החוליה החלשה חוזרת

Maldini Girl

New member
החוליה החלשה חוזרת

בסיבוב הקודם נבחרה ברוב קולות (אם כי בהשתתפות דלה מעט וחבל
)
פייפר

חשבתי לעצמי שאולי יהיה יותר מעניין להעלות השבוע שתי דמויות חדשות לחלוטין, ורק בסוף לעשות סבב "מנצחים".

אז הדמויות השבועיות, מי הפייבוריטית שלכן:

האם זו דאייה, המקסיקנית המהממת
או טייסטי, השחורה המשגעת והקורעת?

Maldini Girl

New member
עונה לעצמי גם, עם אזהרת חפירה

אני חייבת להגיד שפה ההתלבטות שלי קשה מאד כי מדובר בשתיים מהדמויות האהובות עליי בסדרה.

דאייה- קודם כל, היא הורסת. היא באמת אחת הנשים היפות שראיתי על מסך הטלוויזיה. ודווקא כי היא לא ה"יופי הרגיל" של בלונדינית עם עיניים כחולות, היא כל כך מיוחדת. ועצם זה שהיא לא רזה, אבל בעייני כ"כ סקסית.
גם, אם אני לא טועה, בפרק הראשון היא מגיעה לכלא יחד עם פייפר, ופתאום ניגשת אליה מישהי ונותנת לה סטירה. הסוהר:"חברה שלך?" דאייה:"לא, אמא שלי.
בנוסף, הסיפור שלה מאד נגע ללב שלי- המשפחה המפורקת שהיא זו שמנסה להחזיק אותה ביחד.
וסיפור האהבה שלה עם בנט היה מאד מקסים גם הוא- כל סיפור הציורים והפתקים הקטנים שהם היו משאירים אחד לשני.
אבל אז (אזהרת
!)
הגיע הקטע שבו היא נכנסה להיריון וכל הניסיון שלה אח"כ לוודא שלא ידעו שזה מבנט- מצד אחד היה מאד אנושי ותמים, מצד שני, דחה אותי מאד הצורה שבה זה נעשה (משתדלת לא לגלות פרטים.)

טייסטי
הורסת. אין. מתה על הדמות שלה. השמחת חיים שלה, הריקודים, הראפ, והכל בטוב טעם, לא מוקצן מידי, ולא מעורר דחייה.
קטע אחד שריגש אותי במיוחד, זה כשהיא מספרת לפוסיי שהיא תמיד חייתה במסגרת ("מוסד עבריינים, בית כלא") והיא חוששת מהחיים מחוץ לכלא.
עוד כאב יותר

כשאחרי שיצאה מהכלא מצאה את עצמה לבד בעולם, עד כדי כך שחזרה לכלא רק כי שם ידעה שיש לה מיטה, אוכל, חברים. משהו.
הקטע הזה נגע לי מאד ללב.

אבל בשורה התחתונה, אם אני צריכה לבחור- וקשה לי מאד לבחור-
אני חושבת שאלך על דאייה. כי היא כזאת הורסת.

einat162

New member
ותמונה חמודה של השחקנית מהסט

(מחשבון הטוויטר של דניאלה ברוקס)

אז ככה

דאייה- בהתחלה חיבבתי אותה. היא הייתה נראית כמו ילדה טובה בכלא וזה כבש אותי [כמו אצל פייפר] אבל אז עם כל העניין שהיה לה בהמשך העונה* די "ירד לי" ממנה. יש לה דיבור כל כך ישנוני והטון שלה נמוך וקבוע מה שגורם לה להישמע כמו מטומטמת [אם מישהו מבין על מה אני מדבר].

טייסטי- ההפך מדאייה. כל כך הרבה תזוזה, שמחה ואקשן. השיא היה כשהיא רקדה לחברה שלה לקראת סוף העונה** ואני -

הכוכביות הן ספוילרים בתגובה הבאה:

Maldini Girl

New member
אף פעם לא שמתי לב לעניין הטון

עד שציינת את זה. ובמחשבה שניה יש משהו בדברייך :)

einat162

New member
בחירה קשה ...

