שירות הלקוחות של צ'רי קאלצ'ר

l i r o n i t

New member
שירות הלקוחות של צ'רי קאלצ'ר

**לא מצאתי שירשור שאלות עדכני....

שאלה לאלו שהזמינו מהאתר - הזמנתי לא מזמן חבילה מהם, כשקיבלתי אותה החבילה עצמה הייתה קרועה והרוסה (פה חשדתי.....), מיהרתי לצלם וגם לבדוק מה הנזק בפנים - שני מוצרים היו שבורים. כמובן שכתבתי להם וצירפתי תמונות של החבילה ושל התוכן שנפגע.
להפתעתי הם כתבו לי שהם מתנצלים והכל אבל שלפי התקנון שלהם הם לא מזכים או מחליפים ולמעשה זה לא באחריותם.. (הם גם המליצו להתלונן בדואר....)
מאד התאכזבתי מהתגובה הזו, אני מזמינה מהמון אתרים ואף פעם לא נתקלתי במצב כזה...
האם ניתקלתם בתגובה כזו? מה כדאי לעשות?...

lilo4

New member
האם שילמת עם פייפאל?

אם כן- אני ממליצה לפתוח קייס בפייפאל, לדעתי מבחינת פייפאל התשובה הזו לא מקובלת והם מחויבים לזכות אותך.
לגבי הדואר- שווה להגיש גם תלונה שם, לא יודעת עד כמה זה יעזור, כי בת'כלס זה אחריות של צ'רי לשלוח את החבילה ככה שהיא לא תיקרע ודברים לא ישברו.. מוזר, הזמנתי מהם פעם אחת וקיבלתי חבילה שיכולה לשרוד הפצצה אטומית

jen711

New member
צרי קולטור

לא מוכנים לדבר בפייאפל כי הם טוענים שזו מחלקה אחרת.
אבל עדיין אפשר להתעקש ולעשות escalate/

l i r o n i t

New member
לא שילמתי בפייפאל..

ואגב, בחבילה שלי הם פשוט עטפו הכל יחד, ללא הפרדה של הפריטים..
מאד התאכזבתי מהמקרה ויותר מזה - מהתגובה שלהם..

lilo4

New member
איזה מוזר

החבילה שלי הייתה פי שלוש בנפח בגלל שהם ארזו אותה כמו משוגעים.

עד כמה שידוע לי חברות האשראי לא מגנות מפני מוצר פגום, אלא רק במצב שבו לא התקבלה חבילה בכלל.
אולי כדאי לנסח מכתב תשובה חריף לשירות הלקוחות של האתר, להגיד שזו תשובה מאוד לא מקובלת- זה אחריותם לארוז את הפריטים כמו שצריך.
אני כבר לא זוכרת איך המשלוח מהאתר, אם הוא בדואר רשום או לא. אני חושבת שבדואר רשום כן יש איזשהו ביטוח על החבילה אבל אני לא בטוחה... אם יש לך כוח, כדאי לשאול גם בפורום איביי ופייפאל פה בתפוז, יש להם המון ניסיון בהתנהלות מול הדואר ואולי יוכלו להדריך אותך מה אפשר לעשות

jen711

New member
הם באמת עוטפים מוזר

כל המוצרים ביחד בלי הפרדה וכל זה עטוף בטון שכבות.
בהחילה האחרונה מהם נשברה לי צללית אחד אבל תיקנתי אותה.
אבל המבאס היה שכל החבילה הייתה מלוכלכת באבקה מהצללית...

muha49

New member
לגבי דואר

הכל יכול להיות , כילפני כמה חודשים משהי פרסמה ביוטוב את הסרטון שצולם באחד הסניפי דואר איך העובדת הדואר דיברה בטלפון עם מישהו תוך כדי עבודה וזרקה בלי לשים לב על משהי עושה ויכול להיות גם המשלוח שלך נפל על עובדת כזאת

למעלה