בוקר טוב!

Maldini Girl

New member
בוקר טוב!

מה שלומכם?
אני יודעת שאני לא פה כבר הרבה זמן, עוברת עליי תקופה מזעזעת וקשה ועמוסה נורא. ואני פשוט לא מוצאת את עצמי לאחרונה.

אז, שאלת השאלות.
יש לי ידיד שהציע לשדך לי מישהי, היא נשמעת מושלמת. גדולה ממני בכמה שנים (אבל בטווח הסביר לחלוטין), מתעסקת בחינוך, נראית טוב, גרה לא רחוק כ"כ.
והבעיה היחידה- היא לסבית.
הוא שאל אם אני מעוניינת ואמרתי שאני חושבת שכן אבל אני מאד לא שלמה עם עצמי.
היא לסבית ואני בי, ואני מאד מפחדת שבתכלס היא תחשוב (כמו שהרבה אנשים חושבים) שאני לא שלמה עם עצמי, או לא שלמה עם הזוגיות עם אישה, או כל דבר אחר.
מעבר לזה, יש לה הרבה שנים של ניסיון בתחום, ואני אף פעם לא הייתי עם בחורה מעבר לסטוץ.
אני פשוט קצת מפחדת מההשלכות וממה שיקרה.

מה אתם אומרים?

mask4

New member
נשמע כמו תירוצים

תלכי על זה! להיות בי זה לא אומר להיות לא שלמה עם אף אחד.
לדעתי תנסי. אל תפחדי מהתגובה שלה, סתם חבל שתפספסי.
והתשובה נמצאת כבר בהודעה שלך - "כמו שהרבה אנשים חושבים".
אל תתני לפחד הזה לעצור אותך.

כיף לראות אותך פה.

Apikachu L

New member
לכי על זה!

פשוט בפגישה תבהירי עניינים כאשר השיחה מגיעה לזה. זה רק דייט. אם לא בא לה על בי, אז לא נורא. אם כן - ומצאתן חן זו בעיניי זו - הרווחת.

BeProud3

New member
אני חושבת

שאת צריכה לנסות,ככה תוכלי לחוות את הרגשת הזוגיות עם אישה וככה להבין מה באמת קורה לך אם זה מתאים לך או לא זה ישאיר אותך בלי ספקות בנוגע לסוג זוגיות שכזאת ..
אגב יש האומרים שזוגיות עם אישה יותר טובה מזוגיות עם גבר

Maldini Girl

New member
טוב בטוח

כי אין בה את הפאקים שיש בגברים D:

תודה לכולם. לקחתי לתשומת ליבי.
אם כי הרבה הספיק לקרות מאז.
אני מזעזעת.

eliormagick

New member
אומנם באיחור אבל, לילה טוב:)

תראי, נשמע שבאמת את באיזה בלבול, את לא סגורה על מה את רוצה ממנה מעצמך ומהקשר שאם וכן יצא לדרך ויעבור לביצוע של דייט ואולי אפילו כמה פגישות אחרי זה...
אני מציע שתהיי הוגנת כלפיך וכלפי הבחורה, איך תעשי זאת? לדבר איתה בצורה גלויה אמיתית ורצינית... על ההתלבטויות שלך על הבלבול שלך ועל כל מה שמסביב...
לצאת לדייט לשבת עם הבחורה ולקשקש איתה ואז גם לעלות את כל התהיות השאולות והספקות שבתכלס רק היא ואת יכולות לדבר עליהם אחת עם השניה ביחד! בהתאם לכך גם נוצר גם מצידך וגם מצידה איזה שהוא מדד של ציפיה, נמוך או גבוהה זה את תחליטי ותרגישי(וגם היא) כאשר תיפגשו ותדברו בין השאר גם על זה... לכן אני חושב שכנות זה א.ב בהתחלה של כל סוג של קשר בין שני אנשים, ידידותי זוגי סטוץ או כל חיה אחרת שתקראי לזה... וכדאי שתעשי זאת כדי למנוע נפגעים וכדי חלילה לפגוע בה... בהצלחה:)

למעלה