עונה 5 של סופרגירל -דיעה

עונה 5 של סופרגירל -דיעה

ההתחלה של העונה הייתה ממש טובה אם אח של ג'ון ג'ונס וזה שיש לו יכולת טלפתית חזקה, וכל הקשר של לינה וקארה. הפרק של החזרה בזמן בעונה 5 היה במפתיע ממש טוב! ובגלל ששם חזרו לעונות הקודמות חזרה אליי ההרגשה הטובה שהייתה בהתחלה של הסדרה, איך הסיפור של קראה ולינה התחיל ומה היה קורה עם קארה הייתה מספרת שהיא סופרגירל יותר מוקדם. הייתה עוד סצנה טובה בין האחיות דנברס שבה אלכס לא מוכנה ללכת ללוויה של אבא שלה והיא דיברה שם די טוב על הרגשות שלה לקארה, כמה התגעגעתי לסצנות האלה! בגלל שבעונה 4 מחקו לאלכס את הזיכרון שסופרגירל היא אחותה הכל היה כזה פחות חיבור רגשי בניהם, ואני לא סבלתי את זה! אז נורא נחמד שסופרגירל דומה לטיילור סוויפט עם האודם האדום והתסרוקת...... וואו איך אני שונאת את התסרוקת של סופרגירל, הפוני הזה לא יפה! אני יותר אוהבת שאין לה פוני, והיה כל כך חסר לראות את כל הפנים של קארה כשהיא גילתה ללינה שהיא סופרגירל, הפוני הזה פשוט הפריע! והאובר מייקאפ ששמים לה? זה פשוט נוראי...הייתי אומרת שביגרו אותה יותר מידי, אני יודעת שרוצים לשנות את החזות של סופרגירל לנראות סמכותית אבל אני אהבתי יותר את סופרגירל של העונות הקודמות. ומיזה הוויליאם הזה לעזאזל? הוא לא מתאים להיות עם קארה גאד!! החליפה עוד ניחה....ברור שאהבתי יותר את החליפה הקודמת...אבל גם החליפה וגם התסרוקת??? אפילו החליפה הקודמת עם התסרוקת הזו לא הולך טוב ביחד! היה עוד פרק טוב של אלכס בוונדרלנד, באמת שהיו כמה פרקים טובים , הבעיה שהרוב לא היו טובים... לדוגמא הקרב עם רמקאן בדי.אי.או? הוא ממטיר קרפיטונייטים וסופרגירל ישר מתעלפת, הייתי קודם מצפה לאיזה קרב קצת יותר קשה מאשר ישר התעלפות... אוקי ואז שולחים את אנדריאה להרוג את סופרגירל, נו באמת זה היה ברור שהיא לא תעשה את זה, זה מראש היה נידון לכישלון. ואני לא התחיל לדבר על הקשר של לינה וקארה, סך הכל היה מתח ממש טוב סביבן, אהבתי את כל הסצנות שלהם העונה, אבל, ציפתי שאחרי כל הדיבור הזה יהיה חיבוק, כן, שסופרגירל תושיט יד ללחיצת יד ושלינה תלחץ לה גם את היד היא תמשוך את לינה לחיבוק, זה היה יכול להיות מושלם, ובאמת שזה יכול להיות אפלטוני. כל הפרק האחרון חשבתי טוב עכשיו סופרגירל הולכת להתעמת עם לקס, שהוא הביג דיל האמיתי, ובסוף זה ביכלל לא בפרק...בעעע....הרגשתי שלא סופקתי. מרגיש כאילו חתכו את הפרק לפני הסוף הגדול. ובקרב שלינה מביאה לסופרגירל את החליפה? גם פה ציפיתי לאיזה קרב יותר קשה, לא ישר שהיא חלשה מהקריפטונייט ואז החליפה מתקנת אותה...למרות שזה היה נחמד, רק רציתי שזה היה אחרי נסיונות שלה להילחם.... סך הכל העונה הייתה סבירה, בהחלט היו כמה קטעים (אולי חמש) מרגשים וטובים, אבל מרגיש חסר מאוד כל הקטעים של אלכס וקארה, איפה סצנת האחיות על הספה? או סתם סצנה מרגשת שלהם??איפה זה כל העונה הזאת? עוד משו שלא מתחבר לי זאת אלכס וקלי, הם פשוט לא מתאימות...בין אלכס ומגי הייתה איזה כימיה טובה ואמיתית ועם קלי זה פשוט לא קורה...... אגב הקרוסאוברים היו מעולים שלא לומר גם מאוד קודרים עם כל העולמות שנחרבו...הם היו עשויים מצויין. אני מקווה שעונה שש תכפר על העונה הזאת....

למעלה