שרשור פרק 195 - דו קרב

B R A Y E R

New member
מנהל
שרשור פרק 195 - דו קרב

ניצן מגיעה לדירת המסתור של עומרי. נטשה וניצן נאבקות זו בזו - אבל מי תנצח?

מוזמנים לשתף כאן את כל המחשבות והדעות שלכם על הפרק

צפייה מהנה לכולם!!!

ny22

New member
מנהל
פרק מעולה
אהבתי אותו מאוד

אלו בדיוק סוג הפרקים שאני אוהב!!!

היה ממש ממש מרגש עם כל הפלאשבקים...
פשוט נוסטלגיה

(מאוד התגעגעתי לתקופה הזאת שניצן הייתה חדשה בשמיניה).

אגב, אני חייב לומר שלימור אטיאס-בשן
פשוט מדהימה
.

וכמובן, גם עדי הימלבלוי מהממת
...

אהבתי מאוד את הדיאלוגים שהיו בניהן, הם היו מאוד מרגשים ויפים בעיני.
אני גם שמח על המעבר של ניצן שעכשיו די ברור שהוא כבר אמיתי (אלא עם גיורא הכין עוד הפתעות).

מה אני אגיד לכם - פשוט פרק מעולה

כתוב טוב, עשוי טוב, מצולם טוב, ומשוחק טוב (כמו שאר הפרקים...).

אורישקי

New member
פרק מדהים

היה כיף לראות את הפלאשבקים שהיו ובעיקר היה כיף לראות את הדיאלוג של ניצן ונטשה - באמת קטע מדהים.
והכי כיף לשמוע סוף סוף על אדם ודגנית! התעלמו מהם יותר מדי בעונה הזאת.

ny22

New member
מנהל
רק חבל שעל ראינו את דגנית באמת

אלא רק בפלאשבקים....
(שמה הי כתוב בתור שחקנית אורחת).

SapirEstrella

New member
ישלי שאלה..

כשהן דיברו על אדם, אז משום מה הבנתי מהשיחה שניצן הרגה את אדם... עוד מישהו הבין את זה ככה? >:

ny22

New member
מנהל
גם לי זה היה נראה די ברור

אבל בגלל שזאת השמיניה (כלומר, הסדרה) אני יודע שיכולים עוד להיות לא מעט טויסטים בעלילה...
כולל זה שרמזו לנו שניצן הרגה אותו כדי שככה נחשוב, אבל בסוף יתברר שזאת לא היא.

[למרות שיש לי תחושה שזאת היא].

או מיי גאד!

ניצן רצחה את אדם?! לא לא לא! אני ממש מקווה שזה לא באמת קרה, אין מחילה בשבילה אם היא רצחה אותו! פשוט אין!

הפלאשבקים היו מרגשים, אני כל כך מתגעגעת לשמיניה של פעם, הם תמיד היו כאלה פעילים ותמיד חיפשו מה לעשות. והם באמת היו כאלו חברים טובים, הם עשו הכל אחד בשביל השני!

בעונה הנוכחית הם כבר שלושה-ארבעה פרקים לא עושים כלוווום עם עצמם! הם כלואים ולא מנסים לעשות שום דבר כדי לצאת! הבריחה שלהם הייתה כל כך פתטית, למה הם חיכו כל כך הרבה זמן בלי לרוץ?
הלוואי שהם יחזרו להיות אקטיביים וחכמים כמו פעם, בעונה 4 הם הוכיחו לנו שהם לא צריכים למדא כדי להצליח!

הדיאלוגים בין ניצן לנטשה היו יכולים להיות מרגשים אבל המשחק היה ממש גרוע וזה היה די עלוב..
כאילו ב7 שנים שעברו השחקנים רק נהיו גרועים יותר..
הם אף פעם לא היו השחקנים הכי טובים בתבל אבל זה רק הולך ונהיה רע מפרק לפרק..

וניצן צודקת- הם באמת היו כמו עכברי ניסויים של אבנר ושל המועצה, הרי מחקו להם את הלמדא רק כי המועצה רצתה לשאוב אותם כמו ששואבים פרה שביל חלב! ניסו להשתמש בלמדא שלהם למטרות לא בדיוק נהדרות..
אבל אבשלום לקח את האמת ומתח את הגבולות שלה..
איך ניצן לא מבינה שאם היא הייתה צריכה לרצוח אחד מהחברים שלה לשעבר, כנראה שהיא לא עושה משהו טוב?
מעניין מה יקרה עכשיו עם נטשה, הרי היא לא תיעלם מהסדרה, אבל היא גם לא תבגוד בניצן.. בלאגן!

SapirEstrella

New member
כי..

ניצן מאמינה במשפט "המטרה מקדשת את האמצעים" היא כבר חזרה על זה כמה פעמים... כאילו שהמטרה הכי חשובה, אפילו גם אם צריך לעשות דברים רעים (כמו להרוג את אדם) בשביל להשיג את המטרה.
זה כמו שאבשלום מכניס לאנשים מתקנים למוח... גם זה לא המעשה הכי טוב שיש, אבל המטרה מחזקת את המעשה הזה לדעתה.

עדיין

אין מצב שאם ניצן הרגה את אדם היא אי פעם תחזור להיות טובה- השמיניה בחיים לא תסלח לה על זה.. וגם הצופים לא!
ולדעתי יחזירו את ניצן להיות טובה, אז בטח נגלה שהיא לא באמת הרגה את אדם.

Roei152

Well-known member
מנהל
בדיוק בגלל הסיבות שניצן צודקת עליהם סגרו את השמיניה שוב ושוב
בעונה 1 סגרו את הכיתה המיוחדת כדי למנוע השתלטות
אבל אז הגיעה עונה 2 למרות התנגדות של דגנית וגם דדי קצת היה מסויג הקימו את המצפה מתוך מחשבה שהוא יהיה ביטוחתי יותר המצפה לא ידוע למה סגרו אותו
ואז הגיעה המועצה ורצתה בסוף העונה לשאוב את הלמדא על מנת ליצור צבא מושלם והשמיניה לא רצתה לשתף פעולה ומחקה לעצמה את הלמדא.. אבל השאירו פתח לעונה 4 בעזרת תמר וירון שנשארו עם למדא ועכשיו הצרות שוב..

למעלה