ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 5/1/13

טבעות נישואין באיזור הבורסה

טוב, אז מחר החצי ואני נוסעים לאיזור תל אביב וחשבנו לנצל את זה כדי לראות קצת טבעות.
אני יודעת שבאיזור הבורסה ישנן חנויות תכשיטים רבות.
האם יש לכן המלצה על חנויות מסויימות לקנות בהן טבעות נישואין?
המלצות ודיס-המלצות יתקבלו בברכה

תודה!

coffeetoffy

New member
לא קשור לבורסה,

אבל ברויאלטי יש קולקציית טבעות נישואין חדשה, ו80% על כל התכשיטים- שווה לבדוק
(אני מתה למצוא שמלת כלה כבר, כדי שאוכל לקנות שם תכשיטים!)

liri251

New member
ג'קסון

חייבת לומר שחששתי מאוד בגלל מה שקראתי.
אבל הופתעתי לטובה. הגענו בשישי.
לא היו הרבה אנשים. מבחר ענק של טבעות.
ואת אותה טבעת שראיתי בקניון ב 1600 שקל קניתי שם ב 730.
תוך עשרה ימים הייתה מוכנה ובמידה שביקשתי.

חוץ מזה באיזור הזה יש עוד הרבה חנויות.
זה כמה בניינים אחד ליד השני..

ממליצה גם על ג'קסון !

אנחנו קנינו שם את הטבעות שלנו.
הלכנו ביום שישי, אמנם היו מלא אנשים, אבל השירות שלהם היה מעולה וישר ניגש אלינו אחד המוכרים ועזר לנו.

יש שם מבחר ממש גדול של טבעות והמחירים הוגנים.

חייבת להסתייג !

אחח אחח ג'קסון... כמה אני מחכה ליום בו יפסיקו לנצל את תמימותם של חתנים וכלות שמשקיעים את מיטב כספם על תכשיטים שברובם בעייתיים מאוד.

אספר לכם מילה או שניים על ג'קסון.
אני ובעלי נכוונו מהם באופן אישי, וכמו גם 5 (!!!) חברים של בעלי שרכשו את הטבעת שלהם משם - הצבע התקלף/הטבעת נשברה/החלידה/התעקמה.

כשהגיעו בזמנו הטבעות "שלנו", הן לא באמת היו שלנו. הם היו של זוג אחר ושכנעו אותנו שהן שלנו ושפשוט האצבעות שלנו "שמנו" ושאין לנו זכרון טוב לזכור מה הזמנו ומה לא. לאחר וויכוחים ובקשה לקבל את הכסף בחזרה פשוט השליכו עלינו שטרות של כסף, היישר לפנים וקיללו אותנו, זוג שנמצא חודש לפני חתונתו. לא התנצלו, לא הודו ש"טעויות יכולות לקרות" וזה בסדר כי כולנו בני אדם. פשוט גירשו אותנו משם לעיני כל הלקוחות. אין לכם מושג באיזו תחושת השפלה יצאנו משם.

אני חייבת שוב ושוב לספר את הסיפור הזה כדי שעוד זוגות לא יפגעו כמו שאנחנו וחברינו נפגעו.

הגיע הזמן שמישהו ישים את הקלפים על השולחן.
מה שקורה בג'קסון הוא שהתכשיטים שלהם לא עשויים ברובם מזהב.
הם מערבבים נחושת עם זהב כדי לחסוך בזהב ולהגיע למקסימום חומר שיספק טבעת שלמה, ומוכרים אותה כ"טבעת זהב". לכן הטבעות האלה נשברות, מתעקמות, מחלידות וכו'.

אז נכון, אני בטוחה שלאור הדברים האלה אקבל עשרות תגובות מגולשות אחרות שיפארו את שירותם הנהדר ואיכות הטבעות.
אז זהו ש...מתן שירות טוב ללקוח נמדד גם במצבים שלא טוב, ואת זה הם בהחלט לא יודעים לספק, ולו במינימליות.

מזל טוב לכל המתחתנות!

אוגלה

New member
זהב צהוב תמיד יכיל נחושת בסגסוגת

זהב טהור הוא חומר מאוד רך (כמעט כמו פלסטלינה) ולא ניתן לעשות ממנו תכשיטים. כמות הזהב נמדדת בקראטים, כאשר זהב טהור הוא 24 קראט, וב-14 קראט יש תכולה של כ-60% זהב (והשאר זה כסף ונחושת).

בנוגע ליחס - אין לי מה להגיד, וזה אכן יחס לא תקין בכלל, אבל בנוגע לחומר עצמו, הייתי נזהרת מאוד בדברים כי זה יכול להיחשב בקלות כהוצאת דיבה.

תודה! הייתי שם היום..

ובאמת יש להם מבחר ענק, אבל אנחנו לא רוצים להסתכן אחרי מה ששמענו עליהם, ולא רק ממך.
אולי יש כאלו שיש להם חוויות טובות משם, אבל אני לא רוצה לקחת את הסיכון הזה אחרי כל כך הרבה חוות דעת שליליות..

Raspail

New member
אצלי חלק מהטבעת השחיר!!!

