ממצב???

tali44

New member
ממצב???

סופסוף ביום ראשון הלכתי לסרט "חיי פי" ואני חייבת לציין שהתלת מימד ממש השתפר מאז שראיתי אווטר ואליס! הכל היה ממש מוחשי ומאד נהנתי מהתלת מימד. חוץ מהעניין הזה, אני ממש אהבתי את הסרט. מעבר לזה שהוא עשוי טוב, הסיפור פשוט סוחף ויפייפה ואני ממליצה בחום!!

תMר 333

New member
גם אני ממש אהבתי אותו

ראיתי אותו פעמיים בקולנוע (וכשאני חושבת על זה, ראיתי גם את אווטאר ואת אליס פעמיים בקולנוע...)

tali44

New member
ראית פעמיים בתלת מימד?

אני ממש התאכזבתי מהתלת מימד של אליס ולדעתי זה הסרט האחרון שראיתי בו תלת מימד, אבל כאן התלת מימד מושלם!!

Shiri from the block

Active member
סרט מדהים! אני ראיתי ב 4D והיה ממש כיף!!!
חוץ מכל הסופות שהיו לו בים כי הרגשתי את זה גם עם הכיסאות ועשה לי סחרחורת כבר

אבל תענוג!

Shiri from the block

Active member
חוץ מזה הכל בסדרררררר עבודה, השלמת סדרות כאלה ואחרות
התקדמות עם הקראשית שלי מהחדר כושר חח אבל לא ילך רחוק מזה לצערי

קעקוע חדש

וזהו! חוץ מזה הכל רגיללללל, גם סרטים חדשים לא ראיתי לאחרונה אז באסה

tali44

New member
תעלי תמונה של הקעקוע מיד!!!

גם לא ראיתי שהעלת בפייסבוק...

tali44

New member
לצערי אני עוד מעט מסיימת עם הקורס...

לא נראה לי שאני אקח קורס המשך כי אין לי זמן וכסף אבל בגדול אני כבר יודעת באופן בסיסי לרכב ולשלוט על הסוס. אה, וגם יש לי שוט!

Shiri from the block

Active member
חחחחחחחחחחחח איך התחלת את הקורס הזה בכלל תזכירי לי?
כי ראיתי שהיה בגרופון מבצע, וממש רציתי ללכת אבל לא יצא לי

"יודעת באופן בסיסי לרכב ולשלוט על הסוס" - נשמע מלוכלך טלי

סתם סתם זה רק הראש שלי מלוכלך

ושוט!!!!!!!! חחחחחחחחחח קטלני!!! את ממש זינה עכשיו! גם שוט, גם סוס, גם השיער השחור שלך עם הפוני אז בכלל

את רק צריכה תחפושת ואת מסודרת חח

timboy123

New member
סיריוסלי, טלי? חיי פיי?

הנה קופי-פסט מההודעה שלי עליו בפסו"ק:

מאכזב.
קודם כל, ההתחלה הייתה ארוכה ומיותרת להחריד. בכלל, כל הקטע הזה שפיי הבוגר מספר את הסיפור שלו לסופר היה די מיותר בעיני, ואני יודע שהוא מופיע גם בספר.
לוקח יותר מדי זמן עד שהעלילה מתחילה, ואין לזה שום הסבר היגיוני בעיניי.

הפן הויזואלי הוא ללא ספק הצד הטוב ביותר של הסרט, אבל עם כל היתרונות שלו הוא גם מוריד מעט מהסרט-הוא גורר אותו יותר מדי אל תחום הפנטזיה, ובכך הוא גם מוריד מהחיבור של הצופה לדמות הראשית, לפיי.
כסרט הישרדות הוא לא עומד בתנאים-אני אישית בקושי הרגשתי התחברות והזדהות עם פיי, במהלך הסרט לא שאלתי את עצמי, לדוגמא, מה הייתי עושה אילו הייתי מגיע לאותו מצב של פיי. הרגשתי ממש כצופה מהצד, ולא כאילו אני "בתוך הסרט", אבל אולי זה כי אני משווה אותו ל-"127 שעות", הסרט האהוב עלי, כסרט הישרדות עם דמות אחת הנושאת על כתפיה את כל הסרט.
נכון, יש כמה סצינות חזקות ועשויות טוב, אבל אותי זה עדיין לא סיפק.

המשחק של הדמות הראשית היה מצויין, גם צד חזק של הסרט. התלת מימד קצת מאכזב גם הוא, לא היה שם שום דבר שעדיין לא ראינו-קטעים פסיכדליים כאלה ואחרים (שבעיניי נקטעו מהר מדי), דגים קופצים עליך וציפורים עפות עליך. נכון, הסרט מאוד יפה, והוא צריך ללא שמץ של ספק לזכות בכל אחת ואחת מהקטגוריות הטכניות באוסקר הקרוב, אבל ציפתי ממנו לקצת יותר חידושים בתחום הנו, איך קוראים לזה? אה כן, תוכן.

6.5/10

tali44

New member
אני דווקא ממש אהבתי את ההתחלה.

היא ממש הוסיפה לסרט את המימד התאולוגי והפילוסופי, וזה כן גרם לי להתחבר לדמות הראשית. אני כן הזדהתי איתה בקטע של החיות, זה שהנמר לא נפרד ממנו זה הרס אותי!! כי אני מתה על חיות ואני יודעת שאם פתאום הם יראו אוויר חופשי הם ילכו וזהו, וזה פשוט הרס אותי.

וגם הקטע שהוא מדבר עם הסופר עזר לצופה לעכל את המידע ולהסיק מסקנות על הסרט וזה נורא הוסיף לדעתי.

למעלה