אפשר להמליץ על עוד סידרה?

Maldini Girl

New member
אפשר להמליץ על עוד סידרה?

אז ככה, לי מאד קשה להתחבר באופן כללי. וכשאני כבר מתחברת לסדרה אני ממש חורשת עליה וקשה לי להתנתק ולמצוא אחת חדשה.
ככה קרה גם עם כתום זה השחור החדש

אבל השבוע התחלתי (וסיימתי) לראות סדרה חדשה, בריטית שקוראים לה "ברודצ'רץ' "
כדי לא להרוס לכם ממש כמה מילים:
ברודצ'רץ' היא עיירה מנומנמת בלונדון שמתעוררת בוקר אחד לפרשת רצח של ילד מהעיירה, נשלח למקום בלש חיצוני לעבוד עם בלשית מקומית ולפתור את תעלומת הרצח.
עד כאן נשמע רגיל נכון?
אז זהו, שזו פשוט אחת הסדרות הכי מרתקות שראיתי בחיים שלי. כל פרק פרטים חדשים, חשודים חדשים, כל פעם שומעים עוד סיפור על חיים של מישהו ששופך אור על הפרשה כולה וגם קצת מעלה שאלה מטרידה של- כמה אנחנו באמת יודעים על מה שקורה לנו מתחת לאף.

סדרה של 8 פרקים
כל פרק 45-51 דקות.
תישארו במתח כל שניה והסוף מפתיע מאד.
אה, ועוד פלוס, למי שיש פה HOT VOD, הסדרה בחינם תחת "סדרות חדשות".
תעשו לעצמכם טובה ולכו לראות!

einat162

New member
ראיתי את הפרומו לזה - עם דויד טננט

(זה השם שלו?) השחקן האחרון שהוחלף בתור ד"ר הו.
הרעיון והביצוע נראים מעניינים, אבל טרן אוף רציני בשבילי זה שהעלילה מזכירה יותר מידי את טווין פיקס (למרות שרוב סרטי וסדרות משטרה מתחילים במיסתורים של מציאת גופה).

Maldini Girl

New member
לא מכירה את הסדרה שדיברת

עליה. אבל כמו שאמרת לרוב סדרות המתח המשטרתיות יש מכנה משותף. ואז השאלה היא איך הביצוע. במקרה הזה-מדהים.

einat162

New member
טווין פיקס - אחד הסדרות ההזויות שאי פעם נוצרו

אומנם בוטלה בשלב מסויים, אבל נמשכה גם ככה כמו מסטיק. המוח ההזוי של דויד לינץ' יצר המון דימויים גרוטסקיים הזויים (הרבה סצנות חלום) שפשוט התחילו להימאס בשלב מסויים....

סצנת חלום לדוגמא (יכול להכיל ספויילרים פונטציאליים ? יש טעם בכלל להזהיר? סדרה מאוד ישנה):
http://www.youtube.com/watch?v=B0CGzPaJUOE

Maldini Girl

New member
האמת שהסדרות הבריטיות הרבה

יותר טובות. יש בהן איכויות שהאמריקאיות לא מצליחות להגיע אליהן. יש כמובן חינם בVOD, ועל הדרך גם ״מראה שחורה״ זו סדרה בריטית מדהימה ומטלטלת.

למעלה