והייתה אצלי בקושי 3-4 חודשים... ועוד משהו שמאד הפריע לי זה שהטבעות אירוסין מבפנים חלולות כדי לחסוך כמה שיותר זהב ואז הטבעת כל הזמן משאירה מעין סימן על האצבע ואותי זה די עצבן.
אבל לפחות לא עשו לנו סיפור כשהחזרנו.... באמת נשמע שעברתם חוויה משפילה ולא נעימה

אין ספק שהם בנו לעצמם אימפריה אבל צריך להבין שהמחיר הזול בא על חשבון איכות וחומרים (או כמו שמישהו אמר לי - רצית לנסוע בפרארי ולשלם על סובארו)

לא מפתיע אותי הסיפור שלך. צר לי יקירה.

כן, זה היה בהחלט לא נעים להיתקע 3 שבועות לפני החתונה בלי טבעות.

בעלי קנה לי את טבעת האירוסין בג'קסון

יש עליהם חוות דעת מעורבות ובאופן אישי חייבת לציין שאני חושבת שהאיכות לא הכי מדהימה.
לפחות עם טבעת האירוסין - פעם אחת נשברה לי "השן" שהחזיקה את האבן וכבר כמה פעמים שנפלו לי אבנים קטנות שמשובצות בצדדים.
אז נכון - תמיד תיקנו לי את הבעיות ותמיד היה בסדר, אבל אני בחרתי שלא לחזור לשם כי רציתי טבעת נישואין בסגנון עדין וספציפי.

קניתי את טבעת האירוסין ב"בטבעת זו" בתל אביב. אמנם לא באיזור הבורסה- אלא בדיזנגוף סנטר, אבל המחירים שלו ממש נוחים ובאופן אישי, אני חושבת שהאיכות של הדברים אצלו מטה את הכף לטובתו. אז אמנם זה לא בדיוק מה שביקשת - אבל אני כן ממליצה להסתכל באתר.
יש לו המון עיטורים מיוחדים לטבעות והמחירים שלו מאד נוחים (שתי טבעות, 1600 ש"ח, כל אחת 880 ש"ח). והשירות היה מאד אדיב.

Raspail

New member
נוטה להסכים

אין ספק שהמחירים שלהם נמוכים יחסית לשוק, אני חושבת שהם הוגנים ושיש להם מבחר גדול וסחורה נאה. גם לי אין משהו רע להגיד על ההתנהלות שלהם כי הם באמת היו בסדר איתנו... אנחנו ביקשנו להחזיר את טבעת האירוסין וקיבלנו את מלוא הסכום באופן מיידי ובלי תחקירים ושאלות וחוסר נעימויות....

א-ב-ל היו לנו כמה בעיות מהותיות עם הטבעת אירוסין (ממש ברמת פגמים) ובסוף נאלצנו להחזיר אותה. העדפנו שלא לרכוש שם טבעות חדשות.

בסבב החיפושים המחודש שלנו היינו בכמה וכמה חנויות ועכשיו עם נקודת מבט קצת אחרת קלטנו איזה הבדל עצום יש באיכות, בניראות וברמת הגימור...
גם שמתי לב שחלק מהטבעות שלהם מאד דקות במיוחד בטבעות נישואין. אין ספק שזה פרמטר שאפשר לחסוך באמצעותו הרבה כסף (אין מה לעשות זהב זה יקר!) אבל זה פשוט הופך את הטבעת לפחות עמידה וחבל, במיוחד כשמדובר בפריט יקר ערך וסנטימנטלי שאנחנו רוצות לשמור לאורך עשרות שנים...

בכל מקרה ללכת להתרשם לא מזיק, רק להיזהר לא להסתנוור
ולהתעקש על עובי, גימור מוקפד וכד'...
אני יכולה להמליץ על חנות מקסימה בירושלים אם זה רלוונטי.

yael rosen

New member
המלצה למשהו קצת אחר

לא בבורסה ולא דרך רשת ענקית
פשוט בחור מקסים שמכין את הטבעות במו ידיו (ערך עצום בעיני).
אני עשיתי אצלו את הטבעת שלי ולכן יכולה להמליץ גם על האיש וגם על המחיר.
כשביקשתי ממנו להכין לי טבעת (הוא לא עסק בטבעות נישואים לפני) הוא נורא התרגש וכל פעם שאני מסתכלת על הטבעת היא מרגישה לי אישית יותר
מאשר אם הייתי מזמינה משהו שנעשה בסין ונשלח לארץ.
החסרונות לעומת זאת הן שיש לו סגנון מאוד ספציפי ולכן לא בטוח שתמצאו מה שתרצו,
אבל אני חושבת שנכון לבדוק גם אנשים פרטיים שמכינים את הטבעות באהבה (והיא יצוקה לתוך הטבעת
)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.222896571175057.55279.165488973582484&type=3

סליחה על הפלצנות שאחזה בי אך לרגע קט.
ושוב - אין לי אינטרסים וזה לא פרסום, רק המלצה קטנה בתוך ים ההמלצות על ג'קסון.
תמחקו אותי מנהלות אם זה לא במקום.

ronitvas

New member
בבקשה לא לפרסם מספרי טלפון ע"ג הפורום!!!

שתי אדומות נכבדות שלי

אבל המורה, מה עשיתי?

סתם נו, אני מתנצלת, למרות שלא אני פרסמתי את הטלפון.
את צודקת, חוקים הם חוקים..

למעלה