בקשות/שאלות לא הכוונה

מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
הרשו לי לחלוק עליכם
כמו האורח בפורום, גם אני שומר כרטיסים ומסתכל על המספרים (תקראו לזה ocd אם אתם רוצים)
ומעיון באוסף הכרטיסים שלי אני יכול להגיד שאני כרגע אוחז בידי כרטיס מחודש יולי, קו 22 מכונה 6299 נהג 329
אמנם לא 208, אבל לא רחוק. בנוסף יש לי גם כרטיס מנהג 639, מכונה 7436 קו 10, מחודש אוקטובר.
אולי זה מספר של משהו אחר
רק לצורך השוואה. המספר של סבא שלי זה 1XXX, והוא נכנס לדן ב-1952

mister K

New member
הרשו לי לחלוק עליכם
כמו האורח בפורום, גם אני שומר כרטיסים ומסתכל על המספרים (תקראו לזה ocd אם אתם רוצים)
ומעיון באוסף הכרטיסים שלי אני יכול להגיד שאני כרגע אוחז בידי כרטיס מחודש יולי, קו 22 מכונה 6299 נהג 329
אמנם לא 208, אבל לא רחוק. בנוסף יש לי גם כרטיס מנהג 639, מכונה 7436 קו 10, מחודש אוקטובר.
מה שרשום על הכרטיס בדן זה לא המספר האישי
אלה סתם מספרים אקראיים שניתנו לכרטיסי העובד של הנהגים.
באמת לא ברור למה בדן לא רושמים את המספר האישי האמיתי, שהוא המספר שרשום פעמים רבות על הפורט של הנהג ליד השם.
באגד לעומת זאת רשום המספר האישי האמיתי של הנהג שהוא כמעט תמיד בן 5 ספרות ולא משנה אם חבר או שכיר. יש עדיין מעט נהגים ותיקים ופנסיונרים עם מספר בן 4 ספרות.

felixr

New member
מה שרשום על הכרטיס בדן זה לא המספר האישי
אלה סתם מספרים אקראיים שניתנו לכרטיסי העובד של הנהגים.
באמת לא ברור למה בדן לא רושמים את המספר האישי האמיתי, שהוא המספר שרשום פעמים רבות על הפורט של הנהג ליד השם.
באגד לעומת זאת רשום המספר האישי האמיתי של הנהג שהוא כמעט תמיד בן 5 ספרות ולא משנה אם חבר או שכיר. יש עדיין מעט נהגים ותיקים ופנסיונרים עם מספר בן 4 ספרות.
דווקא המספרים מתאימים לתבנית שציינת
10XXXX או 1XXX או 2XXX ברובם
זה במקרה?

mister K

New member
דווקא המספרים מתאימים לתבנית שציינת
10XXXX או 1XXX או 2XXX ברובם
זה במקרה?
זה מקרי לחלוטין
יש גם מספרים בני שלוש ספרות בלבד שרשומים על הכרטיסים וגם מספרים בני 4 ספרות שמתחילים ב-5 וב-8 (בזמן שהחבר האחרון בדן הוא 3890).
זה לא קשור לכלום ואלה לא המספרים האישיים האמיתיים.

המספרים האמיתיים הם רק אלה שרשומים על הפורט אצל חלק מהנהגים.

felixr

New member
זה מקרי לחלוטין
יש גם מספרים בני שלוש ספרות בלבד שרשומים על הכרטיסים וגם מספרים בני 4 ספרות שמתחילים ב-5 וב-8 (בזמן שהחבר האחרון בדן הוא 3890).
זה לא קשור לכלום ואלה לא המספרים האישיים האמיתיים.

המספרים האמיתיים הם רק אלה שרשומים על הפורט אצל חלק מהנהגים.
תודה. ומה לגבי כאלה שלא רשום להם מספר כלל?
יש נהגים מסויימים שבכרטיסים שמונפקים אצליהם לא מופיע מספר נהג בכלל (בקביעות אצל אותו נהג)

mister K

New member
תודה. ומה לגבי כאלה שלא רשום להם מספר כלל?
יש נהגים מסויימים שבכרטיסים שמונפקים אצליהם לא מופיע מספר נהג בכלל (בקביעות אצל אותו נהג)
זה הכל קשור לתכנות של כרטיס העובד
המספרים שרשומים או לא רשומים על התדפיסים, לא אומרים כלום.

droriko

New member
מי הנהג הכי וותיק בדן?
בד"כ אני רואה על הברטיס מספרים באיזור ה 100,000+, אבל שלשום נסעתי עם 208 (!!!) בקו 6. והוא לא נראה קשיש ישיש.
בקו 6 אמנם יש הרבה ותיקים
אבל אף אחד מהם לא מתקרב בכלל ללהיות בין הותיקים בדן, ובטח לא מספר 208

מצב
הנושא נעול.
למעלה