קומונה יקרה שלום

קומונה יקרה שלום

כמה שאלות לדרי הבית לרגל שבוע הגאווה התל אביבי הבא עלינו לטובה...

מה עונים לעוללים הרכים כשהם שואלים למה העיר מקושטת כל כך יפה בצבעי הקשת?

איך מעבירים מסרים חינוכיים שפויים מול זוגות חד מיניים המבטאים את תשוקתם בפרהסיה ברחובות העיר כשהם לבושים בלבוש אדם וחווה על משאיות מלאות קצף, מוזיקה והורמונים?

ושאלת השאלות- האם תהיה לי אי פעם חניה ליד הבית????

יאללה קחו שיר של המלכה הבלתי מעורערת, אם כל המגזרים...
אחחח הבלונדיניות האלה...

THE KID A

New member
כמה רכים?

צריך להתאים את ההסבר לילד, להבנתו, לבגרותו וכו'

THE KID A

New member
לדוגמא

כששואל ילד בן 4 או ילד בן 10?
לגבי החניה, תעשי שתהיה.

gazit16

New member
לא מצטער שלא הלכתי להופעה...

היו לי כרטיסים למקומות הישיבה הטובים ביותר, ונפטרתי מהם, שמעתי ששעה שלימה היא שרה שירים חדשים ולא מוכרים, ולא זה מה שהקהל בישראל בא לשמוע...
ולשאלתך: לעוללים רכים מספרים על קשת בענן, לכשיגדלו ויתבגרו, ניתן לספר להם יותר...

המקומות הטובים

ביותר היו בעמידה וכמדומני עלו לא פחות מ- 2500 ש"ח לראש...חחחחח

אני ישבתי במקומות ישיבה הרבה פחות טובים ונהניתי לא פחות1 הפסדת!

בכל מקרה, זה קצת בעיה לדבר על קשת בענן כשמול הפרצוף שלהם ההורמונים משתוללים ואני מדברת על גן חיות למבוגרים בלבד...

Rtitan

New member
יהיה מעניין מה יקרה בהמשך סיבוב ההופעות הזה..

אבל במשך ה-3 שנים בלוס אנג׳לס, מדונה היתה ״בילוי בטוח״, יכולת לקנות כרטיסים יום קודם במקומות משובחים ובזול. לאותם מקומות שכרטיס ל-360 של U2 עלה $750 באותו איצטדיון, כרטיס של מדונה עלה $170, והיא לאורך כל השלוש שנים לא מילאה איצטדיון.

דרך אגב, דווקא הופעה עם שירים חדשים יוצאת מהשטאנץ ויכולה להיות מפתיעה לטובה, לפחות לדעתי.

הכי פשוט שאפשר

אבל לפני זה שאלה לי אלייך - את הולכת לתומך בת"א וילדייך איתך וומולך הולכים 2 זוגות: זוג אחד "קונבנציונלי" וזוג שני "חד מיני".

שני הזוגות מבטאים את תשוקתם ברחוב - בדיוק באותה הדרך.

האם ביטויי התשוקה של שני הזוגות הללו מפריעים לך באותה הדרך או שהקושי הוא לקבל את הזוג ה"חד מיני" ???

ולמה אני שואלת? כי רוב הילדים הם מראה של ההורים שלהם הדרך בה את תגיבי תהיה בדיוק אותה הדרך שהם יגיבו...

ולענייננו - אין כל בעיה לבוא ולספר לילדים שיש גברים שאוהבים נשים ויש נשים שאוהבות גברים, אבל יש גם גברים שאוהבים גברים ונשים שאוהבות נשים, והכל בסדר והכל תקין והכל מקובל.

עכשיו נסי להגיד את זה בהכי נונשלנט שאת יכולה ותראי איך זה לא מעורר יותר שאלות אצל הילדודס והם יקבלו את זה הכי טבעי שאפשר.

שלום שלום :)

הילדים הרכים היום יודעים הרבה יותר טוב ממך בשלבים מאוד מוקדמים,
אי לכך נראה לי מיותר לספר להם סיפורים ולצבוע להם את זה בצבעים אחרים,
הכי פשוט שבעולם יש גברים שאוהבים גברים, נשים שאוהבות נשים וזהו,
אין כאן דרך אגב לטעמי מסרים חינוכיים או לא חינוכיים, יש כאן בחירה והעדפה מינית שמתגבשת עם הזמן וזה חינוכי באותה מידה לכאן או לכאן, לא לעשות מזה סיפור וזה לא יהיה כזה.

מזמן מזמן אמרתי לך כבר שאת תמיד מוזמנת לכאן
יש לי ים של חניה בשבילך
ולקינוח בא לי על זה עכשיו!

איפפפ

לכולם יש חניה!!! שערוריה!!!!

ולגבי כל השאר שכתבת, מדוייקת לגמרי, אימצתי בחום!!!

למעלה