אוטובוס התנגש בחמישה כלי רכב בת"א

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

שבעה נוסעי אוטובוס נפצעו באורח קל בתאונה שאירעה ברחוב משה דיין בתל אביב לכיוון דרום. האוטובוס התנגש בחמישה כלי רכב, מסיבה שעדיין לא ברורה.

הפצועים פונו לבית החולים איכילוב בעיר. במקום נרשמים עומסי תנועה, והמשטרה שפתחה בחקירה, מבקשת מהציבור לנסוע בדרכים חלופיות.

(שבעה? הממ.. קו 11?)

מבזק בYNET

oschlick

New member
קו 43 מפרקי SG

שבעה נוסעי אוטובוס נפצעו באורח קל בתאונה שאירעה ברחוב משה דיין בתל אביב לכיוון דרום. האוטובוס התנגש בחמישה כלי רכב, מסיבה שעדיין לא ברורה.

הפצועים פונו לבית החולים איכילוב בעיר. במקום נרשמים עומסי תנועה, והמשטרה שפתחה בחקירה, מבקשת מהציבור לנסוע בדרכים חלופיות.

(שבעה? הממ.. קו 11?)

מבזק בYNET
קו 43 מפרקי SG
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-42834

ובדיוק היום שאלתי את עצמי לאן נעלמו כל ה-SG שלא רואים יותר ברחובות.

carmelit01

New member
התכוונת 10..

נשארו עוד 11.
התכוונת 10..
אני בספק אם יהיה כדאי לשקם את ה457 במיוחד לאור העובדה שהיא גם ככה אמורה לרדת מהכביש בקרוב כמו כל יתר הSGים
מצד שני - לפי כמות הSG שהושבתו עד היום נראה לי יש מספיק חלקי חילוף לבנות כמה SGים חדשים..

cwen

New member
הנה הכתבה המלאה

(שבעה? הממ.. קו 11?)

מבזק בYNET
הנה הכתבה המלאה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4283435,00.html

בשיחה שקיימתי לפני מס' דקות עם חבר יקר

(שבעה? הממ.. קו 11?)

מבזק בYNET
ממשטרת ירושלים, הוא הסביר לי שכל כיווני הבדיקה נבדקים ולא נשלל חשד לתאונה, לרשלנות או לפיגוע. כל שלוש האפשרויות שלעיל נבדקות. הוא טען שאין לשלול בשלב זה אף אחת מהן. מוקדם מדי לדעת אם מדובר בבעיה טכנית, בארוע לבבי, ברשלנות מוסך או בפיגוע.
כל הכיוונים רלבנטיים עד שיוכרע הענין. להזכירכם, בעבר ארעו גם פיגועים של יהודים כנגד אוטובוסים ערביים או יהודים ולכן הוא ביקש שבשלב זה לא תישלל גם האפשרות הזו למרות שלדעתי מדובר בבעיה טכנית של רכב ישן ובעייתי. ''מאן" כבר אמרנו???

הנהג היה ערבי או יהודי? לא הבנתי

ממשטרת ירושלים, הוא הסביר לי שכל כיווני הבדיקה נבדקים ולא נשלל חשד לתאונה, לרשלנות או לפיגוע. כל שלוש האפשרויות שלעיל נבדקות. הוא טען שאין לשלול בשלב זה אף אחת מהן. מוקדם מדי לדעת אם מדובר בבעיה טכנית, בארוע לבבי, ברשלנות מוסך או בפיגוע.
כל הכיוונים רלבנטיים עד שיוכרע הענין. להזכירכם, בעבר ארעו גם פיגועים של יהודים כנגד אוטובוסים ערביים או יהודים ולכן הוא ביקש שבשלב זה לא תישלל גם האפשרות הזו למרות שלדעתי מדובר בבעיה טכנית של רכב ישן ובעייתי. ''מאן" כבר אמרנו???

נהג יהודי. הוא נחקר במשטרה והם יחליטו

מה לעשות איתו ובמה להאשים אותו.
אני קטונתי כל עוד לא הסיימה חקירתו ואין עדיין שום מסקנה לשום כיוון.
עדיין אני נוטה להאמין שמדובר בתקלה טכנית קשה וכי הנהג נבהל ממנה.
אפשרות נוספת שלדעתי סיכוייה קלושים היא איזו נקמה ב-"דן" או במישהו אחר על רקע אישי. אני יודע שגם את זה יבדקו.
נאחל לנהג שמדובר בתקלה טכנית בעייתית - לפחות אני נוטה להאמין שזו הסיבה.
למישהו ידוע מס' הרישוי של האוטובוס?
לילה טוב.

