הפוסט והבלוג השבועי

הפוסט והבלוג השבועי

בפעם האחרונה שנפגשתי עם החתול, הוא נישק אותי כאילו הוא מדבר אלי. מילים בשפה שרק הוא מדבר. ורק איתי.
ולא רציתי להמשיך לזיון. אבל היה לי טוב להתנשק איתו בנשיקות ענני-סוכר, שלא להגיד מתוקות (זה בנאלי).
ואז כשהוא כבר עמד ללכת, הוא שוב פנה אלי. היינו על יד הדלת. והוא נתן בי מבט שאומר תשוקה יותר מכל.
המבט ריתק אותי, אשה מוסרת-נפשה, והוא נצמד אלי לנשיקה אחרונה. והגוף החתולי שלו התקרב אלי.
הוא התחכך בי מלמטה כלפי מעלה. ושוב, בתנועה חתולית כזאת, רכה, מלמטה למעלה. ואז אפילו שהיינו שנינו לבושים לגמרי, התנועות האיטיות הללו של זיון בעמידה... הטריפו אותי. פשוט פרקו מעלי את כל ההתנגדויות.
אוחז בפיו את צד הצוואר, וגופו הגמיש יורד ועולה נדחף עמוק, ושוב - מלמטה למעלה, למטה ולמעלה, רחוק ומתקרב, יורד ומתקרב.
נכנסנו שנינו לסוג של טראנס, בשקט, בלי שום יכולת להפסיק, זה היה כל כך כל כך כיפי ונעים, נישקתי אותו עם לשון, ובכל שפה לחוד, ובאזניים, ובמצח, וינקתי את הצואר שהיה קצת מלוח, תוך כדי שהרגשתי אותו נצמד אלי בחוזקה דרך החצאית. בואי... בואי... בואי... התחנן בשפה חתולית.
וגם הוא המשיך לנשק אותי על כל הפנים, ללקק את התנוכים, ולבוא בי בקצב איטי... שוב ושוב, והתקרב עוד ועוד ועוד... נאחזתי במשקוף, ועצמתי עיניים.
הוא המשיך להתנועע בלי הפסקה נועץ בי ציפורניו, מזיין אותי בעמידה, עם בגדים.
איפה הייתי? זו היתה אשה אחרת, מתנועעת על עננים מסוכרים,
אשה עשויה אויר מהביל... לח... אוויר קל שהולך ותופח עם כל חיכוך... אשה מתמכרת.
זה היה כל כך איטי ומתוק שבכלל לא השמעתי קולות כמו בזיונים אחרים. קלטתי, ש-
מעולם - עם אף גבר לא הרגשתי ככה. אני -
צריכה - להפסיק - את זה, מה? את מה? הריחוף - זאת אומרת... אם לא אפסיק -
את זה, לא - אוכל - להפסיק אף - פעם, איך -?&*##
אויר עננים מתוק - מוצא כוח - לדחוף חתול? אי -
אפשר... חשבתי, והמשכתי לאחוז את המשקוף שהיה חלק. העונג היה מסמר שיער.
עכשיו או לעולם לא... פתחתי את הדלת ודחפתי אותו החוצה, וסגרתי.
נותרתי מחזיקה את המשקוף ונשענת בעיניים עצומות. נושמת. המגע שלו נותר עוד דקות ארוכות אחרי שהוא כבר לא היה.
חתול צ'שייר שלי...
"יש לך השפעה מאגית על חתולים" - הוא כתב לי בווטסאפ-מיאוו.

צנו הרבה כבוד לוונוס45

http://www.tapuz.co.il/blog/net/userBlog.aspx?FolderName=stranger3

lady d27

New member
"יש לך השפעה מאגית על חתולים"

מיאו .. מקסים ... מיאו

וונוס45

New member
היי... זה נראה לי מוכר

העניין הזה עם החתול צ'שייר שלי...
ואז קלטתי שזה באמת מועתק מהבלוג שלי... חחח... תודה על הפירגון, בעל להשכרה!

למעלה