20 בלילה-13.10.14-ב-22:00 ערוץ 20

דינה128

New member
בדרום סין נסעו שלושה ימים משדה התעופה

בנופים עוצרי נשימה ומגיעים לעיירה נידחת שממנה נוסעים בג'יפ בשביל צר ובוצי לצד תהום
בדרך מפותלת עד שהגיעו לעיירה הזו.
במרחק של עשר שעות טיסה על אותו כדור רואים צורות חיים שלא חלמת עליהם.
ליאור": השאלה עד כמה חשוב להכיר את האוכל את התרבות של האוכל שאנחנו אוכלים.
כמה זה חשוב למי שמבשל אוכל הודי להכיר את התרבות ההודית?
אהרוני" כשהייתי שף זה לא עניין , היום אני מתעניין באוכל בהקשרו התרבותי הרחב יותר.

menta76

New member
ערב טוב לילה מצויין

כיף לראות את אלירזנו בסטייל לבוש אחר,
עם ליאור וישראל אהרוני כאורח
ואיציק שמלי אני אוהבת איך שהוא שר

דינה128

New member
אלירז צופה בערוצי היסטוריה, נשיונל...

ורק בתוכנית של אהרוני הוא רואה את המקומות האלה בעברית.
אהרוני: היה לזה רייטינג מטורף
אלירז: אני אופתע , אתה לא?
אהרוני" לא . לקחתי באמת נושאים של נשיונאל אבל אחת הסיבות שגידי שם
כי הוא בתפקיד מתעניין טבעי. וכשהאינפורמציה עוברת בצורה מעניינת ומשעשעת..
ליאור" הכרתם קודם?
אהרוני" לא וגם לא רציתי להתיידד לפני. שהכל יקרה מול המצלמה.
אלירז" אני שומר כשרות. כל הפורמט הזה שרוצים להביא אוכל כשר טעים , זה יצליח?
אהרוני" איזו שאלה. לא אוהב כשר או לא כשר. אלא אם טעים או לא טעים.
פלטת הצבעים של אוכל כשר יותר מצומצמת. אז דווקא זה מאלץ למצוא יצירתיות

דינה128

New member
אלירז רוצה לשאול איפה יש לך מסעדה הוא רוצה לאכול

אהרוני , אין לי מסעדה. גמרתי את הסבב של מסעדות

לאה133

Well-known member
הביאו אורח שמלמד אותם על מנהגי שמחות יצחק טסלר

אלירז יהודי מתחזק כל אחד בדרך שלו, כולם שומרים על חלק מהחוקים,
ליאור למה לא אומרים חג שמח, זה לא חג זה מועדים לשמחה, כך מברכים עכשיו. מה עושים בחול המועד, אלירז נוסעים לצפון, ליאור לאילת, יצחק אומר שאשתו רוצה לאיקאה, קניות, יצחק מספר להם על שמחת בית השואבה, לא אפרט.......

לאה133

Well-known member
מראים באולפן להטוטן אש, כך היו עושים בזמן התורה לצד החוגגים

הוא מדבר על מה שהיה לפני 2000 שנה
חג סוכות חג האסיף, מודים לאלוהים על הבריאות, פסח שבועות וסוכות
ממשיך לספר על שמחת בית השואבה
להטוטן האש נכנס לאולפן, אלירז שואל אותו מה הוא עושה עם האש, הוא פירומן, משחק באש, מפתח מוצרים ביזרים של אש, מוצרי אור, מי שרוצה לצאת ממשחקי מחשב. היום פעם ראשונה שהוא שומע על קטע האש בשמחת בית השואבה, בחתונות יש קטע שמדליקים נייר עתון לשמח את הכלה
אלירז מדבר על הבלון הלבן בחתונות, פנס קסם זה נקרא.

בסיפור שמחת תורה, יש ריקודים ב2 השמחות, יצחק רוצה ללמד אותם ריקודים עם האש, אלירז וליאור נחצים ממשחקי אש. יצחק רוצה להראות להם איך רוקדים דתיים אמיתיים, מקים את אלירז וליאור, הם קמים. שישו ושימחו בשמחת תורה מתנגד, נותנים ידיים במעגל צעד קדימה צעד אחורה. מחליפים את המוסיקה למוסיקה טכנו ואז מתנדנדים מצד לצד, אלירז אומר שהחברה מאומן רוקדים אחרת, אלירז מספר על החתונה של בן דודו, כל החתונה רקדו בקצב מהיר, בצורת רכבת סביב האולם והאורחים, מי שלא עומד בקצב פשוט מקבל מכות מכל צד. אלירז יצא מהמעגל על מנת לא להפגע.

לאה133

Well-known member
איציק שמלי יושב לידם, רוצה את המכוניות על השולחן, ליאור הביא

אתל זה מהבית ולא יכול להפרד מהם. יום הולדת מחר, בן 34, 3 ילדים, כותב מפיק, בית, ילדים, מוסיקה, ב14.00 מוציא את הילדים ומכין להם אוכל, גר באשדוד, מחר חוגג יום הולדת מזמין אותם לבוא, המקום יהיה בפייסבוק, הוא יעדכן את הפרטים.ף כל היום עונה לאנשים בפלפון ובפייס, זה יום עבודה אינטנסיבי, תחרות מאד קשה, השלב של העניינים הכלכליים של אלירז, שואל מחירים. התאומים בני 4.5 ויש ילד בן שנתיים. ליאור זה ראוי להערכה, עושה את זה באהבה, אשתו גם אשת קריירה, סגנית מנהלת בחברה, עובדת קשה. בערב הוא עושה לילדים את המקלחות, היא מלבישה אותם, הוא נהנה מכל רגע עם הילדים. יש לו חברת הפקות ויש לו שותף,
אלירז זה חלק מגילגול של כל האומנים, מאד נחוש במה שעושה, משיג תוצאה מעבודה קשה, כל יום מופיע. מכין קטעים באולפן לחתונות, שנותן אוירה אישית, לא מה שנותנים אחרים, דברים מיוחדים. אלירז שואל בחגים אתה פעיל? לא הספיק להכין סוכה, אלירז מספר על הסוכה שהכין במרפסת שלו.
שמחת תורה הולכים להילולות ושמחות בהרבה מקומות, בן אדם שמחובר למקום], אלירז שואל אם הוא שר בבית הכנסת, יש לו קול קלאסי לשירה כזו, איציק אומר שהוא ביישן ומתבייש לעלות לשיר. מכיר את כל התפילות אבל עדיין מתבייש.
ליאור שולח אותו לשיר והם נפרדים ממנו. מזל טוב ליום הולדת
כנסו לפייס שלו לגבי הסינגר והאלבום החדש

לאה133

Well-known member
אלירז וליאור נפרדים ואומרים שגם מחר הם יהיו בתוכנית

זהו עוד תוכנית הסתיימה, היד כואבת לי, כנראה שכתבתי יותר מידי, אני צופה וכותבת, מקווה שנהנתם, אני נהנתי מאד, נפגשים פה גם מחר

לאה מחר אלירז בעוד תוכנית ?

אני לא שמעתי...הבנתי שהשדידור הבא ביום חמישי...בשיתוף עם אילנית..אלירז מהאולפן ואילנית מההקפות

למעלה