9168901

New member
מפרקית 457 קו 43 לכיוון בת ים

מה לעשות איתו ובמה להאשים אותו.
אני קטונתי כל עוד לא הסיימה חקירתו ואין עדיין שום מסקנה לשום כיוון.
עדיין אני נוטה להאמין שמדובר בתקלה טכנית קשה וכי הנהג נבהל ממנה.
אפשרות נוספת שלדעתי סיכוייה קלושים היא איזו נקמה ב-"דן" או במישהו אחר על רקע אישי. אני יודע שגם את זה יבדקו.
נאחל לנהג שמדובר בתקלה טכנית בעייתית - לפחות אני נוטה להאמין שזו הסיבה.
למישהו ידוע מס' הרישוי של האוטובוס?
לילה טוב.
מפרקית 457 קו 43 לכיוון בת ים

פיגועים עושים גם יהודים: הנה המחשה:

גם לכאן הגיע הגזענות הדוחה?
אם הנהג יהודי אז זו תאונה אך אם הוא ערבי זה פיגוע?
לא נראה לי שאת ממש זוכרת את התאריך: 23.10.1984.......זוכרת משהו? בואי ניתן לך ריענון קליל:
פיגוע ירי טיל "לאו" אל עבר אוטובוס ערבי בקו 22 שנסע מירושלים לחברון ליד בריכת השולטן. 23.10.1984 כ"ז תשרי, תשמ"ה, יום שלישי: פיגוע זה בוצע ע"י יהודי – דוד בן-שימול, כנגד אוטובוס ערבי ! בפיגוע נהרג נוסע ערבי ו- 10 נוסעים אחרים נפצעו. יש באמתחתי עוד דוגמאות באינוונטר (הכל מתועד פיקס)..
זקוקה לריענון נוסף יא בינתי???
תפאדאלי:
פיגוע ירי של פעילי תנועת "כך" אל עבר אוטובוס פועלים ערבי באזור הכפר מזרעת א-שרקיה. 6 פצועים ערביים. 16.07.1984. שנמשיך??? יש לי לפחות עוד 20 דוגמאות......
לילה טוב.

תוספת: מס' האוטובוס שנפגע ע"י בן-שמול:583-219

לא נראה לי שאת ממש זוכרת את התאריך: 23.10.1984.......זוכרת משהו? בואי ניתן לך ריענון קליל:
פיגוע ירי טיל "לאו" אל עבר אוטובוס ערבי בקו 22 שנסע מירושלים לחברון ליד בריכת השולטן. 23.10.1984 כ"ז תשרי, תשמ"ה, יום שלישי: פיגוע זה בוצע ע"י יהודי – דוד בן-שימול, כנגד אוטובוס ערבי ! בפיגוע נהרג נוסע ערבי ו- 10 נוסעים אחרים נפצעו. יש באמתחתי עוד דוגמאות באינוונטר (הכל מתועד פיקס)..
זקוקה לריענון נוסף יא בינתי???
תפאדאלי:
פיגוע ירי של פעילי תנועת "כך" אל עבר אוטובוס פועלים ערבי באזור הכפר מזרעת א-שרקיה. 6 פצועים ערביים. 16.07.1984. שנמשיך??? יש לי לפחות עוד 20 דוגמאות......
לילה טוב.
תוספת: מס' האוטובוס שנפגע ע"י בן-שמול:583-219
והוא ליילנד רויאל טייגר מארק 2. באותה עת המשיך קו 22 הערבי לחליל, יעני חאברון. כיום הוא מגיע רק עד לבית-לחם. הטייגר שנפגע אז היה של "מרכבים" והיה צבוע בצבעי אפור-לבן. (לא יודע אם היתה נוצה גדולה ליד הזמבורה של הנהג.....נדמה לי שרק בדגמי מארסידאס O6600 או O3250 ששרתו באותה עת בחברות ערביות, היה מקום לנוצה ליד ההגה הלבן הענקי שמול השופאר !
).

מצב
הנושא נעול.
למעלה