יום שני- סבב רביעי של החוליה החלשה

Maldini Girl

New member
יום שני- סבב רביעי של החוליה החלשה

מצבינו כזה:
בסיבוב הראשון פייפר ניצחה את אלכס
בשני דאייה ניצחה את טייסטי
ובשלישי, בנוק אאוט מדהים ולא צפוי, מיס קלודט ניצחה את רד!

שבוע חדש וסבב חדש של החוליה החלשה.
ואנחנו עוברים לשתי דמויות מלאות צבע, בעייני, שיכולות בקלות להתחרות על התואר "המטורפת של הכלא"
הלוא הן- קרייזי אייז ודוגט (פנסטקי, השליחה של אלוהים!)

זה המקום להגיד מה הדמות המועדפת עליכן, לשתי הדמויות יש קו עלילה מעניין שסיפק לנו מתח והרבה רגעים מצחיקים.
כמובן שלטובת אלו שלא סיימו את הסדרה, ופה זה חשוב במיוחד, לא לשכוח לסמן ב

dori78

New member
קרייזי אייז.

אני לא חושבת שהיא מטורפת.
היא פשוט זקוקה להמון תשומי ואהבה, בשילוב עם תווי הפנים שלה היא מקרינה משהו קצת מרתיע.

את דוגט אני לא סובלת, היא עושה עלי רושם של רעה וחסרת מצפון. מה שאומר שהשחקנית מעולה.

Maldini Girl

New member
החלטה קשה מאד בשבילי.

מצד אחד את הדמות של קרייזי אייז ממש שנאתי בהתחלה.
הקטע שבו היא תופסת את פייפר ושרה לה שיר במסלול ריצה היה
למרות שהיה מאד מצחיק.
הפעם הראשונה שהתחלתי להסתכל עליה באור טיפה שונה היה אחרי הראיון של לארי לרדיו, מה שהוא אמר עליה כ"כ כאב לי וכ"כ ריחמתי עליה שהתחלתי פתאום לראות בה גם צדדים אחרים. למשל, שהיא התייצבה לעזור לפייפר כשכולם החרימו אותה, נכון שהיא עשתה את זה בתקווה שפייפר תהיה האישה שלה, אבל בכ"ז

ואז יש את דוגט. היא הביאה כמה מהסצנות הכי מצחיקות בסדרה, כמו למשל- הצלב בבית התפילה. שהביא אחריו את הציטוט הכי גדול בסדרה:
מנדז: "את לא השליחה של אלוהים. אלוהים היה יכול למצוא הרבה יותר טוב ממך"

השחקנית מדהימה. אני באמת מאמינה לטירוף שלה.
דבר אחד לא ברור לי לחלוטין בדמות שלה:
בפרק שבו מראים פלאשבק לחיים שלה רואים שהיא לא באמת מאמינה באלוהים, ושכל זה התחיל מעורך הדין שלה שהגיע מאיזו עמותה הזויה שמאמינה באלוהים. ולכן, לא ברורה לי המיסיונריות הכל כך מוקצנת שלה והטירוף שנובע מזה, כשברור שמדובר במשהו שהיא לא מאמינה בו. אם מישהו יוכל להסביר לי אשמח לשמוע.

אם אני צריכה לבחור מי שחקנית יותר טובה- פנסטקי.
אם אני צריכה לבחור את הדמות האהובה עליי, קשה אבל אבחר בקרייזי אייז.

C l u e

New member
לדעתי זאת פסיכוזה.

לבחורה יש רקורד מאד מכובד של סמים, שתוצר לוואי שלו הוא תסמיני פסיכוזה. אחד המאפיינים הברורים לפסיכוזה הוא אמונה קיצונית באל, מה שאת קראת לו מיסיונריות (אני תפסתי את זה כאובססיה). דוגט היא בחורה עם אגו מפותח, וכל התמיכה של הפנאטים הדתיים הכניסה אותה לאגו טריפ די מכובד (הבעת הפנים שלה בזמן המשפט הייתה פשוט מטורפת, ותודה למלהקים על הליהוק הגאוני הזה של הבחורה הגאונה הזאת).
בקיצור, לדעתי זה בא משם.

Maldini Girl

New member
אהבתי את ההסבר. לא חשבתי

על זה ככה. אם כי במקרה כזה ברור שבחורה כזו צריכה להיות במוסד פסיכיאטרי אבל נו שוין. אגב אין התנגשות בין מסיונריות לבין אובססיה. ושניהם קיימים אצלה.

המופרעות

אחד הדברים שיותר אהבתי בסדרה זה שממש מתאקלמים למקום כמו פייפר.
בהתחלה הכל מפחיד וכולן נראות נוראיות, ואז מכירים את הבנות ומתחברים לסיפור שלהן.

הכי חזק זה היה אצל קרייזי אייז - התיעוב כלפיה בהתחלה למול הזדהות ורחמים כשהיא שואלת את פייפר "למה כולם קוראים לי קרייזי אייז?"
לעומת זאת הדמות של דוגט-פנטסקי לא משתנה, מהתחלה היא היתה רעה ומשוגעת והיא נשארה ככה, משעמם ולא מאתגר. רק לשנוא אותה

לסיכום CRAZY EYES!!!!!!!!!!!!!

C l u e

New member
דוגט!!

קרייזי אייז קריפית מידי בשבילי, ודוגט מספקת רגעים קומיים הו כו נחוצים לי בסדרה (קשה לי להתחבר לסדרות לא מצחיקות, והתקשיתי עם כתום במובן הזה עד שדוגט תפסה מקום משמעותי בעלילה).

Maldini Girl

New member
מצב הנקודות הוא

3 לקרייזי אייז
1 לדוגט

קדימה קדימה חברים- איפה אתם??? בואו הצביע בהמוניכם.

LeAnnDylan

Well-known member
נמנעת מהסיבוב הזה

מדובר בשתי הדמויות שאני הכי שונאת בסדרה><"

Maldini Girl

New member
מדהים שלפעמים קשה לנו עם האופי של הדמות

ולמרות שאנחנו יודעים שזו רק סדרה, אנחנו לוקחים את זה ממש באופן אישי :)

למשל, כשהייתי ילדה קטנה ויצא הסרט "סיפור סינדרלה" עם הילארי דאף, שנאתי את הדמות של האמא החורגת (ג'ניפר קולדיג', AKA "סטיפלר'ס מום" - אמא של סטיפלר מאמריקן פאי) כי היא הייתה מרושעת שם, ומאז שנאתי אותה בכל סרט/ סדרה שראיתי אותה, כולל כשהיא שיחקה בסידרה "ג'ואי" את הסוכנת שלו, וכולל באמריקן פאי.

LeAnnDylan

Well-known member
זה לא בקטע של לקחת באופן אישי

למרות שבהרבה מקרים אני באמת לוקחת סדרות באופן אישי מידי

פשוט במקרה הזה ביקשת לבחור איזה דמות אני מעדיפה מבין שתי דמויות שאני לא אוהבת.
אם היית שואלת איזו שחקנית טובה יותר, לא הייתה לי בעיה לבחור כי אני מסוגלת לעשות את ההפרדה בין הדמות לבין השחקנית. פשוט בסדרה עצמה הדמויות די מיותרות לי.

Maldini Girl

New member
מצב הנקודות החדש הוא

3 לקרייזי אייז
2 לדוגט

יש לכם עד מחר להמשיך להצביע ולהשפיע!

למעלה