מטאלילה טוב

Fairywitch

New member
והשיר ליל"ט שלי להיום:

אם כבר דיברנו על שירים על מסר - הנה עוד אחד כזה. "אפיקה" חזקים במסרים של "גרינפיס", אה?

http://www.youtube.com/watch?v=-muijvv3sic

עם מסר כזה ושיר יפה כ"כ - אני מוכנה לסבול את הגראולים המיותרים שהם תקעו בו

bachner1

New member
אה את כן אוהבת שירים מהחדש?

שיר נחמד, מה שהכי מפריע לי בו זה שינוי הסולם המיותר והמוגזם בתחילת הפזמון. זה ממש הורס...

Fairywitch

New member
גם לי זה צורם קצת.

השירים בחדש בסדר - את רובם אני פשוט שוכחת רגע אחרי ששמעתי אותם, וזה מוריד בעיניי המון מאיכות של שיר.
אף אחד מהם לא נוגע בי לעומק כמו שירים מהאלבום הקודם (למשלOur destiny או Martyr of, או Burn to a Cinderella (
) או Unleashed, שלפעמים יכולים ממש לגרום לי לדמוע...).

Fairywitch

New member
זה מזכיר לי-

באחת העונות של"האח הגדול" אמרו להם לבחור עם איזה שיר הם ירצו לצאת מהבית אם הם ינצחו. כל אחד בחר את השיר שלו.
אני אמרתי שהייתי בוחרת ב-Our Destiny

Brombit

New member
שיואו, גם אני הרהרתי בסוגיה הזו

אני באמת שוקלת אולי אולי אי פעם להשתתף בתכנית...

bachner1

New member
אוקיי זה פתר לי קצת תהיות

אמרת שרק 3 שירים את לא אוהבת מDYU. זה די גרם לי לתהות, כי יש בו יותר מ-3 שירים שמהזכרון שלי אמורים להיות כבדים מדי בשבילך
Resign to Surrender, Martyr, Kingdom of Heaven (בKOH רק חלק קטן יחסית מתוך השיר), Semblance of Liberty, Design Your Universe.
אז מקודם אמרת שאת השיר DYU את אוהבת (לדעתי הוא כבד יותר מכל האלבום הראשון שלהם ביחד...), ועכשיו גם את המרטיר, שזה עוד שיר שלא הייתי מתאר לעצמי שאת אוהבת

לגבי האלבום האחרון- באמת דורש יותר שמיעות עד שזוכרים את השירים. עדיין, קשה לי לומר שהוא פחות טוב מהקודמים כי גם בקודמים רוב השירים די שכיחים בעיניי...

Fairywitch

New member
חחחח
אז ככה:

"הגורל שלנו" הוא השיר האהוב עליי באלבום כולו, ובעצם בכלל בין כל השירים שלהם EVER

אז לפתרון התעלומה - שלושת השירים שהסרתי מהפלייליסט הם:
Kingdom of Heaven
The Price of Freedom
Semblance of Liberty

Fairywitch

New member
אה, ו-Design Your Universe -

הוא שיר שמייד זכרתי - הוא ממש יצירת מופת אפית, יש בו הרבה מקטעי השירה הגדולים האלה שאני אוהבת ושגורמים לי לשאת בעוז כל גראול נוראי

סתם דחפתי את "הגורל שלנו" קדום - בכלל לא הזכרת אותו

למעלה