פרק 8

דנה1982

New member
פרק 8

פרק מעולה, לא חושבת שראיתי סדרה ישראלית עם אקשן כזה!!

מה שכן, הסיפור עם גיורא היה ממש צפוי. לא ציפיתי שהיא באמת תברח...
והייתי בטוחה שהאבא (שכה יהיה לי טוב, אני ממש לא זוכרת את השם שלו) פשוט מנסה להתאבד.

הדבר היחיד שבאמת לא צפיתי זה את הקטע שבו יונתן נדרס. זינקתי מהספה בסצינה הזו.

הסדרה הזו פשוט עשויה מצוין, גם אם יש קצת (הרבה) פאקים באמינות פה ושם.

tiger claws

New member
לאבא קוראים אייל

הקטע של התאונה מעט לא אמין כי מהירות הרכב לעומת העוצמה בה עף החייל (או יותר נכון האנימציית מחשב שלו) היו לא הגיוניים (הרכב האט מאוד והחייל עף כמו בובת ריסוק ללא מילוי).
נראה לי שחלק מהחוטפים מבצעים את זה בגלל שנסחטו ( אדם -מפקד הכח והבחור ה"רגיש" שכל הזמן פישל).
מה שטוב זה שהפרק נפסק בדיוק מתי שהלב שלך מחסיר פעימה (חוץ מאתמול שיעל דנון סתם הלכה במסדרון - מסקרן אך לא מלחיץ.....)

דנה1982

New member
תהיתי לעצמי מה הסיבה שהם עושים את זה

לא ממש קיבלנו מספיק מידע כדי להבין אם לדמויות של החוטפים יש באמת "אידאולוגיה" כלשהי שבגללה יש להם עניין מיוחד במותו של רה"מ. אני ממש לא מצליחה להבין את הסיפור, בטח שיש דמויות "מיוסרות" כמו אדם והבחור שנראה מקורב לנועה (מר "הייתי מת לעוף לשבוע הבא").

אבל כן, הסיום של הפרק היה מעולה כמו הפרק כולו ולגמרי השאיר אותי בציפייה לפרק הבא!

ftw

New member
הפרק היה באמת מעולה

למרות שהייתי בטוח שהפרק יתחיל לקרב אותנו אל הסוף ועכשיו הכל התערער
אני לא מוצא בכל הסדרה דמות שתפתור את זה
הם הצליחו לבנות אחלה מתח!!!

דנה1982

New member
דווקא יש לי הרגשה

שיאיר לוטן ייצא הגיבור איכשהו... הוא לא דמות "רעה", הוא די נתקף מידי פעם בייסורי מצפון.
או הבחור הצעיר, זה שהגיע בפרק הראשון כטכנאי של הכבלים ונוצר לו חיבור עם נועה. הוא נתן לה לברוח, מי יודע, אולי הוא עוד יציל אותם בסוף...

למעלה