המורה המצטיין של ישראל 2014

trilliane

Well-known member
מנהל
אין סודת בחברה... או שמדברים עליה או שלא

לא הצלחתי למצוא ברשימה שם / פנים מוכרות; אולי פספסתי, אבל אשמח להבהרה (ואם לא ניתן להבהיר בפורום, אולי הידיעה הזו לא אמורה להתפרסם בפורום אלא בפלטפורמה אחרת).

או, טוב שאת פה

גם אותי עייף לחפש בתוך רשימה ארוכה של 50 איש מישהי מוכרת (טוב שלפחות הניסוח כאן היה שמדובר במישהי ממין נ', לפחות זה צמצם לי חלק מהאפשרויות), בפרט שאין שם דירוג או אינדיקציה כלשהי למצוא שם ספציפי, והאפשרות היחידה לאתר שם אחד היא לנבור בכל המסה הזאת שיש שם.

הגזמתם שניכם

זה ממש במרכז - לא היה קשה בכלל למצוא.

ואני מכירה עוד שני אנשים מהרשימה הזו.
(לא שייכים לכאן).

וטרייל, לו היית מגיעה למפגשים בשנים האחרונות, היית מזהה בלי בעיות

אבל אם התקשינו לזהות - כנראה שלא ממש הגזמנו

יכול להיות שכתבנו, פשוט, את האמת הסובייקטיבית לגמרי - הסתבכנו בחיפוש.

וכמובן שלא חיפשנו (לפחות לא אני) מיד במרכז - אלא בשוליים, למטה, למעלה, ובכל הפינות הבלתי מובנות מאליהן.

ואני דווקא כן הגעתי למפגשים (אולי את לא עדה לזה, אבל תצטרכי להאמין לי, למי שהיה שם, וכמובן לסיכומים בפורום) וזה לא הקל עלי את החיפוש בקישור שהוא מסה של תמונות.

כנראה שיש לי ראית מרחב טובה מדלך

כולה גלשתי שלוש או ארבע שואות בתמונות. וזיהיתי ( כן גם בלי להיות
במפגשים)!לא כזה קשה
ההערה בנושא המפגשים, היתה בלעדית
לטריל שהתלוננה

אני בטוח שכן

ובכל-זאת לגבי המפגשים - אני יכול להעיד שפוס 1 הייתה במפגשים גם לפני השנתיים האחרונות, ושגם טריל הייתה בהם, ושסביר מאוד להניח שהם נפגשים שם - עדיין זה לא עושה בהכרח את אופן ההצגה של התמונה כאן קל יותר עם ההכוונה המעורפלת מדי שהובאה כאן.

trilliane

Well-known member
מנהל
ממש לא, והנזיפה שלך לא לעניין

ראשית, כי הגעתי למפגשים בשנים האחרונות. פעמים ספורות, נכון, אבל הגעתי, ועדיין לא זיהיתי. שנית, כי זה לא הפורום של המפגש, אלא פורום שיש לו גם מפגשים, ואין שום "חובת נוכחות" במפגשים כדי להשתתף בפורום (אם כבר, ההפך הוא הנכון). שלישית, בין אם הגעתי ובין אם לאו, עדיין לא זיהיתי (ולא רק אני) ולכן זה לא רלוונטי.

הנקודה היא כזאת: אם מפרסמים משהו בפורום פומבי פתוח לכול, ראוי שזה יהיה לכולם ולא רק "ליודעי דבר". רמזיות שמנסות להיות עם ולהרגיש בלי הן פשוט לא לעניין בעיניי. אם מדובר באחצון, אז מוטב לא להזכיר בפורום וחסל; ואם מעוניין לפרגן בגלוי, אדרבא ואדרבא, שכולם ידעו.

גרי רשף

New member
לדעתי הכוונה לפוס1

1. גם אני לא אוהב את השירשורים הזחוחים של "יודעי הסוד".
2. אם ההודעה שלי היא בבחינת אאוטינג- אז נא למחוק את כל השירשור.
3. שמח מאוד בשביל פוס1, חברת פורום ותיקה ומורה בישראל.

4. לא אוהב את התחרויות סטייל הריאליטי האלו, שכוללות במקרה של הוראה וחינוך גם סתירות פנימיות.

למעלה