בקשות/שאלות לא הכוונה

מצב
הנושא נעול.

genric nick

New member
חניה לרכב ליד תארטון הסימטה יפו?

בקשות/שאלות לא הכוונה
אני רוצה לחנות את הרכב בחינם הערב ל3 שעות ליד תאטרון הסימטה ביפו

יש מקום קרוב יותר מחניון אליפלט?

olli3

New member
מנהל
לא יודע היכן התיאטרון אבל ביפו יש הרבה חניה

לא יודע היכן התיאטרון אבל ביפו יש הרבה חניה
בחינם. סביב בלומפילד למשל.

alondr

New member
קודם כל זה לא קשור לתח"צ והכוונה

אבל חניון אליפלט רחוק לך מאוד משם - סמטת מזל דגים זה בתוך יפו העתיקה ליד הכיכר המרכזית עם כל החנויות
ויש לך את החניון החינמי של נמל יפו שזה כמה דקות ברגל או לחפש חניה על רחוב לואי פסטר באיזור של חומוס סעיד וליד תאטרון מיומנה שם זה כחול לבן ובערב יש שם מקומות פנויים וזה חינמי אחרי 19:00

genric nick

New member
תודה

אבל חניון אליפלט רחוק לך מאוד משם - סמטת מזל דגים זה בתוך יפו העתיקה ליד הכיכר המרכזית עם כל החנויות
ויש לך את החניון החינמי של נמל יפו שזה כמה דקות ברגל או לחפש חניה על רחוב לואי פסטר באיזור של חומוס סעיד וליד תאטרון מיומנה שם זה כחול לבן ובערב יש שם מקומות פנויים וזה חינמי אחרי 19:00
תודה
בגלל זה שמתי בשרשור לא הכוונה

שלט "אגד" בתחנת זכרון יעקב

בקשות/שאלות לא הכוונה
בעקבות השוואה של סמל אגד על השלט מול סמל אגד המקורי, ישנם הבדלים ברורים במבנה האותיות ובכנף מימין (מסתיימים בקו ישר בשלט, לעומת קוים מעוגלים בלוגו)
האם זהו השלט המקורי משנות ה-70? ישנן תמונות מאותה תקופה?

כרטיסית נוער 70 אג' 1976

בעקבות השוואה של סמל אגד על השלט מול סמל אגד המקורי, ישנם הבדלים ברורים במבנה האותיות ובכנף מימין (מסתיימים בקו ישר בשלט, לעומת קוים מעוגלים בלוגו)
כרטיסית נוער 70 אג' 1976
רואים שזהו סמליל אגד.

אורי404

New member
שלום למנהל הראשון של הפורום

שלום למנהל הראשון של הפורום

שים לב

שים לב
בתוך העיגול ישנו גם שרטוט סכמטי של קו החוף (מי אמר מפרץ חיפה??).

פעם הושקעה יותר מחשבה במהות הסמל מאשר היום

Colfax

New member
שאלה

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 23/11-22/11

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שאלה
ברצוני להגיע באוטובוס מסינמה סיטי בגלילות לחדרה. איזה קו אני צריך לקחת ומאיפה לקחת אותו?

olli3

New member
מנהל
שאלות מסוג זה יש לשאול בשרשור ההכוונה

שאלה
ברצוני להגיע באוטובוס מסינמה סיטי בגלילות לחדרה. איזה קו אני צריך לקחת ומאיפה לקחת אותו?
שאלות מסוג זה יש לשאול בשרשור ההכוונה
ולא בשרשור שאלות כללי. יש לשרשר לשרשור היומי (גם אם הנסיעה תתבצע בעוד חודש). כל יום, נפתח שרשור חדש.

olli3

New member
מנהל
852/872 של אגד מתחנת האוטובוס שליד תחנת הדלק

שאלה
852/872 של אגד מתחנת האוטובוס שליד תחנת הדלק
בסינמה סיטי גלילות. קרי, על הכביש המהיר.

משה343

New member
ניתן לתכף על 2 אנשים בקווי הניסוי בדן 4,5 ?..

