ריהאנה תופיע בארץ,כרטיסים ממחר

YugiBoy

New member
ריהאנה תופיע בארץ,כרטיסים ממחר

עכשיו זה סגור,
ריהאנה תופיע בישראל ב-22 באוקטובר! איזה כיף!

מכירת הכרטיסים תחל ביום חמישי הקרוב בשעה 18:00 בערב.
מחירים:
369 לכרטיסים בדשא
1380 לכרטיסי ישיבה
1450 לכרטיסים בטבעת הזהב.

מי הולך? איזה כרטיסים אתם קונים?

שוקל ללכת.

רק יש מספר בעיות :
א'. מי יילך איתי?

ב'. אני שונא הופעות חיות בעיקרון. בטח שעם הקהל הישראלי הבהמי הדוחף המעשן על ראשך ושלל דברים יפים. וכן כל הזיעה שמתווספת והלחץ והדחיפות בתור. איכ.
ג'. ירד לי קצת ממנה בכללי,אבל היא עדיין הזמרת הכי טובה כיום. אז ככה....

בכל אופן - במידה ואם אלך אז לכרטיס לדשא,כי אם כל הכבוד,זה התקציב שאני יכול לעמוד בו.

ובתכלס להיות כנה עם עצמי...אני רוצה. מי יודע כמה הזדמנויות עוד יהיו לי?

theone24

New member
קצת יקר,

אבל זמרת בסדר גודל שלה.
אני הולך, בלי נדר.
קונה לדשא.

מקווה רק שלא תחליט להפתיע כשהשעה להופיע תתקרב.
ואה כן, שלא תדפוק איחור של פאקינג 3 שעות כמו שאומרים שהיא עושה בארצות אחרות....

theone24

New member
לא יודע להגיד לך אם בכל הופעה,

אבל הבנתי שהיא מרבה לעשות את זה.

אני לא סובל איחורים. וזה בהחלט עוד סיבה למה ירד לי ממנה - הכל התנהגות שלה,היא כבר יותר מדי על הקצה..יש להיות ילדה רעה ויש כבר להיות בטירוף והיא נמצאת בטירוף.

SG12

New member
הייתי בהופעה בלונדון.היא עלתה בזמן..אפילו

לפני הזמן ממה שחשבנו.. (בול ב20:30)
.
אל תשכחו שטור זה איזה 80+ הופעות בכול העולם, ומן הסתם קשה להיות מושלם בכולם.. והרבה אמנים קורה שהם מאחרים לעלות..

סה"כ הופעה טובה שלה.. שירים שבטח הקהל בארץ פחות יכיר אבל מישפורום הזה מכיר.. אני מאוד נהנתי במיוחד עם הקהל הלונדוני.(המטורף!!) והיא שרה הכול לייב..

פחות שואו כמו ביונסה או מדונה אבל אחלה הופעה -זאת ריהאנה ועוד בישראל-חובה ללכת!!

YugiBoy

New member
אני שם, ברור
מישהו קונה VIP/GOLDEN?

אני לא רוצה לקנות לבד, אז לפני שאני מתפשר על דשא...

ndnd123

New member
עדיף לקנות כרטיסים בדשא

במחיר של 369 ולהגיע כמה שעות (הרבה שעות..) לפני המופע עצמו ולתפוס מקומות טובים מאשר לקנות כרטיס ב1450 שקל. חסכון של 1000 שקל.

YugiBoy

New member
זה נכון מצד אחד,

מצד שני בשביל חוויה של פעם בחיים (להיות שורה ראשונה בטור הנוכחי)
יכול להיות ממש כיף, בעוד כמה שנים אני לא אזכור את הכסף הזה, אבל את החוויה כן..

זה לא בא בקלות, אני ממש לא רוצה לשלם כ"כ הרבה כסף על כרטיס.. אבל אני שונא להיות רחוק בהופעות, זה הורס לי.

ndnd123

New member
היא ממש לא שווה את הכסף

אבל ממש לא, אתם שוכחים שהיא על סמים ורוב הסיכוים שמי שיהיה בשורה הראשונה ויגע בה היא תדפוק לו מיקרופון בראש. היא חסרת כריזמה וחסרת חשק והטור הזה איום ונורא. יש רק סיבה אחת ללכת וזה בגלל השירים שלה אבל ממש לא הייתי מוציא 1450 על כרטיס.
אצל ריהאנה זה יותר להנות ולרקוד מאשר לצפות במופע.

יותר שווה את הכסף ממוות הקליני של בריטני.

או מצעקות הטרקטור של כריסטינה.

עלק חסרת כריזמה

ndnd123

New member
אני מבין שלא טרחת לצפות בהופעות האחרונות שלה

למרות שהיא תמיד הייתה כזאת

הבנתי שהטור האחרון פחות מוצלח

אבל אני עדיין אעדיף הופעה של ריהאנה מהופעות הנוכחיות של בריטני וכריסטינה,או אדל עם קול השחוק מפוצץ הסיגריות או מיילי סיירוס עם קול הצרוד והמכוער.

וכן הדבר האחרון שאפשר לומר על ריהאנה שהיא חסרת כרזימה,ואם היא חסרת כריזמה אז באמת שאני לא אדבר על בריטני המחוקה.

יום פנאטי נעים.

ndnd123

New member
אבל אף אחד לא דיבר על בריטני

דיברתי על ריהאנה. וכן היא זמרת חסרת כריזמה וזה מתבטא בכל ההופעות מהטור האחרון כולל ההופעות שהיא עשתה בקיץ בפסטיבלים (נדיר שהיו הופעות שהיא באמת נתנה מעצמה).

היא לא חסרת כריזמה.

ועכשיו שאני חושב על זה - זה ויכוח מיותר.
אני יודע מה באמת נכון.

I Remain

New member
מסכים חלקית.

אני מסכים עם כל מה שאמרת, אבל אני כן חושב שווה ללכת להופעה, פשוט באמת לא לשלם את הסכום הזה.

אני עוד לא יודע מה יהיה המבנה של הבמה והקהל אבל אני עשיתי עם עצמי הסכם
שכל עוד אני לא מתכנן לקנות כרטיס VIP להופעה מסוימת, אני אקח רק מקומות ישיבה.

הסבל הנוראי בלעמוד שעות על גבי שעות לפני ההופעה שאם במקרה תרצה ללכת לשירותים אתה תהיה בחרדה שמא יקחו לך את המקום (או אפילו ללכת לאיבוד שכמה פעמים קרה לי
) ממש לא שווה את זה. אז רק VIP או ישיבה, בגלל שמקרה של ריאהנה המחיר של הישיבה הוא עצום, אז גם אם הייתי יכול ללכת להופעה - לא הייתי הולך... היא לא זמרת שאשקיע בה מעל 500 שקל.

ndnd123

New member
ברור ששווה ללכת להופעה

ריהאנה לא מגיע כל שני וחמישי לארץ, נדיר שמביאים כוכבות פופ חמות *כרגע* (ולא אחרי שהן מזדקנות ולא רלוונטיות). בדיוק כמו שאמרת- לא שווה לשלם סכום כסף יקר מדי, אפשר להסתפק במחירים היותר זולים.

GM1988

Well-known member
ndnd יש דוגמה שאתה יכול להביא

מהופעה שהיא התנהגה כפי שאתה מתאר?
אני פחות עוקב אחריה, אבל מסקרן.

למעלה