מסעדות עם כוכב מישלן במנהטן

מסעדות עם כוכב מישלן במנהטן

שלום לכל באי הפורום.

אני ובן זוגי נוסעים בעוד כחודשיים לארה"ב, ובמהלכו נשהה חלק מהזמן במנהטן.

אנחנו מחפשים מסעדות עם כוכב מישלן (אחד או יותר) במנהטן, וחשבנו שאולי כאן נוכל למצוא המלצות וכו'.

תוכלו לעזור ולהמליץ לנו על כאלו, במקרה?

תודה רבה,
אביה

londi81

New member
אנחנו אכלנו במסעדת ז'אן ז'ורס

ממש בקולומבוס סירקל

שלושה כוכבי מישלן ודיל צהרים משתלם במיוחד ב 38$, יחד עם יין, קינוח וטיפ - סיימנו עם 70$ לאדם

היה ממש טעים, עדין ומהוקצע (אבל בטח לא הארוחה הטובה ביותר בחיי...)

מיתר44

New member
פר סה

של תומס קלר. הכי טובה שיש. אכלתי ארוחת טעימות וגם באכסדרה (בסופי שבוע). סופהדרך כמו שאומרים.
גם היא, כמו בדיווח הקודם, נמצאת על ככר קולומבוס.

מיתר44

New member
לן שנג סינית עם כוכב

כבר כתבתי כאן: אכלתי בה מספר פעמים והאוכל היה פשוט, השירות מצויין וכך גם המחירים.
עד שגיליתי כי למסעדה כוכב מישלן 2013. מרגע זה האוכל היה מ-צ-ו-י-ן. וגם ה VFM קפץ מעלה. :)

מיתר44

New member
ועוד - מניסיון אישי

דניאל, לה ברנדין (מסעדת דגים), EMP (העולה החדשה) - כולן בעלות 3 כוכבי מישלן
דל פוסטו, ג'ואל בקו, פיטר לוגר, סושי גארי ואלדאה - כולן בעלות כוכב אחד. על כולן (אולי פיספסתי) דיווחתי כאן.

צהרי היום זמן טוב לאכול בזול במנהטן.

לבסוף - לא הייתי מוותר על מסעדת בית הספר הצרפתי לבישול. שוב בצהריים, שם סעדתי לאחרונה לציון יום הולדתי. מצורף צילום.

גסטרו

New member
ממליצה על צהרים ב EMP רק שימי לב שמקום

מזמינים 28 יום מראש, בדיוק.
ומצטרפת להמלצת מיתר על מסעדת בית הספר לבשול L'ECOLE

מקווה שתחזרי לדווח

גסטרו

New member
בהחלט , מפוצץ גם שם ונראה לי שניתן להזמין

באתר שלהם ישירות ולא טלפונית

ה"שנקל$" שלי

EMP היא ללא ספק אחת הטובות ב"תפוח הגדול" רק שימו לב
שאין!!! יותר עיסקיות צהריים התפריט הוא הרגיל במחיר המלא
לה ברנרדין מסעדה מדהימה דיל הצהריים מצויין (רק צריך ז'קט לגברים)
אני הייתי הולך גם על MOMOFUKU KO (שני כוכבים במישלן) מסעדה מדהימה
ותהליך הזמנת המקום מאתגר למדי (רק באתר האינטרנט שלהם)

salo22

New member
בהחלט !

שכחנו לציין ש EMP עשו שינוי, אני אכלתי שם ממש שבועיים לפני שהשינוי נכנס לתוקף..

hillala8

New member
המלצות לקאפקייקס ומקומות על תקציב

במנהטן.

כמו מכרתי מפורום שכן (אחרי החתונה עוברים ל"חופשות וטיולים בחו"ל" ו"ביקורת מסעדות"), גם אנחנו נוסעים עוד כחודשיים לארה"ב. נשהה כ-10 ימים בניו-יורק בדירה בברוקלין ועל כן נשמח להמלצות על מסעדות במחירים סבירים שלא יקרעו לגמרי את הכיס (בברוקלין ומנהטן).
אשמח גם להמלצות על מאפיות קאפקייקס טובות/מיוחדות או פטיסרי טובים.

בנוסף, קראתי על לא מעט שווקי איכרים במנהטן וברוקלין, מכיוון שנהיה בדירה עם מטבח זו אופציה מעולה עבורנו, לכן אשמח לדעת מהם המומלצים במיוחד.

