מעט טוב על הלב

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
מעט טוב על הלב

מעט טוב על הלב
אנחנו עושים את היובל ה-60 של המלכה בעיר בורנמות' עם המשפחה (שלי לא המלכותית). הערב נתקלנו בשלושה דגלים, וחשבנו שתשמחו שיש גם מקומות בבריטניה שתומכים בישראל...

הסיבה לדגלים היא שהעיר היא עיר תאומה של נתניה ולוצרן.

בזמן המשט (המרמרה, לא זה של המלכה) היו כבר קריאות לעירייה כאן להסיר את הדגל, אבל היא לא התכופפה והדגל נשאר.

התנצלותי על האיכות של טלפון נייד...

yehuda7K

New member
טוב שמישהו בעדינו

מעט טוב על הלב
אנחנו עושים את היובל ה-60 של המלכה בעיר בורנמות' עם המשפחה (שלי לא המלכותית). הערב נתקלנו בשלושה דגלים, וחשבנו שתשמחו שיש גם מקומות בבריטניה שתומכים בישראל...

בזמן המשט (המרמרה, לא זה של המלכה) היו כבר קריאות לעירייה כאן להסיר את הדגל, אבל היא לא התכופפה והדגל נשאר.

טוב שמישהו בעדינו
מי קרא להסיר את דגלי ישראל? מוסלמים, שמאלנים, ימינים (איזה מהם או גוף אחר)

יהודה

alantan

New member
לא ידוע לי על הגוף - כשעשיתי חיפוש בנושא

טוב שמישהו בעדינו
מי קרא להסיר את דגלי ישראל? מוסלמים, שמאלנים, ימינים (איזה מהם או גוף אחר)

יהודה
ראיתי כתבה בעיתון מקומי שתושב מקומי (נתנו את שמו) דרש זאת, והיתה תמיכה בטוקבקים. יתכן שזה סתם תושב בודד, אבל מנסיון השנים האחרונות יותר סביר שמדובר בארגונים שונים. חלקם ארגוני שמאל וחלקם ארגונים מוסלמיים. נשאיר את נושא ההתנגדות כאן כי אני לא רוצה להגיע למקומות יותר מעוררי מחלוקת...

yehuda7K

New member
והנה העיתון המקומי

ראיתי כתבה בעיתון מקומי שתושב מקומי (נתנו את שמו) דרש זאת, והיתה תמיכה בטוקבקים. יתכן שזה סתם תושב בודד, אבל מנסיון השנים האחרונות יותר סביר שמדובר בארגונים שונים. חלקם ארגוני שמאל וחלקם ארגונים מוסלמיים. נשאיר את נושא ההתנגדות כאן כי אני לא רוצה להגיע למקומות יותר מעוררי מחלוקת...
והנה העיתון המקומי
http://www.bournemouthecho.co.uk/news/8201146.Calls_for_Bournemouth_to_cut_Israel_twinning_links/

מתברר כי בבורנמות יש ראש עיר יהודי ולא מעט תושבים יהודים.
מהטוקבקים בכתבה, מתברר כי אין חדש תחת השמש. האנטי ישראלים מעוותים את העובדות ומתעלמים מכל עובדה שלא נוחה להם. סתם ככה בא לישראל להטיל מצור על עזה ולהרוג אזרחים תמימים על סיפון המרמרה. רררר!

יהודה

alantan

New member

והנה העיתון המקומי
http://www.bournemouthecho.co.uk/news/8201146.Calls_for_Bournemouth_to_cut_Israel_twinning_links/

מהטוקבקים בכתבה, מתברר כי אין חדש תחת השמש. האנטי ישראלים מעוותים את העובדות ומתעלמים מכל עובדה שלא נוחה להם. סתם ככה בא לישראל להטיל מצור על עזה ולהרוג אזרחים תמימים על סיפון המרמרה. רררר!

יהודה

בועז ל

New member
ראש עיר יהודי...תודה שחסכת לי את שאלת האוטומט

והנה העיתון המקומי

יהודה
ראש עיר יהודי...תודה שחסכת לי את שאלת האוטומט
והמוכנה מראש לאלן.

davidfainshtein

Member
מנהל

מעט טוב על הלב

yblumann

New member
it wasn't any better in London

מעט טוב על הלב

it wasn't any better in London

typically, for an extended Bank Holiday, it was cold, miserable and either raining or pissing down all day, especially when the Royal Flotilla sailed down the river!
We had to cancel our day out of London- no fun walking about in the countryside when it is windy and wet.

In recent weeks, I haven't been able to access Tapuz, at the end I simply gave up...

regards from a cool and overcast London,

Yoram
PS Alan, pls let me know when you are next in Ldn..

מצב
הנושא נעול.
למעלה