בקשות/שאלות לא הכוונה
ניתן לתכף על 2 אנשים בקווי הניסוי בדן 4,5 ?..
ו- 104 ?
הכוונה אם אני עולה בדלת האחורית ורוצה לשלם על שני אנשים
ולתכף במכשיר האוטומטי .

droriko

New member
לנהג הכי ותיק דן
יש ותק של 47 שנה. הוא עובד בקו 60 , שמו אלי. (אל תשאלו איך אני יודע
)
הוא לא הכי ותיק בדן
יש את צביקה ניצן בקו 5 שהוא מעל 50 שנה בדן
יש את ויין האבא בקו 63 שלדעתי הוא עוד עובד בקו, ויש עוד אחד שעובד עם הבן שלו בקו 24 שהוא גם הרבה שנים בפנסיה

droriko

New member
הוא לא הכי ותיק בדן
יש את צביקה ניצן בקו 5 שהוא מעל 50 שנה בדן
יש את ויין האבא בקו 63 שלדעתי הוא עוד עובד בקו, ויש עוד אחד שעובד עם הבן שלו בקו 24 שהוא גם הרבה שנים בפנסיה
יש גם את שם טוב שעובד בקוי הדרומי
אבא של שמוליק שעובד ב-172 ועבד הרבה שנים ב-17

mister K

New member
מי הנהג הכי וותיק בדן?
בד"כ אני רואה על הברטיס מספרים באיזור ה 100,000+, אבל שלשום נסעתי עם 208 (!!!) בקו 6. והוא לא נראה קשיש ישיש.
יש שלושה סוגים של מספרים אישיים בדן
מספרים עם 6 ספרות שמתחילים ב-1XXXXX שייכים לשכירים צעירים יחסית. כל נהג חדש שנכנס לדן בשנים האחרונות מקבל מספר כזה.

מספרים עם 5 ספרות הם של נהגים שכירים ותיקים.

מספרים עם 4 ספרות הם של חברי דן, כשהאחרון הוא 3890 אם אני לא טועה. מכיוון שבדן לא מקבלים חברים חדשים כבר יותר מעשר שנים, אזי שכל נהג עם מספר בן 4 ספרות הוא נהג ותיק ומנוסה (אבל יש נהגים שכירים ותיקים עם מספר בן 5 ספרות שיותר ותיקים מהחברים האחרונים שנכנסו).

לא הגיוני שראית נהג עם מספר אישי 208. מדובר במספר שניתן לחבר דן מתישהו בשנות ה-50 או אפילו סוף ה-40.
כיום המספרים הכי נמוכים של חברים שעוד אפשר להיתקל בהם, הם מספרים בני 4 ספרות שמתחילים בספרה 1 (וגם הם כבר פנסיונרים ומעטים).
אבל יכול מאות להיות שנתקלת בחבר עם מספר מהסדרה 2XXX וכאלה יש לא מעט.

felixr

New member
יש שלושה סוגים של מספרים אישיים בדן
מספרים עם 6 ספרות שמתחילים ב-1XXXXX שייכים לשכירים צעירים יחסית. כל נהג חדש שנכנס לדן בשנים האחרונות מקבל מספר כזה.

מספרים עם 5 ספרות הם של נהגים שכירים ותיקים.

מספרים עם 4 ספרות הם של חברי דן, כשהאחרון הוא 3890 אם אני לא טועה. מכיוון שבדן לא מקבלים חברים חדשים כבר יותר מעשר שנים, אזי שכל נהג עם מספר בן 4 ספרות הוא נהג ותיק ומנוסה (אבל יש נהגים שכירים ותיקים עם מספר בן 5 ספרות שיותר ותיקים מהחברים האחרונים שנכנסו).

לא הגיוני שראית נהג עם מספר אישי 208. מדובר במספר שניתן לחבר דן מתישהו בשנות ה-50 או אפילו סוף ה-40.
כיום המספרים הכי נמוכים של חברים שעוד אפשר להיתקל בהם, הם מספרים בני 4 ספרות שמתחילים בספרה 1 (וגם הם כבר פנסיונרים ומעטים).
אבל יכול מאות להיות שנתקלת בחבר עם מספר מהסדרה 2XXX וכאלה יש לא מעט.
הרשו לי לחלוק עליכם
כמו האורח בפורום, גם אני שומר כרטיסים ומסתכל על המספרים (תקראו לזה ocd אם אתם רוצים)
ומעיון באוסף הכרטיסים שלי אני יכול להגיד שאני כרגע אוחז בידי כרטיס מחודש יולי, קו 22 מכונה 6299 נהג 329
אמנם לא 208, אבל לא רחוק. בנוסף יש לי גם כרטיס מנהג 639, מכונה 7436 קו 10, מחודש אוקטובר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה