טיפוח השיער לאחר החלקת שיער

אני עשיתי החלקה ברזילאית

היא לא קבועה, החומר ששים בשיער לאט לאט נשטף/נעלם והשיער אחרי 3-6 חודשים חוזר למה שהיה (תלתלים).
אז שהייתי משתמשת בשמפו הרגיל היא עברה לי תוך חודשיים בערך, בשני החזיק לי חצי שנה ועכשיו אני איתה קרוב ל4 חודשים.

הספר נתן לי שמפו של ג'ונס סטייל, משהו מספרתי כזה
לא משהו שראיתי בסופר.

שאלה

היי עומר,
רציתי לשאול דווקא על פתיחת תלתלים. הספרית שהייתי אצלה, אמרה שזה אותו חומר כמו של החלקה רק משאירים אותו פחות זמן על השיער, אבל גם אז הוא יצא די חלק ועם הזמן והחפיפות הוא יהפוך להיות גלי. בגלל חוסר ההבנה שלי בנושא רציתי לשאול אותך- האם נראה לך מה שהיא אומרת? יש בזה אמת? היא אמרה שהיא עשתה החלקות עשרות פעמים ויש לה נסיון... (לי לצערי יש נסיון מר עם החלקה שעשיתי אצל ספר סוג ג שעשה לי החלקה עם החומר הכי לא איכותי שיש)
הטיפול בשיער לאחר פתיחת התלתלים- במה הוא שונה מטיפול שלאחר החלקה?
ולגבי מחיר- יש לי שיער מאוד דק עד אמצע הגב, האם 800 זה מחיר סביר?
תודה רבה על המענה.

פתיחת תלתלים/החלקה

היי,
בלי קשר לסוג החלקה, אם שיערך דק אני לא ממליץ על החלקה מאחר שהוא יהפוך את השיער לדק יותר. כנ"ל גם לגבי פתיחת תלתלים, אמנם החומר בו עושים שימוש מעט שונה אך מדובר באותו העיקרון.

אם יש שאלות נוספות אשמח להשיב לך.

חפיפה!

היי לך!
אני עשיתי החלקה לפני שבועיים. בעיקרון - אני לא ממש צריכה לשמור על ההחלקה אבל אני אשמח אם היא תחזיק.
עם איזה תכשיר כדאי לחפוף את השיער? ובאיזו תדירות?

תודה

טיפוח שיער לאחר החלקה

היי שירית,
על מנת לשמור על תוצאות ההחלקה יש לטפח את השיער כבר מרגע ההחלקה במוצרים אשר אינם מכילים מלח סודיום כלוריד אשר יפגע בתוצאות ההחלקה. אני ממליץ על סדרת קרטין של נטורל פורמולה אשר עשירה בקרטין שמזין את השיער בחומרים שהוא כל כך זקוק להם לאחר ההחלקה ובו זמנית שומרת על תוצאות ההחלקה פי 3 אני מצרף לך גם קישור לסדרה כדי שתוכלי לקבל עליה עוד פרטים http://bit.ly/13vUbKR . בנוגע לתדירות החפיפה, זה תלוי בשיערך אך פעמיים בשבוע זו שגרה טובה לשיער שעבר החלקה. בהצלחה.

dunabarak

New member
שאלה חשובה

היי,
אני כבר שנתיים עושה החלקות שיער והייתי שמחה לדעת מה השיטה הכי טובה לשמור עליו לאחר ההחלקה.

תודה :)

שאלה חשובה

היי דונה,
על מנת לשמור על השיער לאחר ההחלקה יש לסגל שגרת טיפוח אשר נכונה לשיערך. עלייך לטפח את השיער עם מוצרים אשר אינם מכילים מלח סודיום כלוריד שפוגע בתוצאות ההחלקה. ההמלצה שלי היא שתעשי שימוש בסדרת קרטין אינטנס של נטורל פורמולה - http://bit.ly/13vUbKR. הסדרה מותאמת לשיער שעבר החלקה ועשירה בקרטין אשר מזין את השערה בחומרים שהוא כל כך זקוק לו ובמקביל שומר על תוצאות ההחלקה פי 3. במידה ויש לך שאלות נוספות בנושא כמובן שאשמח לענות. בהצלחה :)

dunabarak

New member
שאלה נוספת חשובה - נשירה

בעקבות ההחלקה יש לי נשירה מטורפת בשיער.
יש סוג החלקה מסוים שגורם לשיער פחות נשירה?
או איזה שהוא טיפול מסוים- מסכה או משהו אחר שיכול לעזור למצב?

תודה.

שאלה נוספת חשובה

היי דונה,
התאמת החלקה לשיער היא עניין אשר מורכב מאלמנטים רבים. המלצתי היא שתתייעצי עם ספר עליו את סומכת. בנוגע לנשירת השיער, היא יכולה להיגרם עקב גורמים שונים כמו תזונה לא נכונה ומחסור בויטמנים ולאו דווקא ההחלקה ולכן מומלץ להתייעץ גם רופא עור בנושא.

