20 בלילה-22.10.14-ב-22:00 ערוץ 20

דינה128

New member
מני מלכה ויוחאי ספונדר ועודד מנשה יהיו באולפן

ידבר על השבת הבאה

דינה128

New member
ליאור אומר שהוא לא יודע לקבל מחמאות (אלירז החמיא לו)

והציע לשאול את האוחרים איך מתמודדים עם קבלת מחמאות

דינה128

New member
אלירז: עכשיו חבר אח אוהב... עודד

עודד: אני חבר שלך ואוהב גם את ליאור. מכיר אותו ממחוברים.
אלירז: הכל אצלו סליח.. הוא סולח על כל דבר.

לאה133

Well-known member
הפסקת חשמל אצל דינה, אמשיך לתמלל, עודד אלירז וליאור

מדברים על שמירת השבת, עוצרים את החיים ליום אחד בשבת, סוגרים הכל ומקדישים את כל השבת למשפחתיות, מדברים עם הילדים, משחקים ושרים .כל השבת מוקדשת לשקט ומשפחתיות, עודד אומר שזה סוד גדול
עודד, אלירז וליאור רוצים לעשות שבת ביחד במשפחה של יד שלהם, זה יום גם ללא עישון, ללא ים, ללא חשמל, מנוחה נפשית. ליאור הציע קודם לעשות תוכנית משותפת הוא יביא את אישתו, אלירז יביא את אילנית ועודד יבוא עם עדן, זה נשמע נפלא.
עודד ממשיך לספר להם על מנוחת השבת, על הכיף הגדול בשקט של השבת והתענוג להיות עם הילדים ללא הפרעות חיצוניות, בלי טלפון, טלויזיה וכל דבר חיצוני. ליאור אומר שהוא היה עם ידידיה החבר הדתי שלו, הוא מכיר את האוירה של השבת אצל הדתיים. החיים נקטעים בבת אחת לתוך אוירה אחרת לגמרי. מנשה אומר שגם המנוחה היא אחרת, אפילו המחשבות מפסיקות להטריד, הראש נמצא במנוחה מוחלטת עם המשפחה. עודד אומר לאלירז שאחרי שיתחתן עם אילנית הוא ירצה שבת כזו, אלירז אומר שהוא במילא תמיד בבית עם המשפחה, בסך הכל הוא מעשן בשבת וגם רואה טלויזיה, נשיונל גאוגרפיק, ליאור אומר שיש גם אחדות של הקהילה הדתית, כולם ביחד בשבת. סבא רבא של ליאור היה רב, יש לו את זה מהבית.
אנחנו חלק מהקהילה העולמית בשמירת השבת, עוצרים ל 25 שעות את החיים, ללא חשמל רק עם אמונה, שבת הקרובה עודד מזמין אותם, אלירז וליאור אומרים שיבואו, הבעיה רק העישון

דינה128

New member
אלירז: כשאתה רוצה להגיד אני טוב, הצלחתי. למי אתה אומר?

עודד: במבצר שלך, בבית אתה יכול להגיד את הכל , בחוץ לא.
אלירז: בחוץ זה נשמע גאוותני אבל בבית פתוח.
ליאור: אתם מקבלים ברחוב בטח יותר ממני. אם אני אומר תודה אני מרגיש שזה לא מספיק.

דינה128

New member
ליאור הציע שיעשו ערב שיביאו את בנות הזוג

אלירז מתעניין איך זה לעבוד עם האישה?
עודד: הכל קורה, מדברים, רבים, מתפייסים..
אלירז מתפלא שהם רבים ...

דינה128

New member
עודד חושב שעדן בחודש התשיעי

אלירז: חושב?
ליאור הוריד טבלה בזמן ההריון של אשתו כדי לדעת באיזה שבוע היא
עודד: עוד מעט ילדה חמישית. הילדים ביחד, מהרביעי זה יותר קל, הם מגדלים אחד את השני.
אלירז: התחזקת .
עודד: אני מחזק כל שריר ושריר..אני בן 45
אלירז: עדן שמלות, צניעות.. כשמישהו מפורסם מתחזק ישר יש כותרות.
עודד: אני לא יודע מה זה מתחזקים
אלירז: תתאר סדר יום
עודד: משפחה רגילה שבשבת סוגרים הכל ל 25 שעות

לאה133

Well-known member
נכנסה לי שיחת טלפון והפסדתי את כל השיחה עם זוג השחקנים

שהגיעו לאולפן, לא מכירה את השחקנים, השיחה קולחת, אלירז וליאור זורמים איתם יפה, ליאור אומר שהוא ואלירז כמה חודשים טובים ביחד, ויש ביניהם קשר זוגי לגמרי, הוא רואה אותם כזוג טלויזיוני לטווך ארוך.

לאה133

Well-known member
אלירז וליאור רו, אופיר גיטריסט של איפה הילד יושב איתם לשיחה

מראים את הדיסק החדש, איפה הילד עדיין קיימת, אופיר הרכיב להקה עם השירים שלו והוציא את הדיסק, השם של הלהקה הוא "איבי הנחל" השם הוא מהתנ"ך. מתחזק מבחינת אמונה, בן 45, 14 שנה מתקרב לדת. שעזב את הלהקה עבר, סוג של התרסקות, נשוי עם ילד ללא עבודה, לא מצא את עצמו, התחיל לחפש את עצמו, מצא את ספרי הרב נחמן, היה גם באומן, תוך 3 חדשים זה העמיד אותו על הרגליים. ליאור אומר שלאנשים דיכאוניים במקום פרוזק ללכת על הרב נחמן, זה יכול לפתור להם הרבה בעיות, התשובות נמצאות שם בספרים.
האלבום יצא לפני חודש

לאה133

Well-known member
התוכנית הסתיימה, מחר הם יהיו שוב, תוכנית מצויינת במיוחד

השיחה עם עודד מנשה היתה טובה מאד

לילה טוב לכולם

למעלה