משחק הדירוגים

Oukami Kun

New member
משחק הדירוגים

קודם כל, תודה לכל מי שדירג. השבוע הצביעו 10 אנשים, שזה אומר שאתם ממושמעים
אני צופה ירידה חדה השבוע, אבל זה באשמתי לגמרי. נחיה ונראה.

שבוע שעבר היה שבוע "קלאסיקות אמריקאיות", שזה... עוד הגדרה אמורפית ל"מה שבא לנו ויש לנו כסף לקנות לו את הזכויות". אבל האיידולים שרו, אנחנו שמענו ונתנו ציונים. אה, זו גם הפעם הראשונה שבה האיידולים שרו שני שירים כל אחד, אז הדירוג נהיה מורכב יותר, ולכן יותר כיפי עבורי וסטיית הסטטיסטיקות שלי
.

חילקנו בסך הכל 907 נקודות, שהן בממוצע 90.7 נקודות למדרג, ו64.7 נקודות לביצוע.

דירוגים – תוצאות TOP7~6

סיבוב ראשון:

1 . "Superstition" - Clark Beckham - 72
2 . "Are You Gonna Go My Way" - Quentin Alexander - 70
3 . "Piece of My Heart" - Jax - 68
4 . "American Girl" - Nick Fradiani - 64
5 . "Long Train Runnin'" - Rayvon Owen - 61
6 . "Why Do Fools Fall in Love" - Tyanna Jones - 55
7 . "My Funny Valentine" - Joey Cook - 54

סיבוב שני:

1 . "Always on My Mind" - Rayvon Owen - 77
2 . "Somebody to Love" - Joey Cook - 76
3 . "Only the Good Die Young" - Nick Fradiani - 70
4 . "Proud Mary" - Tyanna Jones - 69
5 . "The Sound of Silence" - Quentin Alexander - 68
6 . "Beat It" - Jax - 58
7 . "Moon River" - Clark Beckham - 45

דירוג משוקלל:

1 . Quentin Alexander - 69
2 . Rayvon Owen - 69
3 . Nick Fradiani - 67
4 . Joey Cook - 65
5 . Jax - 63
6 . Tyanna Jones - 62
7 . Clark Beckham - 58.5

תפוז מגביל אותי, המשך בהודעה הבאה!

Oukami Kun

New member
המשך

&nbsp
טוב השתגענו. הופעה רעה אחת, ואפילו לא כזאת רעה, והיינו שולחים את קלארק הביתה השבוע. לא רק שקוונטין ורייבון לא הבוטום 2 שלנו, הם בתיקו על המקום הראשון.

&nbsp
הבנים מובילים שוב, עם ממוצע 65.8, כשהבנות עומדות על 63.3. מעניין מה יהיה איתן כשהמומצע ייסתמך רק על טיאנה וג'קס...

&nbsp
קלארק עדיין במקום הראשון בממוצע העונתי, אך ספג מכה קשה – הממוצע שלו עומד על 71.9, שזה 3.5 נקודות פחות מהממוצע שלו בשבוע שעבר. ג'קס נשארת במקום השני עם 68.7, וקוונטין במום השלישי עם 68.04.

&nbsp
העלייה והירידה הגדולה יחושבו בין התוצאה של השבוע הקודם לממוצע של שתי ההופעות מהשבוע, וכך יהיה מכאן והלאה.

העליה הגדולה השבוע שייכת לקוונטין, עם עלייה קלה של 6 נקודות. עוד עלתה ג'ואי, ב 2 נקודות, וג'קס ב1.
&nbsp
הירידה הגדולה השבוע שייכת לקלארק, עם ירידה של 18.5 נקודות. עוד ירדו: טיאנה (12), ניק ורייבון (4).
&nbsp
פינת המודחים: בשבוע שעבר נפרדנו מג'ואי קוק. על אף שזכתה לאהדה רבה בתגובות ולעניין רב מצידנו, הציונים של ג'ואי לא היו גבוהים במיוחד, והיא הייתה במקום האחרון בממוצע העונתי, בקושי עוברת את סף ה60, עם 60.79. אני לא אומר שזה ממוצע גרוע (דנג'יאה סיים עם 28.8), אבל זה גם לא בשמיים. ג'ואי בעיקר הביאה לבמת האיידול את המוזרות שלה ואת היכולת שלה לקחת שיר ולהפוך אותו למשהו אחר לחלוטין. משבוע לשבוע ראינו אותה גדלה ומתפתחת באומנות ובאמת שלה והיה נהדר לצפות בזה. ג'ואי הייתה במקום הראשון בדירוג כשביצעה את Fancy, והתוצאה הכי גבוהה שקיבלה הייתה 77.7, כשביצעה את Mad World. אנחנו נתגעגע אליה וההדחה שלה הייתה השניה הכי כואבת העונה, אחרי סרינה (אני מתעלם מזה שקוונטין הודח. לא מדברים על זה עדיין.).
&nbsp
השבוע חילקנו 7 תוצאות מושלמות. רייבון קיבל אחת לכל ביצוע, ג'ואי קיבלה 2 על Somebody to Love, ניק קיבל אחת על Only The Good, ג'קס קיבלה אחת על Piece of my Heart וקוונטין קיבל אחת על הלני קרביץ' שלו.

&nbsp
מהצד השני, חילקנו 3 תוצאות נכשל – 2 לקלארק על Moon River, ועוד אחת לג'ואי על My Funny Valentine.

&nbsp
המדרג הנדיב ביותר השבוע היה mikemiller, שחילק לאיידולים בסך הכל 104 נקודות, שהן 7.4 נקודות לביצוע.
&nbsp
המדרג המאוכזב ביותר השבוע הוא ניר אלפחורס, עם 59 נקודות בלבד, שהן 4.2 נקודות לביצוע.
&nbsp
וזהו
מקווה שנהנתם וקראתם הכל.
&nbsp
הדירוג החדש פורסם כבר, ואתם מוזמנים להצביע בהמוניכם. ניר, אם תרצה לשרשר את זה לכאן כדי שלא יהיו יותר מדי שרשורים זה גם אחלה בעיני.
&nbsp
דירוג נעים

&nbsp

למעלה