המשך ערב נעים.

Piece of Maria

New member
שיער שביר ונקרע.

היי עומר,
אני כבר שנה וחצי עם החלקה יפנית.
בפעמיים הראשונות עשיתי אצל ספר אחד שעשה לי החלקה יחסית עדינה (שיער דק ושביר מלכתחילה).
לפני חודש עשיתי חידוש אצל ספר אחר ומאז השיער לא מפסיק להקרע לי.
אני מוצאת חתיכות של שיער בכל הבית, ארוכות וקצרות, ואחרי שאני מסתרקת זה בכלל נורא.
יש לך המלצה לשגרת טיפוח שתוכל לחזק את השיער ולמנוע ממנו מלהשבר כל כך?

שיער שביר ונקרע

היי,
נשמע כאילו שיערך זקוק ממש לשיקום. במקרה הזה אני ממליץ על תספורת כדי לגזור את הקצוות. בנוסף על מנת לשקם את שיערך חשוב שתסגלי לעצמך שגרת טיפוח עם חומרים אשר מותאמים לשיער שעבר החלקה. סדרת קרטין אינטנס- http://bit.ly/13vUbKR
מותאמת במיוחד שיער שעבר החלקה, הקרטין בונה מחדש את פנים השערה ויוצר ציפוי הגנה חיצוני העוטף ומחליק את השערה לכל אורכה.

פתיחת תלתלים

הי עומר,

יש לי שיער מתולתל ומאד דק.
עשיתי מספר פעמים פתיחת תלתלים (של שוורצקןפף) כאשר הפעם האחרונה הייתה לפני חצי שנה והשיער שוב מתולתל.
ביום יום אני עושה פנים בקטנה כי ממש לא יכולה לסבול את התלתלים והשוונצים.

על איזו החלקה אתה ממליץ עבור שיער ממש דק ולא הכי חזק? האם צריך לחכות זמן מסויים בין החלקה להחלקה?

תודה!

פתיחת תלתלים

היי מאיה,
באופן כללי אני לא ממליץ על החלקה לשיער דק, מאחר וההחלקה הופכת את השיער לדק יותר. במידה ואת עדיין מעוניינת לעשות את ההחלקה, מאחר ומדובר בהליך מורכב אני ממליץ כי תתייעצי עם ספר עליו את סומכת ובכל אופן עדיף גם לעשות טסט לפני שעושים החלקה לטווח ארוך.

בהצלחה!

הופהופ2

New member
קשקשים

היי עומר,

אשמח לקבל מענה לשאלה שלי

עשיתי החלקה יפנית לפני חודשיים- אני לא הכי מרוצה אבל זה כבר נושא אחר...
לאחרונה אני סובלת מקשקשים, האם זה בסדר להשתמש בשמפו נגד קשקשים או שזה עלול להרוס את ההחלקה ?

תנקס

שמפו נגד קשקשים

היי,

על מנת לשמור על תוצאות ההחלקה חשוב שמוצרי הטיפוח שאת עושה בשם שימוש לא יכללו מלח סודיום כלוריד אשר פוגע בהחלקה. לכן, חשוב שתבדקי כי השמפו שאת עושה בו שימוש לא מכיל מרכיב זה. במידה והוא אינו מכיל מרכיב זה, אין מניעה לעשות בו שימוש.

המשך יום נעים :)

ברוכות הבאות

שלום לכולן,

בשעתיים הקרובות אהיה כאן בפורום ואשמח לענות לכן על כל שאלה בנושא תחזוקת השיער לאחר החלקה מכל סוג או החלקות יומיומיות באמצעות פן או מחליק קרמי.

החלקה

היי עומר,
זה נכון שהחלקה הורסת את השיער?
כדאי להימנע?

כאילו יש לי מלא חברות שעשו החלקה והתחילה נשירה ודברים כאלה..
תודה

החלקות

היי,
החלקה בעיקרון לא גורמת לנשירה אבל וכמובן ששימוש לא נכון יכול לגרום לנשירה ושבירה של השערה. אני ממליץ בכל מקרה להתייעץ עם רופא עור ע"מ לאבחן את הבעיה ולטפל בה במקרה הצורך.

בהצלחה :)

אפשר לשאול גם לגבי צבע לשער? אני צובעת

את שערי עם צבע בסיס וצבע ומי חמצן וזה לא תופש
את השער הלבן בקידמת הראש.

יש לזה פתרון?

צבע לשיער

היי,

האם את קונה ערכה מוכנה? יכול להיות שהצבע לא נתפס מאחר ואת לא בונה את האחוזים נכון.

למעלה