דאייה-
מצד אחד היא מהממת ביופייה, גם מבחינת גוון העור- וגם מהבחינה שסוף סוף יש מישהי על המסך שהיא לא רזה כמו מקל- אבל גם לא שמנה (!) גוף כמו של אישה נורמלית. הרבה פעמים אני אני חושבת לעצמי על בחירה של תסריטאים / יוצרים לעשות משהו שיחשב ראשוני או מקורי - אבל הם תמיד בוחרים בשחקנ/ית שנמצא על הקיצון של הסקאלה (שמן מאוד או רזה מאוד- כשהמקסימום "מקורי" קורה אם יחליפו תפקידים בין הסטיגמות...).
מצד שני, כל ה"אני מאוהבת בסוהר" והפלרטוט של ה "כן רוצה/לא רוצה" כמו נערה מתבגרת מעצבן אותי... הסצנה שהיא נתנה לו לנקות את השיניים שלה עם העגיל

(ולעומת זאת כשהוא נתן לה לתלות את הציור על הקיר
)

טייסטי -
עדיין לא מכירה אותה מספיק טוב, אז אין לי כ"כ מה להגיד עליה. אני זוכרת את הסצנה שבה פייפר השיגה משהו תמורת חתיכת שיער שבסוף הגיעה לשזירה שלה, וזה הצחיק אותי (אהבתי ממש את הפרק של דמות של הטרנסית וההיסטוריה שלה- לא קשור לטייסטי אומנם, אבל עד עכשיו היא די הסתובבה איתה).

הממ... אני אומרת דאייה, רק בגלל השחקנית עצמה.

LeAnnDylan

Well-known member
קל

לא מרישה צורך לחפור הפעם כי את דאיה אני ממש לא אוהבת אז- טייסטי

באה לעזרת חבר

(הו והיי לכם)
ברור שדאיה! טייסטי היא אחלה ומצחיקה והכל, אבל הסיפור של דאיה הרבה יותר עניין אותי. אחת הסיבות שאני מחכה לעונה הבאה כבר זה כדי לראות מה יהיה במשולש דאיה-בנט-פורנסטאש.
חוצמזה שהיא ממש יפה, למרות שאני ממש לא מצליחה לשים את האצבע על מה יפה אצלה, שזה מגניב אותי. היא פשוט מיוחדת.

C l u e

New member
סורי אבל טייסטי

מאותה סיבה של ליאנדילן- לא סובלת את דאיה ואת קו העלילה ההו כה צפוי שלה ושל בנט.

Maldini Girl

New member
אז כרגע חזרנו לתיקו

3 דאייה, 3 טייסטי
יש לנו שובר שוויון חדש?
או שנצטרך להעלות את שתי הדמויות מחדש על המוקד מול דמויות אחרות?

dori78

New member
דאיינרה (אם כבר, יש לה שם מלא)

כי היא אחת הבודדות שמנסות לעשות את הדבר הנכון ובכל זאת לצאת בסוף החוצה.
טייסטי ממש אכזבה אותי כשחזרה לכלא. דאיה לפחות נותנת תחושה שכשהיא תצא היא לא תחזור.

Maldini Girl

New member
קראתי פעם מחקר שהרבה מאלו

שהיו בכלא פעם אחת יחזרו לשם. דווקא בעייני הסיפור של החזרה לכלא היה כ״כ אנושי:״לפחות בכלא יש לי מיטה ושלוש ארוחות ביום ואותך״

Maldini Girl

New member
קראתי פעם מחקר שהרבה מאלו

שהיו בכלא פעם אחת יחזרו לשם. דווקא בעייני הסיפור של החזרה לכלא היה כ״כ אנושי:״לפחות בכלא יש לי מיטה ושלוש ארוחות ביום ואותך״

TIME OF GLORY

New member
זו באמת התלבטות קשה אבל בכל זאת

דאייה!

טייסטי מתוקה עם המון שמחת חיים ויש לה נוכחות משמעותית בתוכנית כדמות משעשעת.

לדאייה המון רגש וסיפור משפחתי נוגע ללב. הצורה שבה היא התמודדה ומתמודדת עם אמא שלה ועם בנט מרגשת אותי וגורמת לי להעריך אותה.
בעיניי היא לא יפה כמו שרובכן חושב, אבל היא שחקנית מצוינת.

אז- דאייה היא הבחירה שלי.

Maldini Girl

New member
מצב: 4 דאייה, 3 טייסטי

האם יש עוד מישהו שישנה את המצב?
יחזיר אותו לתיקו?

לא את דאיה!!

פיכסה דאיה! פיכסה! ילדה מפגרת שרוצה תשומת לב

מי השנייה? טייסטי? אה אוקיי בכיף וואטאבר היא סבבה

למעלה