תודה!

salo22

New member
המלצות

תקציב , פחות או יותר :
בברוקלין כדאי מאוד לנסות את Mile End , Fette Sau , Roberta's
במנהטן -
Russ and Daughters
Bisous Ciao
Prosperity Dumpling
super taste
takeshi bakery
Maharlika
Dominique Ansel Bakery
Ceci-Cela
Jung Sik
Great NY noodletown
Locande Verde
Cones
Keste
Victory Garden
Jacques Torres
Maialino
Dhaba
Num Pang
Kyotofu
Bouchon
Shimizu
Tenzan
Pasha
Ooki
Vatan

לא לכל המקומות הגענו, אבל רבים מוכרים ואהובים בקטגוריית אוכל זול, ובעיקר מדובר במסעדות ממטבחים מעניינים כמו הודי, סיני, יפני, קצת איטלקי וכולי.. לעבור ב YELP של מנהטן על השמות ולחקור שם מה מעניין אתכם.. בכלל להשתמש באתר שם כדי למצוא מקומות נוספים בעיקר בברוקלין. לצערי לא יכול להמליץ על אף קאפקייק שאכלתי במנהטן בביקור האחרון, אבל יש כמה מומלצות ומיוחדות יותר שלא יצא לי לבדוק וקיבלתי במסגרת "קאפקייקס לא סטנדרטיים", כי אלו הקלאסיים לטעמי ממש גרועים (אגב אם תרצו להתרשם מקלאסיים נסו את two little red hens , איכסה לתפארת לטעמי אבל אלו נחשבים "עילית" בעיר, אגב נדמה לי שבבושון תמצאו אולי גם קאפקייק או שתיים, שם הייתי בהחלט מנסה אותן) :
Prohibition Bakery
Robicellis בברוקלין
Kyotofu לקאפקייקס יוזו
אופס הספיקו לסגור

salo22

New member
EMP ללא ספק

ועדיף לצהריים כמובן.. בכלל לחפש הזדמנויות לצהריים מעניינים, לטעמי JG פחות מומלץ, יש מעניינים הרבה יותר.. פר סה יכול להיות חלומי, יחד עם EMP שניהם לצהריים מפנקים במיוחד ויקרים בהחלט, ואז חפשו אפשרויות זולות ו"עממיות" יותר, העיר מדהימה למסעדות קטנות וטעימות ממטבחים "אקזוטיים" ..

קולינר

New member
ניו מישלן

בדיוק כמו שהמליצו כאן, באמצע שבוע לא להחמיץ את הדילים של מסעדות מישלן שמעניקות לאנץ ברבע מחיר (אלא אם מתפתים ליין...).

חובה: ** דל פסטו (איטלקית צפונית) ליד ההיי ליין (פחות מ 40 דולר בצהרים, פי 5 בערב...)
***פר סה: יקררררררר. היה טוב מאוד, לא עפתי. קצת אובר רייטד לטעמי.
**east 15: סושי נפלא וגם המנות החמות (מכינים בעצמם את רוטב הסויה, הטופו והמרכיבים השונים).
*ספוטד פיג: צהרים קלאסי במחיר הוגן (לא להחמיץ את ההמבורגר עם הרוקפור וסנדוויץ הדלעת מוצרלה).
** marea. האיטלקית הנפלאה של מריו בטאלי. חובה: קרודו (דג נא איטלקי) ופסטה ברוטב אוני (קיפודי ים).

אבל, וזה הטיפ הגדול, לקנות מדריך מישלן 2013 ולעקוב אחר הגורמנט (הסמיילי). זה הסימון לווליו פור מאני
ברשימה הזו כמה חובה חובה חובה
lupa של בטאלי. פשוט נהדרת. פסטות מהטובות במדינה.
momofuko. אין ביקור בניו יורק בלי טעימה של המטבח של דיוויד צאנג. יש לו כמה מסעדת, כולל אחת שלושה כוכבים (momofuku ko).

ויש עוד ועוד, תרווחו ותסעדו
אלון

salo22

New member
איסט 15 שני כוכבים ??

אוקיי, קצת הגזימו שם במישלן.. האוכל היה טוב, אבל לבטח לא שני כוכבים, ובנושא השירות וה"סביבה", זה לטעמי רחוק מלהיות 2.. גורם לפעמים לחשוב קצת כשמזכירים פוטנציאל כוכבי בארץ..

למעלה