איך לשדר סקס אפיל

פונציק

New member
מן הסתם אין נוחסה לזה

מה גם ש"סקס אפיל" זה לא מספיק ספציפי לדעתי בשביל שאלה כזו; לא ברור לגמרי מה המטרה שלך, ואיך שאנשים שונים רואים אותך משתנה מאיש לאיש. אם את רוצה תגובה יותר ספציפית, תצטרכי להיות יותר ספציפית.
&nbsp
עם זאת, אני אנסה לענות כמיטב יכולתי, כמומחה בסקס אפיל.
סקסיות באה מבפנים, לכן אם זה מה שאת רוצה לשדר, את צריכה או שכבר יהיה לך את זה, או שתלמדי לזייף, ובשביל זה כמובן, צריך לדעת מה לזייף.
הדרך שבה אני הייתי ניגש לזה, היא קודם כל לחפש מודלים לחיקוי, ולנסות להבין מה משדר אצלן סקס אפיל. אחרי זה לנסות בשטח, לראות מה עובד, מה לא, לשנות בהתאם, ולחזור על זה עד שאת מגיעה לתוצאה שרצית. כמובן זה לא פשוט, במיוחד לא פשוט לשנות את האופי, אבל אני לא מכיר דרך טובה יותר. חוץ מזה, את תהיי גם מדענית וגם שחקנית.
&nbsp
מעבר לזה אני יכול להגיד לך אילו תכונות לדעתי גורמות למישהי להיראות סקסית, אבל זה יעזור לך רק עם אנשים עם טעם כמו שלי :)

פונציק

New member
זו שאלה הרבה יותר קשה ממה שחשבתי

משיכה היא תהליך שמתרחש בתת מודע, אבל אני אשתדל כמה שיותר לדייק בכל זאת.
&nbsp
מה שמושך אותי ספציפית בבחורה, ואני מדבר כרגע רק על סקס, זה
1. היא מרגישה בנוח עם הגוף שלה ועם סקס בכלל.
2. היא אוהבת ללכת רחוק (ספציפית דברים של סאדו).
3. יש לה גאווה ביכולות שלה.
אני בטוח שאוכל לחשוב על עוד, אבל לחשוב רק על אלה לקח די הרבה זמן.
&nbsp
אני חושב שבבסיס של המשיכה, מה שאני מחפש, זה מי שתיתן לי את החוויה הכי מרגשת, ולכן, המשיכה שלי אל בחורה מסויימת מבוססת על כמה אני חושב שהיא שתוכל לספק חוויה כזו.
&nbsp
הרבה מאיך שאני מרגיש לגבי בחורה ספציפית, במיוחד בתחילת ההיכרות, מגיע מהדימיון שלי. כל מה שאני יודע בעצם מבוסס על מה שהיא נותנת לי לראות, וזה החלק שחשוב לעבוד עליו. אם את לא חושבת שאת מרגשת כל כך, תזייפי. אם הזיוף אמין, הריגוש עדיין יהיה אמיתי.
כמו שכתבתי לפני כמה ימים בשרשור אחר: הרבה פעמים, בחורות שהכרתי התייחסו אליי כאל מי שהן רצו שאהיה. כל מה שהייתי צריך לעשות, זה להבין את הרמז, ולשחק את התפקיד שהן נתנו לי. אמנם לא הרגשתי מגניב כמו הדמות ששיחקתי, אבל 1. זה עשה את העבודה, ו-2. זה לימד אותי די הרבה.

Surrealistical

New member
לא יודעת אם ניתן בכלל לענות על זה

את בעצם שואלת איזה התנהגות צריכה להיות בשביל לשדר סקסיות, אבל לכול אדם יש טעם שונה. גם בחיצוניות וגם בהתנהגות. מה שיחשב לסקסי בעיני אדם אחד לא יחשב לסקסי בעיני אחר.

שילת281

New member
אני אסביר לך:

קודם כל אל תזייפי. אנשים קולטים את הזיוף דיי מהר.
מה שתעשי זה כזה דבר: את צריכה להגיע למצב שאת מסתכלת במראה ואוהבת מה שאת רואה + מרגישה טוב על עצמך. ואם את רוצה יותר פירוט: נניח שיש לך דייט מחר בערב ואת רוצה לשדר סקסיות. מה שתעשי זה תוודאי שלא תהיה לך שערה אחת על הגוף, תשקיעי בהלבשה תחתונה, תמרחי קרם גוף טוב, תשקיעי באיפור, בשיער, בבגדים (שוב, חשוב מאוד שאת תרגישי טבעי ונוח) ואז באופן אוטומטי את תרגישי מאוד סקסית וגם תשדרי את זה. מניסיון.

פונציק

New member
תתפלאי

לא תמיד היה לי ביטחון עצמי. עד שהגעתי לתיכון הייתי בטוח שאף אחת לא תרצה לגעת בי. אם הייתי ממשיך להתנהג כמו שהרגשתי, המצב היה נשאר ככה. הצלחתי לשנות את המצב בגלל שני שינויים שעשיתי:

1. קיבצתי סביבי המון אנשים. שכנעתי את המעט חברים שהיו לי להביא את כל מי שהם מכירים למסיבות, ומשם זה גדל, מה ששינה את המעמד החברתי שלי.

2. זייפתי. אמנם המעמד החברתי עלה, אבל לא הרגשתי סקסי בלשון המעטה. אמנם אני מפשט את זה בשביל לא להאריך יותר מדי במילים, אבל השלב השני בתוכנית היה פשוט להתחיל עם הרבה בחורות וללמוד מה עובד ומה לא.
פעם אחת נתקלתי במישהי שבגלל המעמד החברתי שלי וכמה דברים שאמרו עליי, חשבה שאני ממש ממש מגניב. היא בנתה דמות מסביבי, ומהר מאוד הבנתי שאני רק צריך להתנהג כמו שהיא מצפה שאני אתנהג, וזה עבד נורא בקלות. מאז המשכתי לתקופה די ארוכה לזייף, עד שבסופו של דבר, בניתי את הביטחון בשביל לא להצטרך לזייף יותר.
או בקיצור: "Fake it till you make it".

