הקלעים.

גם לא נראה לי שסינה "מנסה לגרום לפיטורין של אורטון" בגלל עניין הסמים, כי בשנים האחרונות היו מספיק מקרים של הפרות וולנס למיניהן של מספיק כוכבים, שמשום מה לא זכו ליחס מצד סינה.

בקיצור, כל השמועות האלה נשמעות לי כמו בולשיט.

אגב, השמועות שסינה בגד באשתו הן בעקבות הסטוריליין שכתבתי בפינה של שלומי. בקרוב תגלו שהוא בגד בה עם סטפני...

AMEOBI

New member
תגובות

למי אכפת מדל ריו??? בטח לא לי...אני מאוד מקווה שיעיפו אותו חזרה למקסיקו,שישעמם אותם עם הפרומואים שלו.

אני ממש לא אתנגד לראות את אורטון עוזב את הWWE.

דולף זיגלר הוא הפוטנציאל הכי גדול שיש כיום ברוסטר להיות מיין איבנטר ואלוף עולם עתידי...אם הWWE יפספסו אותו הם יצטערו על זה מאוד.יש לו הכל...יכולות היאבקות טובות,כריזמה,תותח על המיק ולדעתי הוא חייב לקבל פוש לתואר כבר השנה.

למעלה