כמובן אלכוהול עזר לא מעט :)

Sharoman

New member
אוסיף קצת מעצמי

גם לי הייתה בעיה חברתית מאוד קשה עד התיכון וגם לי היה קשה לגשת לבחורה ולהתחיל איתה.
אבל אני לא התחלתי עם כל בחורה שיכולתי אלא פעלתי במטרה להכיר כמה שיותר אנשים, לדבר איתם, להרגיש בנח בחברתם, להבין שהם לא שופטים אותי באותה החומרה שאני שופט את עצמי ושכולנו בעצם בני אדם עם אותן תחושות ורגשות לגבי עצמנו ולגבי אחרים.
לקח לי זמן עד שהרגשתי מספיק בנח להתחיל עם מישהי וגם אז היה לי נורא קשה להמשיך.
אני יכול להגיד לך שאחד הדברים שהיו הכי קשים לי (ונשארו דיי קשים גם היום) הוא עניין הרושם המוטעה שהיה לאנשים אחרים לגבי.
אנשים חדשים שלא הכירו אותי פיתחו רושם מאוד מסויים על האופי שלי והיה לי נורא חשוב מצד אחד לשמור עליו ומצד שני בכל זאת לנסות להיפתח.
הקושי הזה יצר אצלי הרבה יותר לחצים משהייתי נאלץ להתמודד אילו הייתי פשוט עצמי ומאפשר לאנשים לראות את זה.
היום אני בררן יותר בבחירת החברים שלי (או לפחות הקרובים יותר) ולא מפתח תקוות שווא אצל אנשים לגבי איך הייתי רוצה להראות.
במקום אני מרגיש יותר בנח להראות את עצמי ולאפשר להם להחליט בעצמם אם להיות איתי.
כמובן שכמו כולנו אני משתדל להדגיש את הצדדים הטובים שלי אבל חשוב לי לא פחות שיוכלו לקבל גם את הפחות מוצלחים.
לדעתי ביטחון עצמי שנבנה מתחושה של קבלה בחברה שבה אתה רוצה להרגיש שייך נבנה טוב יותר.

פונציק

New member
בגדול אני מסכים

המטרה בחיים החברתיים היא כמובן שאנשים יכירו אותך ויחבבו אותך בשביל מי שאתה, אבל השאלה פה אבל היא על סקסיות.
&nbsp
איך שאני רואה את זה, סקסיות בנויה על פנטזיה, ואני לא חושב שלתת לאנשים לפנטז זה משהו רע. כל עוד כמובן אתה כנה ולא מגזים.
החוויות שהיו לי וכל מה שלמדתי תרמו לחלק גדול ממי שאני עכשיו, ואני חושב שלטובה. ככל שאני מרגיש יותר טוב עם עצמי, אנשים יותר אוהבים להיות איתי.

שילת281

New member
זה מעניין

פעלת כדי שההרגשה שלך תשתנה.. ובסוף הדברים שעשית ונחשבו "זיוף" הפכו לטבע שני. יפה.
אני תמיד מרגישה שאני נורא שקופה וקולטים עליי מצבי רוח אז החלטתי לא לזייף כי זה פשוט לא מצליח לי חח. אני פשוט עושה דברים כדי שאני ארגיש טוב באמת ואז זה גם מוקרן החוצה.

פונציק

New member
אני לא רוצה להתיימר להיות המומחה על ביטחון עצמי

גם למרות הניסיון, זה אף פעם לא מרגיש טבעי לגשת אל בחורה זרה ולהתחיל לדבר איתה. אני עושה את זה בכל זאת כי החיים קצרים, וחבל לפספס רק כי אני מרגיש פרפרים בבטן.
בקשר ללזייף, זה לא משהו שבא בקלות. זו ממש לא המלצה, אבל בשבילי אלכוהול עשה פלאים. זה שיחרר את המעצורים שלי ונתן לי את היכולת להתנהג איך שרציתי, אבל פחדתי להתנהג. כמובן גם עשיתי לא מעט שטויות, אבל זה כבר סיפור אחר.

אני חושב שהדבר הכי חשוב שהפנמתי, הוא שדחייה וכישלון הם לא סוף החיים, וזה לא אומר שמשהו לא בסדר אצלי. מקסימום עשיתי פאשלה, ואני אלמד לא לעשות אותה יותר.

עוד דבר שאיתו אני אסיים, הוא שסביר להניח שרוב האנשים שפגשת בחיים הרבה פחות בטוחים בעצמם ממה שאת מדמיינת, ואני לא היחיד ששומר את החלקים הפחות מושכים באופי לשלב מאוחר יותר. אם היינו יוצאים לדייט, הרבה יותר סביר להניח שהיית שומעת על הפעם ששכבתי עם מישהי במסיבה בלי לדבר איתה מילה לפני (כמובן שמאוד קריטי לדעת למי, מתי ואיך לספר), ולא על איך הרביצו לי בבית ספר יסודי.

דרך אגב, למקרה שלא שמת לב, אני מאוד אוהב לספר סיפורים. ככה אני גם מדגים מי אני.

Tiger Steve

New member
לחשוב על דברים שגורמים לך להרגיש סקסית ולדבר על משהו אחר

תוך כדי.
&nbsp
הגוף וטון הדיבור שלך ישדרו את מה שאת מרגישה

למעלה